sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Lavabolu Banyo Dolabı

Banyo dolabı banyoda ki eşyalarımızı koyduğumuz , banyo ürünlerinin dağınık durmamasını ve çok yer kaplamamasını sağlayan , birçok farklı malzemeden yapılan dolaplardır. Lavabolu banyo dolabının banyonuzun güzel gözükmesinde rolü çok büyüktür. Eski tarz banyo dolapları yerine modern banyo dolapları modelleri kullanılması banyoya şık bir görünüm sağlar. Bu sebepten günümüzde insanlar lüks banyo dolaplarını çok fazla ilgi göstermektedir. Banyo dolapları her banyonun olmazsa olmazıdır. Depolama alanı sağlar ve eşyalarınızı koyabileceğiniz bir saklama alanı olarak hizmet ederler. Depolama ve düzen için önemli olan banyo dolapları ev dekorasyonu içinde önemli ölçüde etkilidir. İç mekan tasarımları ile bir bütün oluşturmak için banyo dolabı, aydınlatma, armatür gibi ürünlerin dekorasyonla uyumu sağlanmaktadır. İç mekan dekorasyonuna özen gösterirken banyo dekorasyonunu da eksik bırakmıyoruz. Banyoların estetik ve şık bir görünüme sahip olması için banyo dolabı çeşitleri büyük bir oranda etkilidir.

Lavabolu banyo dolapları birçok farklı stil, renk ve boyutta tasarlanmaktadır. Özellikle iç mekan dekorasyonun diğer unsurları ile bütünleşik bir tasarım elde etmek isteyenler için banyo dolaplarının birden çok stil ve tarz da üretilmesi avantajlıdır. Bu avantaj size dilediğiniz tasarımı seçme özgürlüğü sunmaktadır. Kullanışlı, estetik ve hoş görünümlü banyo dolapları vazgeçilmez parçalar olmaktadır. 

Banyo dolabı, herhangi bir banyoda bulabileceğiniz bir mobilya parçasıdır. Sabah hazırlanırken veya gece yatmaya hazırlanırken ihtiyacınız olan kişisel bakım ürünleri ve diğer eşyalarınız için depolama alanı sağlar. Banyo dolapları birçok farklı renk ve tarza sahiptir, ancak hepsi depolama alanı sağlamak ve aynı zamanda estetik açıdan hoş görünmek için tasarlanmıştır. Fonksiyonel bir kullanıma sahip olan banyo dolapları günlük kullanım için gerekli kişisel birçok ürününüzün depolama alanıdır. 

Hijyenik bir depolama alanı sunan banyo dolapları kullanıcı zevk ve isteklerine göre dizayn edilebilir. Banyo dolabı alt ve üst takım halinde de tercih edilmektedir. Hem işyerlerinde hem de evlerde kullanılan banyo dolabı alt üst takım şeklinde banyo dekorasyonunuzu tamamlamaktadır. Üst kısım da genellikle kişisel bakım ve hijyen ürünleri bulundurulmaktadır. Raf niteliği taşıyan üst banyo dolabı aynalı veya aynasız olmak üzere de üretilmektedir. Aynalı banyo dolabı tercihinde banyo dolabı makyaj masası görevini üstlenmekte. Böylelikle çok fonksiyonlu kullanım sunmuş olacaktır. 

Lavabolu Banyo dolapları farklı ebat ve boyutlarda üretilmektedir. Uzun veya kısa banyo dolabı, lavabolu veya lavabosuz banyo dolabı, renkli veya standart banyo dolabı olarak bir çok seçeneği mevcuttur. Bu banyo mobilyalarının fiyatları boyutlarına, tarzlarına ve sağladıkları özelliklere göre değişmektedir. Banyo dolabı fiyatları sağladığı estetik görünüm ve kullanım kolaylığı avantajı ile kimi zaman ikinci planda bulundurulmaktadır. Banyo dolabının iç mekan tasarımlarına sağladığı katma değer ön plandadır.

Peki banyo dolabı seçerken nelere dikkat etmeliyiz derseniz tabi ki banyonuza en uygun dolabı seçmek en önemli şeydir. Banyonuzun metrekaresi küçük ise tek kapılı banyo dolapları yada ikili banyo dolapları tercih etmeniz banyoya daha ferah bir hava katacaktır. Geniş banyolarda ise üçlü banyo dolapları veya ikili banyo dolapları daha hoş duracaktır. Bunun dışında ev dekorasyonuza uygun banyo dolapları almanın evinize çok farklı bir hava kattığını hissedeceksiniz. Örneğin son zamanlarda çok moda olan antrasit gri rengi ağırlıklı duvarlarınız, mobilyalarınız varsa banyo dolabını anstrasit gri seçmeniz doğru bir tercih olcaktır. Bunların dışında sağlam malzemeyle üretilmiş ıslandığında sorun çıkarmayacak , zaman içinde rengi solmayacak kaliteli malzeme kullanan markaları seçmek de çok önemlidir. Bunlardan biriside şüphesiz en iyi banyo dolabı markası olma yollunda olan trio modüldür.

Trio modül İzmir Kemalpaşa'da bulunan fabrikasıyla yıllardır lüks lavabolu banyo dolapları ve mutfak dolapları üretimi yapmaktır.Modern banyo dolapları modelleriyle birçok evde , dükkanda ve ofisteki yerini almıştır.Banyo dolaplarının birçok farklı rengi ve modeli bulunmasıyla birlikte çok fazla banyo dolabı imalatçısı doğmuştur. Fakat Trio modül banyo dolapları her zaman akla gelen ilk isimlerdendir . Bunun en büyük nedeni trio modül banyo dolaplarının verdiği kaliteli hizmete dayanmaktadır. Kullandığı kaliteli malzemeler , şık banyo dolapları ve hızlı teslimat süreci trio modül banyo dolaplarının farkını ortaya koymasını sağlamıştır. Birçok çeşit renk sunmasıda müşteri memnuniyetini zaman içinde iyice arttırmıştır. Trio modül banyo dolapları çeşitlerini incelemek ve fiyat bilgisi almak için tıklayınız.

Modern Banyo Dolapları Modelleri 2023

Banyo dolapları modelleri kendi içinde birçok kategoriye ayrılmaktadır. Rengi , boyutu , aynalısı , aynasızı ve kullanılan malzemesi ürünü etkilemektedir. Renk olarak en çok tercih edilen renkler siyah , beyaz , antrasit gri ve açık gri banyo dolapları olurken boyut özelliği banyodan banyoya farklılık göstermektedir.Küçük banyolarda tek kapılı banyo dolapları yada iki kapılı banyo dolapları tercih edilmektedir . İki kapılı banyo dolapları genellikle aynaya ve alt modüle sahiptir. Tek kapılar ise boydan uzun enden kısa bir dolaptır . Geniş banyolarda üçlü banyo dolapları harika bir tercih ! Çünkü içinde hem alt modül hemde uzun banyo dolabı vardır.Banyo dolapları genellikle 80 cm banyo dolabı ve 130 cm banyo dolabı olarak bilinsede birçok ölçüde banyo dolabı bulunmaktadır.

Banyo dolabı, banyoda ihtiyaç duyduğumuz tüm banyo malzemeleri ve diğer eşyaları saklamak için alan sağlar. Farklı boyutlarda, şekillerde ve stiller de banyo dolapları mevcuttur. Ayrıca ahşap, metal ve plastik gibi farklı malzemelerde de üretilmiştir. Banyo dolabı banyo dekorasyonu için önemlidir. Çok amaçlı dolaplar olarak nitelendirilen dolaplar ev dekorasyonuna farklı bir boyut katmaktadır. Bu sebeple eşsiz ve şık tasarımları sunmak için birden çok banyo dolabı modeli üretilmektedir. Kullanıcılar için banyo dolabı modelleri büyük bir öneme sahiptir. Özel tasarım banyo dolabı modelleri, kuruluma hazır kolay montaj imkanı sağlayan modeller ise banyo dolapları içerisinde ön plandadır. 

En yaygın banyo dolabı modeli, lavabolu duvara monte banyo dolabı’dır. Bağımsız bir dolap satın almak da mümkündür, ancak bunlar daha fazla yer kapladığından ve sıhhi tesisat işi gerektirdiğinden dezavantajlıdır. Farklı modellerin farklı fiyatları ve özellikleri vardır, bu nedenle satın almadan önce ne istediğinizi bilmek önemlidir. Çok amaçlı banyo dolaplarını tercih etmek bu nokta da kullanıcıların fonksiyonel ve şık bir tasarıma sahip dolaplara sahip olmasını sağlamaktadır. Kullanıcılar minimal ve şık tasarımlar kullanmak istediklerinde alt üst ikili banyo dolaplarını tercih etmektedir. Daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyan kişiler ise üçlü banyo dolabı modellerini tercih etmektedir. Firmamızın fabrikadan direkt toptan fiyatlarla size sunduğu banyo dolabı modelleri ise;

 

Tek Kapılı Banyo Dolabı

trio-modul-etbn-boy-dolap-siyah-banyo-mobilyalari-trio-modul-4814-13-O.webp (12 KB) 

Banyo boy dolap, depolama alanı için gerekli dolap çeşitlerindendir. Uzun banyo dolaplarıdır. Havlu, deterjan ve diğer temizlik ürünleri için gerekli saklama alanını sağlayan fonksiyonel bir üründür. Çok amaçlı kullanım sunan boy dolaplar çok fazla çeşide sahiptir. Boy dolaplar raf aralığı, renk, ebat  ve ürün kalitesi dikkate alınarak tasarlanmaktadır. Özellikle alan olarak küçük banyolar için tercih edilir. Kişisel bakım ürünleri, havluların muhafaza edilmesi için elverişlidir. Küçük alanlar için yer tasarrufu sağlayan boy dolaplar asma banyo dolabı, duvar dolabı, klasik banyo dolabı ve çamaşır sepetli banyo dolabı olmak üzere çeşitlere sahiptir. Bu banyo boy dolabı modelleri içerisinde kimi dolaplar rafsız olabilmektedir. Bu dolap çeşitleri ise paspas, çamaşır sepeti gibi ürünlerin dolap içerisinde depolanmasına olanak sağlamaktadır. Ufak ama derli toplu ve şık bir dekorasyona sahip banyolar için boy dolap kesinlikle vazgeçilmez bir üründür.  

Tek kapılı banyo dolabımız halk arasında boy dolabı olarak da bilinmektedir .130x35 Cm olarak üretilmektedir.Ölçüleri ise şu şekildedir ; 35 cm Yükseklik: 130 cm Derinlik: 31,8 cm.Siyah , beyaz , açık gri ve antrasit gri renkleri sitemizde mevcuttur.Bu banyo dolabı duvara monte olarak kullanılmaktır.Mdf malzemeden üretilmiştir. Sağlığa zararsızdır ve kansorejen madde içermez.Cabineo ve rafix vidası tercih ederek üretim yapılmaktadır, böylece ürünü taşınırken yada yerini değiştirmek istediğinizde defalarca ve zahmetsizce söküp kurabilirsiniz. Sizde lavabosuz banyo dolabı arıyorsanız sizin için doğru tercih olabilir. Daha fazla küçük banyo dolabı ve trio modül banyo dolapları bilgisi ve fiyat için tıklayınız.

 

İkili Banyo Dolabı

trio-modul-etbn-banyo-dolabi-beyaz-2-li-set-banyo-mobilyalari-trio-modul-4819-13-O.webp (14 KB)

Duvara monte edilmiş yer tasarrufu sağlayan banyo dolapları kullanıcılar için her zaman ön plandadır. Banyo dolabı alt üst takım çeşitleri genellikle iki parça halinde üretilmektedir. Üst dolaplar özellikle kişisel bakım ürünleri için ayrılan bir depolama alanıdır. Saç bakım ürünleri, cilt ve yüz kremleri, tıraş köpük ve losyonları gibi kişisel bir çok ürün için gereklidir.

Banyo üst dolapları çoğu zaman aynalı olarak tercih edilmektedir. Aynalı banyo dolabı dışarı çıkmadan önce saçınızı, makyajınızı yapabileceğiniz konforlu bir alan sunar. Aynalı banyo dolapları üst banyo dolabı kapağına aynanın montajı ile üretilen modellerdendir. Bu üst dolap içerisinde kişisel ürünleriniz, el havlusu vb hijyen ürünlerini de depolayabilirsiniz. 

Banyo dolabı satın alırken dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. En önemli unsurlardan biri de dolabın alt takımıdır. Alt takım, zemine dayanan bir dolabın iç kısmıdır. Bu önemlidir çünkü banyonuza bitmiş bir görünüm verir ve dolabın sağlamlığını artırır.Alt takım satın alırken dolap üst takımı ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Her iki takımda aynı malzemeden yapılmalı ve alt takım en az üst takım kadar kalın olmalıdır. Ek olarak, alt takım, iyi görünmesi ve kabinin estetiğinden uzaklaşmaması için pürüzsüz bir yüzeye sahip olmalıdır. Alt takım seçerken banyonuzun boyutunu ve şeklini göz önünde bulundurmanız önemlidir. Çeşitli alt takımlar mevcuttur ve hepsi farklı stil ve boyutlarda gelir. Banyonuzun görünümüne ve dokusuna uyan ve üst takımla uyumlu bir alt takım bulmak isteyeceksiniz.

Banyo dolabı alt üst takım çeşitlerini ayrı ayrı temin etmek yerine kuruluma hazır, yüksek kalite hammaddeden üretilen, renk ve ebat uyumu olan ikili banyo setlerini tercih etmek hem banyo dekorasyonu için avantaj sağlarken hem de banyo dolabı alt üst takım fiyatları içinde uygun bir fiyat avantajı sağlamaktadır. 

 

Aynalı banyo dolabı olan ikili banyo dolabı olarak bilinen bu model alt modül ve üst modülden oluşmaktadır. Bu banyo dolabı lavabolu şekilde satılmaktadır.Alt kısımda iki kapak üst kısımda banyo üst dolabı aynalı olcak şekilde iki kapak bulunmaktadır. İkili banyo dolabının hem aynalı olması hemde az yer kaplaması ekstra bir artıdır.Banyo dolabını duvara monte ederek kullanabilirsiniz.

Aynalı Dolap ölçüleri: Genişlik: 82 cm Yükseklik: 70 cm Derinlik: 14 cm 

Lavabolu Dolap ölçüleri: Genişlik: 82 cm Yükseklik: 55 cm Derinlik: 44,5 cm  .

Siyah , beyaz , açık gri ve antrasit gri renkleri sitemizde mevcuttur. Mdf malzemelerden üretilmiştir. Sağlığa zararsızdır ve içinde kansorejen madde bulunmuyor. Kurulumu oldukça basittir.Dolaplı lavabo modelleri ve daha fazla trio modül banyo dolapları bilgisi ve fiyat için tıklayınız.

 

Üçlü Banyo Dolabı

trio-modul-etbn-banyo-dolabi-acik-gri-3-lu-set-trio-modul-4821-13-O.webp (14 KB)

Banyo dolabı üçlü takım saklama alanı en fazla olan banyo dolabı modellerindendir. Kişisel bakım, temizlik ve hijyen ürünlerini, havlu, tuvalet kağıdı, deterjan gibi bir çok ürünü depolar. Bu ürünlerin banyo içerisinde nem ve rutubete uğramaksızın muhafaza edilmesinde banyo dolaplarının etkisi yüksektir. Banyo dolabı üçlü takım geniş banyolar için idealdir. Geniş saklama alanları ile banyonuzun düzenini sağlar. Banyo dekorasyonu içinde önemli olan banyo dolapları uzun yıllar şık bir tasarıma sahip olmanızı sağlar.

Aynalı banyo dolabı olan üçlü banyo dolabı takımı çok eşyası olup koycak yer bulamayanlar için çok ideal ! İçinde hem alt modül hem üst modül hemde uzun banyo dolabını kapsamaktadır. Bu banyo dolabı lavabolu şekilde satılmaktadır.Şık banyo dolapları sırasında ilk sıralardadır. Hem çok kullanışlı hem de çok lüks bir banyo dolabıdır.Özellikle çok fazla havlusu, temizlik malzemesi olanların işini fazlasıyla görmektedir.Bu banyo dolabını duvara monte ederek kullabilirsiniz.

Aynalı Dolap ölçüleri: Genişlik: 82 cm Yükseklik: 70 cm Derinlik: 14 cm 

Lavabolu Dolap ölçüleri: Genişlik: 82 cm Yükseklik: 55 cm Derinlik: 44,5 cm 

Boy Dolabı ölçüleri: Genişlik: 35 cm Yükseklik: 130 cm Derinlik: 31,8 cm

Siyah , beyaz , açık gri ve antrasit gri renkleri sitemizde mevcuttur. Mdf malzemelerden yapılmıştır. Sağlığa zararsızdır ve içinde kansorejen madde yoktur. Kurulumu oldukça basittir. Daha fazla modern banyo dolapları modelleri ve fiyat bilgisi için tıklayınız.

 

Trio Modül Banyo Dolaplarının Kullanım Süresi Ne Kadardır ?

Trio Modül Banyo dolapları mdf malzemelerden üretilmektedir. A Kalite olan bu malzeme sayesinde bir banyo dolabı takımını çok uzun yıllar kullanabilirsiniz. Neme ve ıslanmaya karşı dayanıklı olan bu banyo dolapları kolay sökülüp takıldığından ev değiştirme yada dekarosyon değişikliği gibi durumlarda da yıpraması söz konusu değildir.Uzun yıllar kullanabilceğiniz uygun fiyatlı banyo dolaplarımızı inceleyip siparişinizi verebilirsiniz.

Banyo Dolabı Renkleri

Banyo dolabı rengi banyonuza hava katacağı ve göz zevkinizi besleyeği için önemli bir seçim aşamadır. Aslında trio modül banyo dolapları renkleri her eve uysada banyo dolabı rengini seçerken dikkat etmeniz gereken bir konuda banyonuzdaki renklerle arasındaki uyumdur. Örneğin seramik renkleriniz açık renklerdeyse siyah banyo dolapları tercih ederek zıt renklerin uyumunu yakalayabilirsiniz. Ayrıca siyah renk her zaman evi daha asil ve modern gösteren bir renktir . Eğer seramik renkleriniz yada banyo eşyalarınız orta tonlarda ise beyaz banyo dolapları yada açık gri banyo dolaplarıyla renk uyumunu yakalayabilirsiniz. Peki çok konuşulan ve harika bir renk olan antrasit gri banyo dolaplarını nerde kullanmalıyız ? Antrasit gri banyo dolabı her renk banyoya yakışsada tartışmasız en uyumlu oldugu renk koyu renklerdir. Çünkü rengin güzelliğini ortaya çıkarır ve banyoya farklı bir hava katar. Sizde en uygun banyo dolabını en güzel renkleriyle almak için tıklayınız.

Antrasit Gri Banyo Dolabı

Antrasit gri banyo dolapları son zamanlarda en çok tercih edilen ve modern banyo dolaplarının başında gelmektedir.Genellikle siyah yada beyaz renkle kombin edilir.Banyoların dekorasyonunu değiştiren çok iddalı ve şık bir renktir.

Açık Gri Banyo Dolabı

Açık gri banyo dolabı , antrasit gri banyo dolabından biraz daha açık bir renk gibi düşüncek olursak bu renkde oldukça favori renklerden birisi .Özellikle koyu renklerle kombin yapıldığından harika sonuçlar vermektedir.

Siyah banyo dolabı en klasik ve modası geçmeyen dolaplardan birisi. Herşeyle kombin yapılması dışında eskimeyen bir modası olduğundan çok tercih edilmektedir.

Beyaz Banyo Dolabı

Beyaz banyo dolabı hem modern hem klasik sevenlerin vazgeçilmezi. Her banyoya uyduğu için en çok tercih edilen rengin başında gelmektedir.

Lavabolu Banyo Dolabı Fiyatları

 

Lavabolu Banyo dolabı fiyatları, banyo tadilatı yapan, yeni ev yapanlar, ofis tadilatı yapan kişiler tarafından merak konusu olan bir konudur. Banyo dolabı fiyatları banyo dolabının büyüklüğüne - küçüklüğüne, kullanılan malzemesine, kalitesine, modeline göre farklılık gösterir. Bu etkenlerden herhangi birinin bedeli yüksek olunca banyo dolabı fiyatlarında direkt yansımaktadır. Bu fiyat artışları banyo dolabının büyüklüğüne genişliğine, kullanılan malzemenin mdf, suntalem gibi malzemelerle yapılmasına, banyo dolabının ikili üçlü set olmasına bağlıdır. Banyo dolabı ne kadar büyük ve geniş olursa banyo dolabı fiyatı kullanılan malzemenin artmasından dolayı artacaktır. Firmamız fabrikadan direkt ürün temini sağladığı için banyo dolabı fiyatları en uygun fiyat avantajları ile web sitemizde satışa sunulmaktadır. En uygun banyo dolabı fiyatlarını kaçırmadan ürünleri inceleyip sipariş verebilirsiniz. 

Banyo dolabı fiyatları boyutuna ve malzemesine göre değişiklik göstermektedir. Bu çok amaçlı banyo dolaplarının en uygun fiyatlısı sizinde tahmin edeceğiniz gibi tek kapılı banyo dolabıdır . Fiyatı ortalama 1000 TL civarındadır. İkili banyo dolaplarının fiyatı aynalı bir banyo dolabı olması ve sağladığı ekstra dolap kapağı avantajlarından dolayı tek kapılı banyo dolabına göre biraz artmaktadır. İkili banyo dolabının ortalama fiyatı 2500 TL civarındadır. Üçlü Banyo dolabı ise ortalama 3500 TL civarında web sitemizde satışa sunulmaktadır. Sizde bu çok amaçlı banyo dolaplarına ücretsiz kargo imkanı ile sahip olmak için web sitemizi ziyaret edin ve en ucuz banyo dolapları ile kalite hizmetin ve hızlı teslimatın tadını çıkarın.

Devamını Göster
Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.