x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Asma Tavan Çelik Dübeli M6 x 45

Ürün Kodu : 1282
1,94 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Seçiniz
1,94 TL + KDV

Çelik Asma Tavan Dübeli

Çelik asma tavan dübeli, paslanmalara karşı çinko kaplı olup askı parçası ile desteklenmiş olan dübel; asma tavan montajında kısa delik derinliği ve küçük delik çapı ile hızlı ve emniyetli montaj kolaylığı sağlar.

Asma tavan dübeli, tavan taşıyıcı sistemleri adına asma tavan sistemleri inşaat sektöründe önde gelen bir taşıyıcı elemanlar arasındaki yerini korumaktadır. Söz konusu ürünlerin en fazla tercih edilmelerinin altında yatan etmen açıkçası belirli bir nitelik olarak kendisini göstermektedir.

Söz konusu bu nitelik anlamında da asma tavan dübeli; vidalama sistemiyle herhangi bir paslanmalara ve yerinden oynamalara karşı oldukça güçlüdür ve mukavemet özelliği oldukça yüksektir. İşte bu yönleri düşünüldüğü zaman asma tavan sistemlerinin yaşatmış oldukları belli başlı unsurlar; tüm hatlarıyla daha açık bir şekilde anlaşılır bir hal alacaktır. Bunun yanında söz konusu asma tavan sistemlerinin sağlamaya devam ettikleri diğer nitelikler arasında bulunmasıdır. Tavan taşıyıcı sistemlerinin bir diğerini yansıtması adına; asma tavan dübeli oldukça ekonomik fiyatlarla inşaat sektörünün önde gelen ürünlerinden birisini oluşturmaktadır.

Hızlı ve Emniyetli Montaj İmkanı

Çelik asma tavan dübeli özelliklerinden bir diğeri olarak; kişiye tamamen hızlı ve tamamen emniyetli montajı imkanını tanıması da yine belirtilen bir başka özelliğini oluşturmaktadır. Söz konusu ürünün tüm bu özelliklerini yansıtarak ortaya koyduğu nitelikler dikkatle incelendikleri zaman; asma tavan dübellerinin hem hızlı hem de emniyetli montajlama imkanını barındırdığı hemen görülmektedir.

Paslanmalara Karşı Çinko Kaplı Özellik

Paslanmaz olmaları yine asma tavan dübellerinin bir diğer özelliği olarak karşımıza çıkmaktadır. Paslanma özelliğine karşı paslanmaz dübel olarak tamamen çinkoyla kaplanarak üretilen asma tavan dübeli sistemleri; 8 mikron özelliğine kadar koruyuculuk özelliğini göstermektedir. Bütün bu özellikleri de söz konusu asma tavan sisteminin; ne denli önde gelen sistemlerden birisi olduğunu ortaya koyması anlamında son derece dikkat çeken unsurlar yansıtmaktadır.

Uzun Ömürlü

Asma tavan dübelleri paslanmaz oldukları kadar sağlamdırlar. Bu nedenle uzun ömürlü olmaları kadar doğal bir durum bulunmamaktadır. Asma tavan dübellerinin ayrıca ekonomik fiyatları da dikkate alındığı zaman tavan taşıyıcı sistemlerinde kullanılır olmalarının ardındaki sır açığa çıkmaktadır. Bu da söz konusu asma tavan dübel fiyatı adına dikkat çeken unsurlardan olması bakımından son derece öne çıkan durumları yansıtmaktadır. Tüm bunlar da tamamen önde gelen bir özellik olarak asma tavan dübelinin özelliğidir.

İhtiyacınız olan tüm alçıpan profil ve aksesuarları peşin fiyatına taksit imkanıyla Kobibest.com'da.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.