sadsad x
asdasd
Devamını Göster
Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Hareketli Boş Küre Küpeşte

Hareketli boş küre,aynı ölçüde farklı alüminyum küpeşte borunun birleşmesini sağlayan küpeşte aksesuarlarına denir. Farklı açılardaki küpeşte dönüşlerini sağlamak için kullanılır. Birlikte kullanılacağı alüminyum borunun ölçüsüne uygun kullanılmalıdır. Açılı duvar flanşı ve hareketli duvar flanşı ufo olarak da adlandırılmaktadır.

Hareketli küre genel olarak 16 lık alüminyum boru, 19 luk alüminyum boru ve 50 lik alüminyum boru ile kullanılmaktadır. Yapısı gereği tek yönlü, çift yönlü hareket edebilir. Hareketli küre genel itibari ile şampanya bronz ve eloksal renklerinde imal edilmektedir. Mimari yapı sistemlerinde farklı tasarımlar için ergonomik ve tık bir görünüme sahiptir. Bu sebeple küpeşte aksesuarları arasında çok fazla tercih edilmektedir.

Hareketli Boş Küre Küpeşte Fiyatları

Hareketli boş küre, günlük hayatta bize sunduğu avantajları sayesinde en çok tercih edilen küpeşte korkuluk aksesuarları arasında yerini almaktadır. İmal süresinin hızlı olması, ürünün hafif, ince yapılı ve sağlam olması sıkça kullanılmasını sağlamıştır. Hareketli boş küre fiyatları sağladığı bu özelliklerinden etkilenmektedir. Profil yapıları ile uyuşması ve farklı çeşitli özelliklere sahip olması hareketli küre fiyatlarını arttırmaktadır. 

Hareketli küre kalite standartlarını sağlayarak, gerek şık tasarımıyla gerekse de sağlamlığıyla öne çıkarak hareketli küre fiyatlarını etkiler. Firmamız kaliteli hareketli küre çeşitlerini fabrikadan direkt satış fiyatlarıyla kobi ve atölyelere özel satışa sunmaktadır. Web sitemizden Kobibest.com güvencesiyle hareketli boş küre küpeşte sipariş verebilirsiniz. Whatsapp iletişim hattımız ile irtibata geçerek sorularınızı cevaplandırıp 7/24 canlı destek alabilirsiniz. 

Devamını Göster
Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.