sadsad x
asdasd
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

Sineklik 

Kapı, pencere gibi açılır kapanır bir bölüme uygulanan sineklik, temiz havanın içeriye sinek,böcek veya haşereleri engelleyerek girmesini, hava sirkülasyonunu sağlayan ürüne denir. Sineklik, sineklik teli veya sineklik tülü gibi sineklik malzemelerinden üretildiği için bu malzemeler havayı süzer ve istenmeyen zararlı maddeleri dışarıda tutar. Sineklik güneşe dayanıklı özel sineklik malzemelerinden üretilmektedir. Bu malzemeler fiberglass sineklik olarak adlandırılmaktadır. Fiberglass özelliği sayesinde kapı pencere sinekliğini uzun yıllar boyunca kullanabilmekteyiz. Sinekliğin genel kullanım alanı cam, pvc, ahşap, pimapen gibi tüm kapı pencere sistemleridir.

Sineklik Malzemeleri

Günlük hayatta bunaltıcı sıcaklardan ve haşerelerden korunmamızı sağlayan sineklik, sineklik aksesuarı üreticilerinin birden çok sineklik malzemesini birbirine monte ederek tasarladığı ürünlerdir. Sineklik malzemeleri, sineklik köşe takozu, sineklik sürme rulman, sineklik tülü,sineklik fitili, sineklik çıt çıt, sineklik menteşesi, sineklik takma aparatı, sineklik köşe mukavemet takozu, sineklik tutamağı, 10x20 sineklik profili, 17x25 sineklik profili gibi sineklik profillerini içeren ürünlerdir. Bu sineklik malzemelerinin işlevselliği ve kullanım amaçları farklıdır ancak hepsi bir bütün olarak sinekliği oluşturmaktadır. Üretilen bu sineklik, çeşitlerine göre sineklik üretilirken farklı sineklik malzemesi de kullanılır. Örneğin sürme sineklikler için sineklik rulmanı kullanılmaktadır ancak menteşeli sineklik çeşidinde ise sineklik menteşesi kullanılmaktadır. Sineklik çeşitleri kullanım alanlarına göre değişkenlik gösterdiği için sineklik malzemeleri de farklı olabilmektedir.

Sineklik çeşitleri ihtiyaçlarına göre tercih edilen sineklik malzemeleri sürgülü sineklik malzemesi, pileli sineklik malzemeleri, plise sineklik malzemeleri, pvc pencere sineklik malzemeleri, fiberglass sineklik malzemeleri gibi sınıflara ayrılmaktadır. Her sineklik çeşidi için özel üretilen sineklik malzemeleri ev, iş yeri ve çeşitli mekanlarda tüm ihtiyacımızı karşılayarak konforlu bir yaşam sürmemizi sağlamaktadır.

Pvc kapı pencerelerde rahatlıkla kullanılabilecek olan sineklik malzemeleri uzun ömürlü ve işlevseldir. Sineklik montajı esnasında sorunsuz bir montaj sağlayabilirsiniz. Sineklik malzemeleri ergonomik yapı ile hem kullanılacak alan için sorun teşkil etmez hem de şık bir tasarım sunar. Pileli sineklik malzemelerini örnek olarak gösterebiliriz. Ev, teras, balkon veya iş yerlerinde tercih edecekseniz pileli sinekliğin katlanabilir sineklik tülü özelliği ile hem şık hem de kolay bir kullanım elde etmiş olacaksınız. 

Sineklik malzemeleri arasında en çok tercih edilen ürünler kıl fitiller, sineklik fitilleri ve sineklik tülüdür. Bu ürünler sinekliği oluşturan ana sineklik malzemeleridir. Sineklik fitili, sineklik tülü ve kıl fitiller metre ölçüleri üzerine satılmaktadır. Sineklik fitili ve sineklik tülü top olarak da satılmaktadır. Bu sineklik malzemelerinin kaliteli ve kullanıldığı alana uygun özelliklerde olması gereklidir. Örneğin sineklik tülünün bazı çeşitleri arasından fiberglass sineklik tülü cam elyafından üretildiği için diğer sineklik tülü çeşitlerinden farklıdır ve yangına karşı dayanıklıdır. Bir başka sineklik çeşidi ise sera sineklik tülüdür. Bu sineklik tülü ise 40 mesh gibi çok sık aralıklara sahiptir. Böylelikle sera yetişen ürünlere dışarıdan herhangi bir böcek veya haşerenin girmesini engellemektedir. 

Sineklik Malzemeleri Toptan Fiyatları

Sineklik malzemeleri, sineklik çeşitlerinin farklılığı sebebiyle birden çok üründen oluşmaktadır. Sineklik malzemeleri küçük küçük birden çok üründen itibaren görünsede bu küçük sineklik malzemeleri bazen maliyetli olmaktadır. Firmamız sineklik aksesuarları üreten firmalar ile kapı pencere sinekliği tasarlayan kobi ve atölyeleri buluşturmak için aracı firma niteliğindedir böylelikle sineklik malzemelerini fabrikadan direkt toptan fiyatlarla temin etmekteyiz. Sineklik tülü gibi birçok sineklik malzemesi toptan fiyatlarla satışa sunmaktayız. Uygun toptan sineklik malzemeleri fiyatlarını almak için sitemizde bulunan iletişim numaramız ile irtibata geçip size özel en uygun sineklik malzemeleri fiyatlarını kaçırmayın. 

Sineklik Çeşitleri

Kullanım amacına ve işlevselliğine göre sineklik çeşitleri bulunmaktadır. Örneğin fransız balkonlarda ya da bahçe, teras kapısı gibi alanlarda dışa doğru açılan kapı veya büyük cam pencerelerde pileli (pliseli) sineklik kullanılırken şehir hayatına ve apartman camlarına en uygun sineklik çeşidi olan menteşeli sineklikte pencerenin dışına takılarak açılıp kapanma imkanı sağlamaktadır. Bunlar gibi farklı işlevleri olan diğer sineklik çeşitleri ise; 

  • Sürgülü (Sürme) Sineklik; Kapı ve pencerelere dış taraftan takılan sürgülü sineklik raylar üzerinde hareket ederek açılıp kapanmaktadır. Balkon kapılarında kolaylıkla kullanılan sürme sineklikler oldukça fazla tercih edilmektedir. Yatay yönde fonksiyonel kullanıma olanak sağlayan sürgü sistemi sineklik profilleri için uyumludur.

  • Pileli (Plise) Sineklik; Veranda, balkon veya açık mutfaklarda tercih edilen plise sineklik, tül yapısı olarak katlamalı tülden üretildiği için sürme sineklikten ayrılmaktadır. Pileli sineklik kullanıldığı alanda yerden tasarruf ederek, hareket alanlarını kısıtlamaz. Plise sineklik diğer sineklik çeşitlerinde olduğu gibi yaylı bir mekanizmaya ait kaset tasarımı yerine birbirinin üzerine  yığılan bir pile yapısına sahiptir. 

  • Menteşeli Sineklik; Bu sineklik çeşidi 17x25 sineklik profilleri için uygun tülle kullanıma hazır halde üretilen sineklik çeşitlerindendir. Diğer sineklik çeşitlerine kıyasla daha ekonomik olan sineklik çeşididir. Alüminyum, pvc, ahşap kapı ve pencerelerde kullanılır. Basit montajı sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir. Sineklik menteşesi, sineklik çıtçıt ile birlikte kullanılmaktadır. İçeriden dışarıya doğru açılan bir yapısı vardır. Cam sineklik ve kapı sinekliği olarak da adlandırılmaktadır. Menteşeli çerçeve kullanılarak bir doğramaya uygulanabilecek standart bir tasarıma sahiptir.

  • Fiberglass Sineklik Tülü; Fiberglass sineklik tülleri korozyona uğramadığı için paslanmaz, leke tutmaz. Fiberglas sineklik tülleri uygun fiyat avantajıyla diğer sineklik çeşitlerine göre daha fazla tercih edilmektedir.Fiberglass sineklik, kullanıldığı sineklik tülünün görüş netliği, dokuma sıklığı ile  sineklik çeşitlerinden ayrılmaktadır. Fiberglass sineklik tülleri bant veya zımba yardımı ile sabitlenebilir. 

  • Akordiyon Sineklik; Akordiyon sineklik hem yatay hem de dikey yönde kullanılmaktadır. Pileli(plise) sineklik ile aynıdır ancak aynı ürün iki farklı isimle adlandırılmaktadır. Üst üste katlanır yapısı ile kolay kullanım sağlar. Pileli sineklik teli ile kullanılmaktadır.

 

Sineklik Tülü

Sineklik tülü gün içerisinde bulunduğumuz mekanları havalandırmak için açtığımız kapı ve pencerelerden böcek, sinek ve haşerelerin girmesini önleyen sinekliğin en önemli sineklik aksesuarıdır. Sineklik tülü alüminyum, polyester, cam elyaf ve çelik metal gibi ürünlerden üretilebilmektedir. Ancak en kullanışlı ve uzun ömürlü olan sineklik tülleri fiberglass sineklik tülü ve alüminyum sineklik tülüdür. Bu sineklik tülleri yangın durumlarına karşı dayanıklı, herhangi bir kedi, fare veya farklı bir hayvanın dışardan kemirerek, tırmalayarak zarar veremeyeceği kalitededir. Ayrıca bu sineklik tülü çeşitleri hava koşullarına, aşırı sıcak ve aşırı soğuk durumlara karşı da oldukça dayanıklıdır. Kolay kolay çürüyüp, paslanmazlar. 

Sineklik tülünün birden çok çeşidi mevcuttur. Bu sineklik tülü çeşitleri plise sineklik tülü, karavan sineklik tülü, kedi sineklik tülü, kapı ve pencere sineklik tülü sürme sineklik tülü, stor sineklik tülü, sera sineklik tülü, polyester sineklik tülü, pileli sineklik tülü, renkli sineklik tülü gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Her kullanım alanının farklı ihtiyaçları mevcuttur. Bu ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayabilmek için en kaliteli ve en uygun sineklik tülü çeşitleriniz siz değerli müşterilerimiz için temin etmekteyiz.


Sineklik Tülü Fiyatları

Sineklik tülü fiyatları sineklik tülü çeşitlerine bağlı olarak değişmektedir. Sineklik tülünün kullanım alanı, üretildiği madde, kalitesi ve sineklik tülü ölçüleri gibi etkenler sineklik tülü fiyatlarını arttırmaktadır. Web sitemizde en uygun sineklik tülü fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Fabrikadan direkt toptan satış imkanı sunduğumuz kobibest.com’da en iyi kalite ve en uygun fiyatlı sineklik tülü çeşitlerini satın alabilirsiniz. Geniş ölçü skalası ve sorunsuz teslimat ile en iyi sineklik tülünü dilerseniz toptan fiyatlarla çoklu adetlerle de alabilirsiniz. Whatsapp iletişim hattımız üzerinden irtibata geçip sineklik tülü toptan fiyatlarını öğrenip teklif alabilirsiniz. Adet bazı sineklik tülü siparişlerde elde edeceğiniz karın daha fazlasını toptan sineklik tülü alımlarında elde edebilirsiniz. Sineklik tülü ve toptan sineklik malzemeleri için web sitemizi inceleyin. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.