sadsad x
asdasd
kargobedava.jpg (63 KB)
Sıralama seçin
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Banyo Dolapları

Banyo dolapları her banyonun olmazsa olmazıdır. Depolama alanı sağlar ve eşyalarınızı koyabileceğiniz bir saklama alanı olarak hizmet ederler. Depolama ve düzen için önemli olan banyo dolapları ev dekorasyonu içinde önemli ölçüde etkilidir. İç mekan tasarımları ile bir bütün oluşturmak için banyo dolabı, aydınlatma, armatür gibi ürünlerin dekorasyonla uyumu sağlanmaktadır. İç mekan dekorasyonuna özen gösterirken banyo dekorasyonunu da eksik bırakmıyoruz. Banyoların estetik ve şık bir görünüme sahip olması için banyo dolabı çeşitleri büyük bir oranda etkilidir.

Banyo dolapları birçok farklı stil, renk ve boyutta tasarlanmaktadır. Özellikle iç mekan dekorasyonun diğer unsurları ile bütünleşik bir tasarım elde etmek isteyenler için banyo dolaplarının birden çok stil ve tarz da üretilmesi avantajlıdır. Bu avantaj size dilediğiniz tasarımı seçme özgürlüğü sunmaktadır. Kullanışlı, estetik ve hoş görünümlü banyo dolapları vazgeçilmez parçalar olmaktadır. 

Banyo dolabı, herhangi bir banyoda bulabileceğiniz bir mobilya parçasıdır. Sabah hazırlanırken veya gece yatmaya hazırlanırken ihtiyacınız olan kişisel bakım ürünleri ve diğer eşyalarınız için depolama alanı sağlar. Banyo dolapları birçok farklı renk ve tarza sahiptir, ancak hepsi depolama alanı sağlamak ve aynı zamanda estetik açıdan hoş görünmek için tasarlanmıştır. Fonksiyonel bir kullanıma sahip olan banyo dolapları günlük kullanım için gerekli kişisel birçok ürününüzün depolama alanıdır. 

Hijyenik bir depolama alanı sunan banyo dolapları kullanıcı zevk ve isteklerine göre dizayn edilebilir. Banyo dolabı alt ve üst takım halinde de tercih edilmektedir. Hem işyerlerinde hem de evlerde kullanılan banyo dolabı alt üst takım şeklinde banyo dekorasyonunuzu tamamlamaktadır. Üst kısım da genellikle kişisel bakım ve hijyen ürünleri bulundurulmaktadır. Raf niteliği taşıyan üst banyo dolabı aynalı veya aynasız olmak üzere de üretilmektedir. Aynalı banyo dolabı tercihinde banyo dolabı makyaj masası görevini üstlenmekte. Böylelikle çok fonksiyonlu kullanım sunmuş olacaktır. 

Banyo dolapları farklı ebat ve boyutlarda üretilmektedir. Uzun veya kısa banyo dolabı, lavabolu veya lavabosuz banyo dolabı, renkli veya standart banyo dolabı olarak bir çok seçeneği mevcuttur. Bu banyo mobilyalarının fiyatları boyutlarına, tarzlarına ve sağladıkları özelliklere göre değişmektedir. Banyo dolabı fiyatları sağladığı estetik görünüm ve kullanım kolaylığı avantajı ile kimi zaman ikinci planda bulundurulmaktadır. Banyo dolabının iç mekan tasarımlarına sağladığı katma değer ön plandadır.

Banyo Dolabı Modelleri

Banyo dolabı, banyoda ihtiyaç duyduğumuz tüm banyo malzemeleri ve diğer eşyaları saklamak için alan sağlar. Farklı boyutlarda, şekillerde ve stiller de banyo dolapları mevcuttur. Ayrıca ahşap, metal ve plastik gibi farklı malzemelerde de üretilmiştir. Banyo dolabı banyo dekorasyonu için önemlidir. Çok amaçlı dolaplar olarak nitelendirilen dolaplar ev dekorasyonuna farklı bir boyut katmaktadır. Bu sebeple eşsiz ve şık tasarımları sunmak için birden çok banyo dolabı modeli üretilmektedir. Kullanıcılar için banyo dolabı modelleri büyük bir öneme sahiptir. Özel tasarım banyo dolabı modelleri, kuruluma hazır kolay montaj imkanı sağlayan modeller ise banyo dolapları içerisinde ön plandadır. 

En yaygın banyo dolabı modeli, lavabolu duvara monte banyo dolabı’dır. Bağımsız bir dolap satın almak da mümkündür, ancak bunlar daha fazla yer kapladığından ve sıhhi tesisat işi gerektirdiğinden dezavantajlıdır. Farklı modellerin farklı fiyatları ve özellikleri vardır, bu nedenle satın almadan önce ne istediğinizi bilmek önemlidir. Çok amaçlı banyo dolaplarını tercih etmek bu nokta da kullanıcıların fonksiyonel ve şık bir tasarıma sahip dolaplara sahip olmasını sağlamaktadır. Kullanıcılar minimal ve şık tasarımlar kullanmak istediklerinde alt üst ikili banyo dolaplarını tercih etmektedir. Daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyan kişiler ise üçlü banyo dolabı modellerini tercih etmektedir. Firmamızın fabrikadan direkt toptan fiyatlarla size sunduğu banyo dolabı modelleri ise;

   Boy Dolap 

trio-modul-etbn-boy-dolap-antrasit-gri-banyo-mobilyalari-trio-modul-4397-13-B.jpg (13 KB)

Banyo boy dolap, depolama alanı için gerekli dolap çeşitlerindendir. Uzun banyo dolaplarıdır. Havlu, deterjan ve diğer temizlik ürünleri için gerekli saklama alanını sağlayan fonksiyonel bir üründür. Çok amaçlı kullanım sunan boy dolaplar çok fazla çeşide sahiptir. Boy dolaplar raf aralığı, renk, ebat  ve ürün kalitesi dikkate alınarak tasarlanmaktadır. Özellikle alan olarak küçük banyolar için tercih edilir. Kişisel bakım ürünleri, havluların muhafaza edilmesi için elverişlidir. Küçük alanlar için yer tasarrufu sağlayan boy dolaplar asma banyo dolabı, duvar dolabı, klasik banyo dolabı ve çamaşır sepetli banyo dolabı olmak üzere çeşitlere sahiptir. Bu banyo boy dolabı modelleri içerisinde kimi dolaplar rafsız olabilmektedir. Bu dolap çeşitleri ise paspas, çamaşır sepeti gibi ürünlerin dolap içerisinde depolanmasına olanak sağlamaktadır. Ufak ama derli toplu ve şık bir dekorasyona sahip banyolar için boy dolap kesinlikle vazgeçilmez bir üründür. 

   Banyo Dolabı İkili Alt Üst Takım

trio-modul-etbn-banyo-dolabi-antrasit-gri-2-li-set-banyo-mobilyalari-trio-modul-4368-13-B.jpg (14 KB)

Duvara monte edilmiş yer tasarrufu sağlayan banyo dolapları kullanıcılar için her zaman ön plandadır. Banyo dolabı alt üst takım çeşitleri genellikle iki parça halinde üretilmektedir. Üst dolaplar özellikle kişisel bakım ürünleri için ayrılan bir depolama alanıdır. Saç bakım ürünleri, cilt ve yüz kremleri, tıraş köpük ve losyonları gibi kişisel bir çok ürün için gereklidir.

Banyo üst dolapları çoğu zaman aynalı olarak tercih edilmektedir. Aynalı banyo dolabı dışarı çıkmadan önce saçınızı, makyajınızı yapabileceğiniz konforlu bir alan sunar. Aynalı banyo dolapları üst banyo dolabı kapağına aynanın montajı ile üretilen modellerdendir. Bu üst dolap içerisinde kişisel ürünleriniz, el havlusu vb hijyen ürünlerini de depolayabilirsiniz. 

Banyo dolabı satın alırken dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. En önemli unsurlardan biri de dolabın alt takımıdır. Alt takım, zemine dayanan bir dolabın iç kısmıdır. Bu önemlidir çünkü banyonuza bitmiş bir görünüm verir ve dolabın sağlamlığını artırır.Alt takım satın alırken dolap üst takımı ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Her iki takımda aynı malzemeden yapılmalı ve alt takım en az üst takım kadar kalın olmalıdır. Ek olarak, alt takım, iyi görünmesi ve kabinin estetiğinden uzaklaşmaması için pürüzsüz bir yüzeye sahip olmalıdır. Alt takım seçerken banyonuzun boyutunu ve şeklini göz önünde bulundurmanız önemlidir. Çeşitli alt takımlar mevcuttur ve hepsi farklı stil ve boyutlarda gelir. Banyonuzun görünümüne ve dokusuna uyan ve üst takımla uyumlu bir alt takım bulmak isteyeceksiniz.

Banyo dolabı alt üst takım çeşitlerini ayrı ayrı temin etmek yerine kuruluma hazır, yüksek kalite hammaddeden üretilen, renk ve ebat uyumu olan ikili banyo setlerini tercih etmek hem banyo dekorasyonu için avantaj sağlarken hem de banyo dolabı alt üst takım fiyatları içinde uygun bir fiyat avantajı sağlamaktadır. 

Banyo Dolabı Üçlü Takım

trio-modul-etbn-banyo-dolabi-antrasit-gri-3-lu-set-banyo-mobilyalari-trio-modul-4360-13-B.jpg (15 KB)

Banyo dolabı üçlü takım saklama alanı en fazla olan banyo dolabı modellerindendir. Kişisel bakım, temizlik ve hijyen ürünlerini, havlu, tuvalet kağıdı, deterjan gibi bir çok ürünü depolar. Bu ürünlerin banyo içerisinde nem ve rutubete uğramaksızın muhafaza edilmesinde banyo dolaplarının etkisi yüksektir. Banyo dolabı üçlü takım geniş banyolar için idealdir. Geniş saklama alanları ile banyonuzun düzenini sağlar. Banyo dekorasyonu içinde önemli olan banyo dolapları uzun yıllar şık bir tasarıma sahip olmanızı sağlar.


Banyo Dolabı Fiyatları

Banyo dolabı fiyatları, banyo tadilatı yapan, yeni ev yapanlar, ofis tadilatı yapan kişiler tarafından merak konusu olan bir konudur. Banyo dolabı fiyatları banyo dolabının büyüklüğüne - küçüklüğüne, kullanılan malzemesine, kalitesine, modeline göre farklılık gösterir. Bu etkenlerden herhangi birinin bedeli yüksek olunca banyo dolabı fiyatlarında direkt yansımaktadır. Bu fiyat artışları banyo dolabının büyüklüğüne genişliğine, kullanılan malzemenin mdf, suntalem gibi malzemelerle yapılmasına, banyo dolabının ikili üçlü set olmasına bağlıdır. Banyo dolabı ne kadar büyük ve geniş olursa banyo dolabı fiyatı kullanılan malzemenin artmasından dolayı artacaktır. Firmamız fabrikadan direkt ürün temini sağladığı için banyo dolabı fiyatları en uygun fiyat avantajları ile web sitemizde satışa sunulmaktadır. En uygun banyo dolabı fiyatlarını kaçırmadan ürünleri inceleyip sipariş verebilirsiniz. 

Devamını Göster
Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.