sadsad x
asdasd
Mağazadan Teslim
banner-magazadan-teslim.png (71 KB)


Mağazadan Teslim Nedir?

Siparişinizi,  A.N.K Alüminyum Metal mağazasından teslim alabilmenizi sağlayan bir uygulamadır. Siparişinizi oluştururken teslimat adresi olarak mağazadan teslim yada adrese teslim seçmeniz yeterlidir.

Mağazadan Teslim seçeneğini tercih ederek, sipariş ettiğiniz ürünü, mağazamızda birbirinden kaliteli ürünleri yerinde görme fırsatı da bulabilirsiniz.

 

Mağazadan Teslimat özelliğini nasıl seçebilirim?

Teslimat ve fatura bilgileri bölümünden “Mağazadan teslim” seçeneğini seçtiğinizde, seçenekteki mağazamızı seçmeniz yeterlidir.

 

Mağazadan Teslimat hizmeti ücretli midir?

Mağazadan Teslimat seçeneği ile oluşturduğunuz siparişler için kargo ücreti veya ek bir ücret alınmamaktadır.

 

Siparişimi benim dışımda başka biri teslim alabilir mi?

Siparişinizi teslim almak için mağazamıza gelemediğiniz durumlarda, yetkilendireceğiniz herhangi bir kişi, siparişinizi sizin adınıza mağazamızdan teslim alabilir. Böyle bir durumda siparişinizin teslimatı yapılmadan önce, güvenlik uygulamamız gereği, sipariş bilginizde kayıtlı telefon numaranızdan mağazamız sizi arayarak bilgilendirecektir. Telefonla size ulaşılıp “teslimat onayı” alınmadığı durumlarda, sipariş teslimatı yapılmayacaktır. Yetkilendirdiğiniz kişi sipariş numarası ve imza onayınız karşılığında siparişi alabilecektir.
Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.