sadsad x
asdasd
kargobedava.jpg (63 KB)
Sıralama seçin
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

Sineklik 

Sineklik ilkbahar ve yaz aylarında özellikle havaların ısınmasıyla birlikte en çok ihtiyaç duyulan kapı pencere aksesuar çeşididir. Sineklik açılır kapanır pencere veya kapıya ait bir bölüme sabitlenerek temiz havanın içeri girmesini sağlar. Sağladığı hava sirkülasyonu sırasında dışarıdan içeriye haşere, böcek ve sinek girmesini engeller. Sineklik sayesinde hem sıcak havalarda konforlu bir ortama kavuşmuş olursunuz hem de böcek, sinek gibi haşerelerden korunursunuz. Sineklik, sineklik teli veya sineklik tülü gibi sineklik malzemelerinden üretilmektedir. Bu malzemeler havayı süzer ve istenmeyen zararlı maddeleri dışarıda tutar.

Sineklik güneşe dayanıklı özel sineklik malzemelerinden üretilmektedir. Bu malzemeler fiberglass sineklik olarak adlandırılmaktadır. Fiberglass özelliği sayesinde kapı pencere sinekliğini uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Sinekliğin genel kullanım alanı cam, pvc, ahşap, pimapen gibi tüm kapı pencere sistemleridir. Bu kullanım alanlarına uygun sineklik kullanmak hem uygulama yapılan alandaki ürünlerin daha uzun yıllar kullanılmasını sağlar hem de sineklik modellerinin yıpranmadan etkili kullanımını sağlar.

Sineklik yaşam alanlarımız için vazgeçilmez bir konumdadır. Uygulama alanlarına özel hazırlanan sineklik modelleri sebebiyle de oldukça fazla tercih edilmektedir. Menteşeli sineklik, mıknatıslı sineklik, stor sineklik, plise sineklik, akordiyon sineklik ve pileli sineklik gibi bir çok sineklik modeli mevcuttur. Bu sineklik çeşitleri kullanıcıların uygulama alanlarına özel renk, boyut ve ebatlarda tasarlanabilmektedir. Kapı ve pencere boyutlarına özel farklı sineklik modelleri de bulunmaktadır. Sineklik modellerinin farklı olması sineklik malzemelerinin de farklı tasarımlar ve ham maddelerden üretilmesine sebep olmuştur.

Metal, alüminyum ve pvc pimapen sineklik malzemeleri birden çok farklı tasarımlarla uygulama alanlarında kullanılmaktadır. Sineklik malzemelerinin kapı veya pencere malzemeleri ile uyumlu olması sineklik malzemelerinin uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılmasını sağlar. Sineklik farklı renk seçenekleriyle şık ve estetik bir görünüm sağlamaktadır. Sineklik teli sık dokunarak ve kalın bir tel ile üretildiği zaman sineklik için en ideal seçenektir. Yaşam alanlarınızda en iyi performansı sağlayacak olan sineklik malzemelerini tercih etmeniz kullanılabilirlik ve maddi açıdan size büyük avantaj sağlayacaktır.

Sineklik kullanım alanlarına uygun seçilmelidir. Örneğin kapı sinekliği için pileli sineklik, sürgülü sineklik, menteşeli sineklik gibi bir çok alternatif sineklik modeli mevcuttur. Sinekliğin takılacağı alan geniş bir alan ise menteşeli sineklik tercih edilebilir. Kapı ile orantılı bir şekilde açılıp kapanır ve hava sirkülasyonunu sağlar. Ancak sinekliğin kullanım alanı dar ve kısıtlıysa stor sineklik ya da sürgülü pileli sineklik tercih edilmelidir. Bu sineklik çeşitleri hem alandan tasarruf ettirecek hem de yazın sıcak havalarda sizi haşere ve böceklerden koruyarak bulunduğunuz ortamı havalandırmanızı sağlayacaktır.

sineklik.png (46 KB)

Sineklik Malzemeleri

Günlük hayatta bunaltıcı sıcaklardan ve haşerelerden korunmamızı sağlayan sineklik, sineklik aksesuarı üreticilerinin birden çok sineklik malzemesini birbirine monte ederek tasarladığı ürünlerdir. Sineklik malzemeleri, sineklik köşe takozu, sineklik sürme rulman, sineklik tülü, sineklik fitili, sineklik çıt çıt, sineklik menteşesi, sineklik takma aparatı, sineklik köşe mukavemet takozu, sineklik tutamağı, 10x20 sineklik profili, 17x25 sineklik profili gibi sineklik profillerini içeren ürünlerdir. Bu sineklik malzemelerinin işlevselliği ve kullanım amaçları farklıdır ancak hepsi bir bütün olarak sinekliği oluşturmaktadır.

Üretilen bu sineklik, çeşitlerine göre sineklik üretilirken farklı sineklik malzemesi de kullanılır. Örneğin sürme sineklikler için sineklik rulmanı kullanılmaktadır ancak menteşeli sineklik çeşidinde ise sineklik menteşesi kullanılmaktadır. Sineklik çeşitleri kullanım alanlarına göre değişkenlik gösterdiği için sineklik malzemeleri de farklı olabilmektedir.

Sineklik çeşitleri ihtiyaçlarına göre tercih edilen sineklik malzemeleri sürgülü sineklik malzemesi, pileli sineklik malzemeleri, plise sineklik malzemeleri, pvc pencere sineklik malzemeleri, fiberglass sineklik malzemeleri gibi sınıflara ayrılmaktadır. Her sineklik çeşidi için özel üretilen sineklik malzemeleri ev, iş yeri ve çeşitli mekanlarda tüm ihtiyacımızı karşılayarak konforlu bir yaşam sürmemizi sağlamaktadır.

Pvc kapı pencerelerde rahatlıkla kullanılabilecek olan sineklik malzemeleri uzun ömürlü ve işlevseldir. Sineklik montajı esnasında sorunsuz bir montaj sağlayabilirsiniz. Sineklik malzemeleri ergonomik yapı ile hem kullanılacak alan için sorun teşkil etmez hem de şık bir tasarım sunar. Pileli sineklik malzemelerini örnek olarak gösterebiliriz. Ev, teras, balkon veya iş yerlerinde tercih edecekseniz pileli sinekliğin katlanabilir sineklik tülü özelliği ile hem şık hem de kolay bir kullanım elde etmiş olacaksınız. 

Sineklik malzemeleri arasında en çok tercih edilen ürünler kıl fitiller, sineklik fitilleri ve sineklik tülüdür. Bu ürünler sinekliği oluşturan ana sineklik malzemeleridir. Sineklik fitili, sineklik tülü ve kıl fitiller metre ölçüleri üzerine satılmaktadır. Sineklik fitili ve sineklik tülü top olarak da satılmaktadır.

Bu sineklik malzemelerinin kaliteli ve kullanıldığı alana uygun özelliklerde olması gereklidir. Örneğin sineklik tülünün bazı çeşitleri arasından fiberglass sineklik tülü cam elyafından üretildiği için diğer sineklik tülü çeşitlerinden farklıdır ve yangına karşı dayanıklıdır. Bir başka sineklik çeşidi ise sera sineklik tülüdür. Bu sineklik tülü ise 40 mesh gibi çok sık aralıklara sahiptir. Böylelikle sera yetişen ürünlere dışarıdan herhangi bir böcek veya haşerenin girmesini engellemektedir. 

Sineklik Malzemeleri Toptan Fiyatları

Sineklik malzemeleri, sineklik çeşitlerinin farklılığı sebebiyle birden çok üründen oluşmaktadır. Sineklik malzemeleri küçük küçük birden çok üründen itibaren görünse de bu küçük sineklik malzemeleri bazen maliyetli olmaktadır. Firmamız sineklik aksesuarları üreten firmalar ile kapı pencere sinekliği tasarlayan kobi ve atölyeleri buluşturmak için aracı firma niteliğindedir böylelikle sineklik malzemelerini fabrikadan direkt toptan fiyatlarla temin etmekteyiz. Sineklik tülü gibi birçok sineklik malzemesi toptan fiyatlarla satışa sunmaktayız. Uygun toptan sineklik malzemeleri fiyatlarını almak için sitemizde bulunan iletişim numaramız ile irtibata geçip size özel en uygun sineklik malzemeleri fiyatlarını kaçırmayın. İzmir merkezli firmamızı ziyaret edip sineklik toptan malzemelerini n uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Toptan sineklik malzemeleri için TIKLAYINIZ. 

Sineklik Çeşitleri

Kullanım amacına ve işlevselliğine göre sineklik çeşitleri bulunmaktadır. Örneğin fransız balkonlarda ya da bahçe, teras kapısı gibi alanlarda dışa doğru açılan kapı veya büyük cam pencerelerde pileli (pliseli) sineklik kullanılırken şehir hayatına ve apartman camlarına en uygun sineklik çeşidi olan menteşeli sineklikte pencerenin dışına takılarak açılıp kapanma imkanı sağlamaktadır. Bunlar gibi farklı işlevleri olan diğer sineklik çeşitleri ise; 

  • Sürgülü (Sürme) Sineklik; Kapı ve pencerelere dış taraftan takılan sürgülü sineklik raylar üzerinde hareket ederek açılıp kapanmaktadır. Balkon kapılarında kolaylıkla kullanılan sürme sineklikler oldukça fazla tercih edilmektedir. Yatay yönde fonksiyonel kullanıma olanak sağlayan sürgü sistemi sineklik profilleri için uyumludur. Balkon, teras gibi alanlarda sürme sistem profiller ile uyumlu olarak kullanılır. Sineklik sürme rulman raylı sistem üzerinde sürgülü sinekliğin daha kolay kullanılmasına olanak sağlar. Kullanım alanını kısıtlamadan yer tasarrufu sağlar. Sürme sineklik çeşitleri farklı renk, ölçü ve ebatlar için özel olarak da tasarlanmaktadır. Sürgülü sineklik tek ray üzerine yerleştirilerek kullanılmaktadır. Böylelikle fazla maliyetli değildir. Sürgülü sineklik fiyatları diğer sineklik çeşitlerine kıyasla daha uygundur. Sürgülü sineklik malzemeleri pvc sineklik malzemeleri ile birlikte kolaylıkla kullanılabilmektedir.
  • Pileli (Plise) Sineklik; Veranda, balkon veya açık mutfaklarda tercih edilen plise sineklik, tül yapısı olarak katlamalı tülden üretildiği için sürme sineklik çeşitlerinden ayrılmaktadır. Pileli sineklik kullanıldığı alanda yerden tasarruf ederek, hareket alanlarını kısıtlamaz. Plise sineklik diğer sineklik çeşitlerinde olduğu gibi yaylı bir mekanizmaya ait kaset tasarımı yerine birbirinin üzerine yığılan bir pile yapısına sahiptir. Sineklik teli sıkı gerginlik seviyesindedir böylelikle plise daha şık ve kaliteli bir görünüm sunmaktadır. Çizilme, aşınma ve delinme gibi durumlara karşı plise sineklik oldukça dayanıklıdır. Pvc pimapen pencere sineklik, ahşap sineklik ve metal sineklik olarak her uygulama alanında rahatlıkla kullanılabilir. Pileli sineklik modellerinde bulunan sürgü ray sistemi sorunsuz açılıp kapanarak ergonomik bir kullanım sağlar. Pencere sineklik ve kapı sinekliği olarak iki uygulama alanı içinde uygun bir sineklik çeşididir. Birden fazla renk seçeneği sunmaktadır. Böylelikle göz alıcı bir şıklık sağlar. Pileli sineklik malzemeleri toptan alımlarda yüksek fiyat avantajı sağlamaktadır.
  • Menteşeli Sineklik; Menteşeli sineklik çeşitleri içeriden dışarıya açılır bir mekanizmaya sahip sineklik modelidir. Bu sineklik çeşidi 17x25 sineklik profilleri için uygun tülle kullanıma hazır halde üretilen sineklik çeşitlerindendir. Diğer sineklik çeşitlerine kıyasla ekonomik olan sineklik çeşitlerinden biridir. Alüminyum, pvc, ahşap kapı ve pencerelerde kullanılır. Basit montajı sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir. Sineklik menteşesi, sineklik çıtçıt ile birlikte uygulama için tercih edilir. İçeriden dışarıya doğru açılan bir yapısı vardır. Cam sineklik ve kapı sinekliği olarak da adlandırılmaktadır. Menteşeli çerçeve kullanılarak bir doğramaya uygulanabilecek standart bir tasarıma sahiptir. Menteşeli sineklik ölçülerine göre en uygun tasarımları kullanıcılara sunmaktadır. Menteşeli sineklik çeşitlerinin temizliği ve kullanımı oldukça basittir.
  • Fiberglass Sineklik Tülü; Fiberglass sineklik tülleri korozyona uğramadığı için paslanmaz, leke tutmaz. Fiberglas sineklik tülleri uzun ömürlü dayanıklılık avantajıyla diğer sineklik çeşitlerine göre daha fazla tercih edilmektedir. Fiberglass sineklik, kullanıldığı sineklik tülünün görüş netliği, dokuma sıklığı ile sineklik çeşitlerinden ayrılmaktadır. Fiberglass sineklik tülleri bant veya zımba yardımı ile sabitlenebilir. Sağladığı bütün bu avantajların sayesinde sinekliklerin arasında gözde konumdadır.
  • Akordiyon Sineklik; Akordiyon sineklik hem yatay hem de dikey yönde kullanılmaktadır. Sektörde ise en çok tercih edilen akordiyon sineklik çeşidi yatay şekilde olan modellerdir. Pileli(plise) sineklik ile aynıdır ancak aynı ürün iki farklı isimle adlandırılmaktadır. Üst üste katlanır yapısı ile kolay kullanım sağlar. Pileli sineklik teli ile kullanılmaktadır. Katlanır yapısı ile akordiyon sineklik çeşitleri kapı ve pencereler de yer kaplamaz. Akordiyon sineklik fiyatları pileli sineklik fiyatları ile aynıdır.

Sineklik Tülü

Sineklik tülü gün içerisinde bulunduğumuz mekanları havalandırmak için açtığımız kapı ve pencerelerden böcek, sinek ve haşerelerin girmesini önleyen sinekliğin en önemli sineklik aksesuarıdır. Sineklik tülü alüminyum, polyester, cam elyaf ve çelik metal gibi ürünlerden üretilebilmektedir. Ancak en kullanışlı ve uzun ömürlü olan sineklik tülleri fiberglass sineklik tülü ve alüminyum sineklik tülüdür. Bu sineklik tülleri yangın durumlarına karşı dayanıklı, herhangi bir kedi, fare veya farklı bir hayvanın dışardan kemirerek, tırmalayarak zarar veremeyeceği kalitededir. Ayrıca bu sineklik tülü çeşitleri hava koşullarına, aşırı sıcak ve aşırı soğuk durumlara karşı da oldukça dayanıklıdır. Kolay kolay çürüyüp, paslanmazlar. 

Sineklik tülünün birden çok çeşidi mevcuttur. Bu sineklik tülü çeşitleri plise sineklik tülü, karavan sineklik tülü, kedi sineklik tülü, kapı ve pencere sineklik tülü sürme sineklik tülü, stor sineklik tülü, sera sineklik tülü, polyester sineklik tülü, pileli sineklik tülü, renkli sineklik tülü olmak üzere bir çok sineklik tülü çeşidine ayrılmaktadır. Her kullanım alanının farklı ihtiyaçları mevcuttur. Bu ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayabilmek için en kaliteli ve en uygun sineklik tülü çeşitleriniz siz değerli müşterilerimiz için temin etmekteyiz. Uzun ömürlü ve dayanıklı alüminyum sineklik teli her kapı ve pencere sineklik çeşidi için uyumludur. Sineklik üretici firmaları toptan alüminyum sineklik teli çeşitlerini istedikleri en ve boy ölçülerine uygun bir şekilde temin edebilir. Alüminyum sineklik teli genellikle koyu renk olduğu için gün içinde güneş ışınlarını daha az yansıtır. Fiberglass sineklik tülü cam elyaf maddeden üretilmiştir. Esnek yapıya sahiptir. Polyester sineklik tülü çeşitleri ile kıyasla fiberglass sineklik tülü kolay kolay deforme olup yırtılmaz ve olabilecek olumsuz durumları engeller.

Sineklik Tülü Fiyatları

Sineklik tülü fiyatları sineklik tülü çeşitlerine bağlı olarak değişmektedir. Sineklik tülünün kullanım alanı, üretildiği madde, kalitesi ve sineklik tülü ölçüleri gibi etkenler sineklik tülü fiyatlarını arttırmaktadır. Web sitemizde en uygun sineklik tülü fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Fabrikadan direkt toptan satış imkanı sunduğumuz kobibest.com’da en iyi kalite ve en uygun fiyatlı sineklik tülü çeşitlerini satın alabilirsiniz. Geniş ölçü skalası ve sorunsuz teslimat ile en iyi sineklik tülünü dilerseniz toptan fiyatlarla çoklu adetlerle de alabilirsiniz. Sineklik tülü top fiyatları adet bazlı sineklik tülü alımlarına kıyasla oldukça avantajlıdır. Sineklik tülü kullanımında olası bir yanlış kullanım da toptan aldığınız sineklik tülünün avantajını kullanarak ihtiyacınız olan sineklik tülünü kesip tekrardan kullanabilirsiniz. Sineklik malzeme toptancısı izmir firması olan kobibest.com üzerinden istediğiniz ölçülerde sineklik tülü çeşitlerini bulup temin edebilirsiniz.

Whatsapp iletişim hattımız üzerinden irtibata geçip sineklik tülü toptan fiyatlarını öğrenip teklif alabilirsiniz. Adet bazı sineklik tülü siparişlerde elde edeceğiniz karın daha fazlasını toptan sineklik tülü alımlarında elde edebilirsiniz. Sineklik tülü ve toptan sineklik malzemeleri için web sitemizi inceleyin. 

Devamını Göster
Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.