sadsad x
asdasd
kargobedava.jpg (63 KB)
Sıralama seçin
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Banyo Dolabı

Banyo dolabı banyoda ki eşyalarımızı koyduğumuz , banyo ürünlerinin dağınık durmamasını ve çok yer kaplamamasını sağlayan , birçok farklı malzemeden yapılan dolaplardır. Banyo dolabının banyonuzun güzel gözükmesinde rolü çok büyüktür. Eski tarz banyo dolapları yerine modern banyo dolapları modelleri kullanılması banyoya şık bir görünüm sağlar. Bu sebepten günümüzde insanlar lüks banyo dolaplarını çok fazla ilgi göstermektedir.

Peki banyo dolabı seçerken nelere dikkat etmeliyiz derseniz tabi ki banyonuza en uygun dolabı seçmek en önemli şeydir. Banyonuzun metrekaresi küçük ise tek kapılı banyo dolapları yada ikili banyo dolapları tercih etmeniz banyoya daha ferah bir hava katacaktır. Geniş banyolarda ise üçlü banyo dolapları veya ikili banyo dolapları daha hoş duracaktır. Bunun dışında ev dekorasyonuza uygun banyo dolapları almanın evinize çok farklı bir hava kattığını hissedeceksiniz. Örneğin son zamanlarda çok moda olan antrasit gri rengi ağırlıklı duvarlarınız, mobilyalarınız varsa banyo dolabını anstrasit gri seçmeniz doğru bir tercih olcaktır. Bunların dışında sağlam malzemeyle üretilmiş ıslandığında sorun çıkarmayacak , zaman içinde rengi solmayacak kaliteli malzeme kullanan markaları seçmek de çok önemlidir. Bunlardan biriside şüphesiz en iyi banyo dolabı markalarından biri olan trio modüldür.

 

Trio Modül Banyo Dolabı

Trio modül İzmir Kemalpaşa'da bulunan fabrikasıyla yıllardır banyo dolapları ve mutfak dolapları üretimi yapmaktır.Modern banyo dolapları modelleriyle birçok evde , dükkanda ve ofisteki yerini almıştır.Banyo dolaplarının birçok farklı rengi ve modeli bulunmasıyla birlikte çok fazla banyo dolabı imalatçısı doğmuştur. Fakat Trio modül banyo dolapları her zaman akla gelen ilk isimlerdendir . Bunun en büyük nedeni trio modül banyo dolaplarının verdiği kaliteli hizmete dayanmaktadır. Kullandığı kaliteli malzemeler , şık banyo dolapları ve hızlı teslimat süreci trio modül banyo dolaplarının farkını ortaya koymasını sağlamıştır. Birçok çeşit renk sunmasıda müşteri memnuniyetini zaman içinde iyice arttırmıştır. Trio modül banyo dolapları çeşitlerini incelemek ve fiyat bilgisi almak için tıklayınız.

 

Banyo Dolapları Modelleri ve Özellikleri

Banyo dolapları modelleri kendi içinde birçok kategoriye ayrılmaktadır. Rengi , boyutu , aynalısı , aynasızı ve kullanılan malzemesi ürünü etkilemektedir. Renk olarak en çok tercih edilen renkler siyah , beyaz , antrasit gri ve açık gri banyo dolapları olurken boyut özelliği banyodan banyoya farklılık göstermektedir.Küçük banyolarda tek kapılı banyo dolapları yada iki kapılı banyo dolapları tercih edilmektedir . İki kapılı banyo dolapları genellikle aynaya ve alt modüle sahiptir. Tek kapılar ise boydan uzun enden kısa bir dolaptır . Geniş banyolarda üç lü banyo dolapları harika bir tercih ! Çünkü içinde hem alt modül hemde uzun banyo dolabı vardır.

 

Tek Kapılı Banyo Dolabı

Tek kapılı banyo dolabımız halk arasında boy dolabı olarak da bilinmektedir .130x35 Cm olarak üretilmektedir.Ölçüleri ise şu şekildedir ; 35 cm Yükseklik: 130 cm Derinlik: 31,8 cm.Siyah , beyaz , açık gri ve antrasit gri renkleri sitemizde mevcuttur.Bu banyo dolabı duvara monte olarak kullanılmaktır.

Mdf malzemeden üretilmiştir. Sağlığa zararsızdır ve kansorejen madde içermez.Cabineo ve rafix vidası tercih ederek üretim yapılmaktadır, böylece ürünü taşınırken yada yerini değiştirmek istediğinizde defalarca ve zahmetsizce söküp kurabilirsiniz. Sizde lavabosuz banyo dolabı arıyorsanız sizin için doğru tercih olabilir. Daha fazla Trio Modül banyo dolapları bilgisi ve fiyat için tıklayınız.

 

 tek-kapili-banyo-dalobi.jpg (27 KB)

 

İkili Banyo Dolabı

İkili banyo dolabı olarak bilinen bu model alt modül ve üst modülden oluşmaktadır. Alt kısımda iki kapak üst kısımda aynalı olcak şekilde iki kapak bulunmaktadır. İkili banyo dolabının hem aynalı olması hemde az yer kaplaması ekstra bir artıdır.Banyo dolabını duvara monte ederek kullanabilirsiniz.

Aynalı Dolap ölçüleri: Genişlik: 82 cm Yükseklik: 70 cm Derinlik: 14 cm 

Lavabolu Dolap ölçüleri: Genişlik: 82 cm Yükseklik: 55 cm Derinlik: 44,5 cm  .

Siyah , beyaz , açık gri ve antrasit gri renkleri sitemizde mevcuttur. Mdf malzemelerden üretilmiştir. Sağlığa zararsızdır ve içinde kansorejen madde bulunmuyor. Kurulumu oldukça basittir. Daha fazla Trio Modül banyo dolapları bilgisi ve fiyat için tıklayınız.

 

 iki-kapili-banyo-dolabi.jpg (27 KB)

 

 

Üçlü Banyo Dolabı

Üçlü banyo dolabı takımı çok eşyası olup koycak yer bulamayanlar için çok ideal ! İçinde hem alt modül hem üst modül hemde uzun banyo dolabını kapsamaktadır. Şık banyo dolapları sırasında ilk sıralardadır. Hem çok kullanışlı hem de çok lüks bir banyo dolabıdır.Özellikle çok fazla havlusu, temizlik malzemesi olanların işini fazlasıyla görmektedir.Bu banyo dolabını duvara monte ederek kullabilirsiniz.

Aynalı Dolap ölçüleri: Genişlik: 82 cm Yükseklik: 70 cm Derinlik: 14 cm 

Lavabolu Dolap ölçüleri: Genişlik: 82 cm Yükseklik: 55 cm Derinlik: 44,5 cm 

Boy Dolabı ölçüleri: Genişlik: 35 cm Yükseklik: 130 cm Derinlik: 31,8 cm

Siyah , beyaz , açık gri ve antrasit gri renkleri sitemizde mevcuttur. Mdf malzemelerden yapılmıştır. Sağlığa zararsızdır ve içinde kansorejen madde yoktur. Kurulumu oldukça basittir. Daha fazla modern banyo dolapları modelleri ve fiyat bilgisi için tıklayınız.

 

 

uc-kapili-banyo-dolabi.jpg (28 KB) 

 

Trio Modül Banyo Dolaplarının Kullanım Süresi Ne Kadardır ?

Trio Modül Banyo dolapları mdf malzemelerden üretilmektedir. A Kalite olan bu malzeme sayesinde bir banyo dolabı takımını çok uzun yıllar kullanabilirsiniz. Neme ve ıslanmaya karşı dayanıklı olan bu banyo dolapları kolay sökülüp takıldığından ev değiştirme yada dekarosyon değişikliği gibi durumlarda da yıpraması söz konusu değildir.Uzun yıllar kullanabilceğiniz uygun fiyatlı banyo dolaplarımızı inceleyip siparişinizi verebilirsiniz.

Banyo Dolabı Renkleri

Banyo dolabı rengi banyonuza hava katacağı ve göz zevkinizi besleyeği için önemli bir seçim aşamadır. Aslında trio modül banyo dolapları renkleri her eve uysada banyo dolabı rengini seçerken dikkat etmeniz gereken bir konuda banyonuzdaki renklerle arasındaki uyumdur. Örneğin seramik renkleriniz açık renklerdeyse siyah banyo dolapları tercih ederek zıt renklerin uyumunu yakalayabilirsiniz. Ayrıca siyah renk her zaman evi daha asil ve modern gösteren bir renktir . Eğer seramik renkleriniz yada banyo eşyalarınız orta tonlarda ise beyaz banyo dolapları yada açık gri banyo dolaplarıyla renk uyumunu yakalayabilirsiniz. Peki çok konuşulan ve harika bir renk olan antrasit gri banyo dolaplarını nerde kullanmalıyız ? Antrasit gri banyo dolabı her renk banyoya yakışsada tartışmasız en uyumlu oldugu renk koyu renklerdir. Çünkü rengin güzelliğini ortaya çıkarır ve banyoya farklı bir hava katar. Sizde en uygun banyo dolabını en güzel renkleriyle almak için tıklayınız.

Banyo Dolabı Fiyatları

Banyo dolabı fiyatları boyutuna ve malzemesine göre değişiklik göstermektedir. Bu çok amaçlı banyo dolaplarının en uygun fiyatlısı sizinde tahmin edeceğiniz gibi tek kapılı banyo dolabıdır . Fiyatı ortalama 1000 TL civarındadır. İkili banyo dolaplarının fiyatı aynalı bir banyo dolabı olması ve sağladığı ekstra dolap kapağı avantajlarından dolayı tek kapılı banyo dolabına göre biraz artmaktadır. İkili banyo dolabının ortalama fiyatı 2500 TL civarındadır. Üçlü Banyo dolabı ise ortalama 3500 TL civarında web sitemizde satışa sunulmaktadır. Sizde bu çok amaçlı banyo dolaplarına sahip olmak için web sitemizi ziyaret edin ve en ucuz banyo dolaplarının kalite hizmetin ve hızlı teslimatın tadını çıkarın.

Devamını Göster
Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.