sadsad x
asdasd
Toplam 161 ürün görüntüleniyor.

Alüminyum Doğrama Aksesuarları

Alüminyum doğramalar, çeşitli alüminyum profilin işlenmesi ile elde edilen kapı, pencere ve katlanır cam sistemlerine dönüştürülmesi için kullanılmaktadır. Alüminyum doğramalar farklı alanlarda kullanıldığı için birden çok doğrama çeşidi mevcuttur. Isı yalıtımlı, yalıtımsız, Aldoks yalıtımsız, C60 yalıtımsız alüminyum doğrama çeşitleri mevcuttur.  Alüminyum doğramalar, alüminyum hammaddeden üretildiği için oldukça dayanıklı ve sağlamdır. Bu doğramalar genellikle evlerden ziyade iş yerlerinde, alışveriş merkezi, kongre salonları gibi alanlarda tercih edilmektedir.Ülkemizde alüminyum hammaddenin maliyetinin fazla olması sebebiyle pvc doğramalar ve pvc doğrama aksesuarları da tercih edilmektedir.  Ancak şık tasarımı ve uzun ömür garantisi ile alüminyum aksesuarlar daha çok tercih edilmektedir.

Alüminyum doğrama aksesuarları giydirme cephelerde, açılır sistemlerde, sürme sistem ve küpeşte korkuluk gibi alüminyum alaşımından üretilmiş dayanıklı sistemlerde kullanılır. Her iklim koşuluna karşı dayanıklı olan alüminyum doğrama aksesuarları kapı ve pencere kolu, cephe makasları, menteşe, kilit, çelik dübeller gibi aksesuarlardır. Alüminyum doğrama aksesuarları korozyona karşı dayanıklı, güneş altında çatlamayan uzun ömürlü, paslanmayan, dayanıklı,hafif ürünlerdir. Alüminyum doğrama aksesuarları genel olarak gümüş renkte imal edilmektedir ancak istenilen renklerde de boyanabilmektedir. 

Web sitemizde alüminyum doğrama aksesuarları, alüminyum profiller, alüminyum kompozit paneller satışa sunulmaktadır. Ürünler hakkında bilgi almak ve teknik destek için whatsapp iletişim hattımızla irtibata geçebilirsiniz. Web sitemizde satışa sunulan ürünlerimiz fabrikadan direkt toptan satış fiyatlarıyla sizler için ürün temin etmekteyiz. Alüminyum aksesuarları için toptan veya adet satışlarımız da mevcuttur. Kampanyalarımızı da inceleyerek en uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. 

Alüminyum Aksesuarlar

Alüminyum aksesuar ürünleri oldukça hafif malzemeler olmasına rağmen estetik görünümü ve dayanıklılığı ile birçok alanda tercih edilmektedir. Evlerde tercih edilen alüminyum aksesuar çeşitleri ev içerisinde birçok alanda kullanılmaktadır. Genellikle çerçeve ve kapak bölümlerinde set halinde kullanımının yanında alüminyum aksesuarlar sürgülü alanlarda da tercih edilmektedir. Alüminyum aksesuar çeşitleri kaliteli malzemelerden üretilmekte ve uzun ömürlü, sorunsuz bir kullanım sunmaktadır.

 Kullanım kolaylığı sağlayan, farklı boyutlarda, farklı özelliklerde giydirme cephe aksesuarları, açılır sistem aksesuarları, sürme sistem aksesuarları gibi alüminyum aksesuar çeşitleri oldukça fazladır. Alüminyum alaşımından üretilen tüm aksesuarlar alüminyum aksesuar olarak nitelendirilmektedir. Korkuluk, merdiven kenarlarında kullanılan alüminyum aksesuarlardan bina dış cephe giydirme sistemlerinde kullanılan aksesuarlara, kapı ve pencere sistemlerinde kullanılan kollara kadar kullanılan aksesuarlar alüminyum aksesuar çeşididir. 

Oldukça fazla kullanım alanı olan alüminyum aksesuarlar kendi içerisinde de farklı alanlara ayrılmaktadır. Onlarca ürün ve alt ürün çeşitleri mevcuttur.

 Alüminyum aksesuar çeşitleri;

 • Alüminyum Giydirme Cephe Aksesuarları

Alüminyum cephe aksesuarları bina dış cephe giydirme sistemleri uygulandıktan sonra dış cephenin daha dayanıklı ve bina dışından içeriye herhangi bir şey girmesini engelleyen, ısı yalıtımını sağlayan aksesuar çeşitleridir. Alüminyum giydirme cephe aksesuar çeşitleri;

 1. Cephe makasları
 2. Köşe Takozları
 3. Ankrajlar
 4. Çelik Dübeller
 5. Cephe Kolları
 • Alüminyum Açılır Sistem Aksesuarları

Alüminyum açılır sistem aksesuarları genel olarak kapı ve pencere gibi açılır kapanır alanlar için üretilmiştir. Evlerimizde, işyerlerimizde, iç ve dış mekanlarda kimi zaman ahşap ürünlerde ergonomik yapısıyla çeşitli alanların açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Alüminyum açılır sistem aksesuarları kapı ve pencerelerin tutma kollarında, menteşelerde, dış ve iç kapılarda vb alanlarda oldukça fazla karşımıza çıkmaktadır. Alüminyum açılır sistem aksesuar çeşitleri;

 1. Kapı Kapatıcıları ( Kapı Hidroliği )
 2. Alüminyum Kapı ve Pencere Kolları
 3. Alüminyum Tek ve Çift Açılımlar
 4. Pivot Açılımlar
 5. Alüminyum Kilit ve Kilit Karşılıkları
 • Alüminyum Sürme Sistem Aksesuarları

Alüminyum sürme sistem aksesuarları, katlanır cam gibi sürme sistem uygulanan alanlarda gömme kol, alüminyum sabit rulman, çekme kollar,kilitler gibi farklı farklı tercih edilen aksesuarlardır. Isı yalıtımlı sürme sistemler, ısı yalıtımsız sürme sistemler ve yalıtımsız sürme sistemler olmak üzere alüminyum sürme sistemler üçe ayrılmaktadır.Yalıtımsız sürme sistemler ısıcam takılmaya uygun olan sürme sistem çeşididir.  Alüminyum sürme sistem aksesuar çeşitleri;

 1. Sürme Gömme Kollar
 2. Alüminyum Rulmanlar
 3. Köşe Takozları
 4. Kıl Fitiller 
 • Alüminyum Küpeşte Korkuluk Aksesuarları

 Modern yapılarda alüminyum küpeşte aksesuarları oldukça sık tercih edilmekle birlikte balkon, merdiven gibi alanlarda da şık bir görünüm sağlar. Aynı zamanda yapıların güvenli olmasını sağlayan alüminyum küpeşte aksesuarları uzun süreli kullanım sağlamasıyla ekonomik bir özellik sunmaktadır.  Alüminyum küpeşte aksesuar çeşitleri;

 1. Kare Küpeşte Aksesuarlar
 2. Yuvarlak Küpeşte Aksesuarları
 3. Kimyasal Dübeller

Alüminyum profil aksesuarları, alüminyum doğrama profiller ısı yalıtımlı, katlanır cam sistemleri gibi alanlarda uygulanırken bu sistemlerin hem şık görünmesi hem de ergonomik bir yapıya sahip olup rahatlıkla açılıp kapanım kolay kullanılabilir olması için kullanılmaktadır.

Alüminyum profil aksesuar çeşitleri;

 1. Köşe Çavuşları
 2. Cam Fitilleri
 3. Köşe Takozları
 4. Çelik Raylar
 5. Kasa Kanat Sabitleyicileri
 6. Adaptörler
 7. Stoperler
 8. Sızdırmazlık Parçaları

 

Alüminyum Aksesuar Fiyatları

Alüminyum aksesuar fiyatları çeşitli sektörlerde kullanılan alüminyum aksesuarların üretimini de etkilemektedir. Alüminyum aksesuarlar için gösterilen talebin artması, aksesuar ölçü, uzunluk, renk ve kaliteli alaşımlardan üretilmesi önemlidir. Alüminyum aksesuar fiyatları için en uygun fiyat aralığını fabrikalar ile sağlanan özel görüşmeler sonucunda web sitemizde sizlere sunmaktayız. Alüminyum aksesuar üreticileri ile nihai müşteri arasında bir köprü görevi sağlayan firmamız en uygun toptan alüminyum aksesuar fiyatlarıyla en kaliteli ve dayanıklı alüminyum aksesuarları temin etmektedir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.