sadsad x
asdasd
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.

PVC Aksesuarları

Pvc aksesuarlar, pvc doğrama profillerini kullanarak elde edilen pvc kapı  pencerelerin kolaylıkla açılıp kapanmasını sağlayan, ısı iletkenliği ve güvenliği sağlayan çeşitli pvc parçalara denir. Evlerimizde, işyerlerimizde çeşitli mekanlarda karşımıza çıkan pvc aksesuar malzemeleri imal edilirken petrol ve tuzdan yararlanılmaktadır. Bu ürünlerin kullanımı sonucu oluşan pvc aksesuarları maliyet olarak alüminyum ve ahşap aksesuarlara kıyasla daha uygun fiyatlara satışa sunulmaktadır. 

Pvc aksesuarlar kapı ve pencere sistemlerinin işlevsel hale gelmesini sağlayan en temel ürünlerdir. Pvc kapı kolları, menteşeler, pvc zamaklar, ispanyoletler, kıl fitiller, contalar vb gibi birçok ürün pvc aksesuar ürünleri arasındadır. Pvc doğrama aksesuarları yalıtım değeri en yüksek aksesuar çeşitlerindendir. Bakımı oldukça az olan pvc aksesuarları ergonomik yapısı sayesinde kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır. Her türlü hava koşullarına karşı dayanıklıdır ve dışarıdan içeriye soğuk hava, yağmur girmesini engeller. Pvc aksesuarlar imal edilirken yüksek klordan üretildiği için yangın güvenliği özelliğine sahiptir. 

PVC Aksesuarları Fiyatları

Pvc aksesuar fiyatları web sitemizde en uygun toptan fiyatlarla mevcuttur. Firmamız fabrikan direk satışlarla siz değerli müşterilerimiz için pvc aksesuarlarını toptan temin etmektedir. Pvc aksesuar ürünlerimiz isteğe göre adet bazlı ve toptan koli bazlı satışa sunulmaktadır. Pvc aksesuar çeşitlerinin kalitesi, ürün hacmi, adet veya koli bazlı siparişi vb etmenler pvc aksesuar fiyatlarını etkilemektedir. Fabrikadan direkt ürün satışı imkanı sunduğumuz için en ucuz pvc aksesuar fiyatlarını web sitemizde bulabilirsiniz. Pvc aksesuar parçaları ile ilgili soru ve görüşlerinizi whatsapp iletişim hattımıza ileterek görüş bildirebilir, pvc aksesuarları siparişi oluşturabilirsiniz.

Pvc Doğrama Aksesuarları

Pvc doğrama aksesuarları özellikle pencerelerin iskeletini oluşturan elemanlarındandır. Pvc doğrama aksesuarları pencere ya da kapılarda bulunan kanadın açılıp kapanmasını, sağa sola ya da ileriye geriye hareket etmesini sağlarken sağlamlığını da arttırmaktadır. Pvc doğrama aksesuarları yapılan temizliklerde kullanılan kimyasallarla, hava şartlarından etkilenerek ya da uzun süre kullanım sonrasında eskiyebilirler. Zamanla dayanıksız hale gelen bu önemli elemanları yenileriyle değiştirmeniz güvenliğiniz için oldukça önemlidir. Ayrıca yeni takılmış olsa dahi montajı yapılan pvc aksesuarlarını uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmak için yılda bir kez bakımını yapmayı unutmamalısınız. Doğrama aksesuarları arasında bulunan menteşeler, bağlantı takozları, kapı kolu rozetleri gibi ihtiyacınız olan pvc doğrama aksesuar çeşitlerini web sitemizde bulabilmeniz mümkündür.

PVC Doğrama Aksesuar Çeşitleri

Web sitemizde bulunan pvc doğrama aksesuarları kategorimizde ihtiyacınız olan tüm pvc doğrama aksesuarlarını görüntüleyebilir, ihtiyacınıza uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Pvc doğrama aksesuarları kategorisinin altında bulunan sürme sistem aksesuarları sayfamızda; rulmanlar, kilitler, kollar, köşe takozları ve bağlantı elemanları, HBSB aksesuarları, Volswagen paralel sürme aksesuarları ve çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Pvc doğrama aksesuarları kategorimizin içerisinde bulunan bir diğer sayfa da açılır sistem aksesuarları sayfasıdır. Açılır sistem aksesuarları sayfamızda; pivot açılım, kollar, menteşe çeşitleri, köşe takozları ve bağlantı elemanları, tek açılımlar, çift açılımlar, ispanyolet ve kilit karşılığı, katlanır kapılar ve kaya pen ürün çeşitlerine kolayca ulaşabilir, orijinal ürün garantisi ile satın alabilirsiniz.

Pimapen Aksesuarları

Pimapen aksesuarları, pvc aksesuarlarının halk dilinde kullanılan isimlerindendir. Pvc aksesuarlar ve pimapen aksesuarlar temel olarak aynı ürünlerdir. Pimapen aksesuarları polivinil klorür madden üretilmektedir. Pvc kısaltması da imal edildiği ürünlerden gelmektedir. Pvc doğrama profiller için iskelet görevindedirler. Pimapen kapı ve pencere kolları için kullanım kolaylığı sağlayan pimapen aksesuarları sektörde sıklıkla tercih edilmektedir. 

PVC Pencere Aksesuarları

Pvc pencere aksesuarları, sürme sistem pencereler ve açılır sistem pencereler için tercih edilen pvc aparatlarıdır. Tüm pvc pencereler için uyumlu olarak üretilen pvc pencere aksesuarları istenilen renk ve ölçülerde temin edilmektedir. Web sitemizde pvc pencere aksesuarı olarak satışa sunulan 3d menteşe zamak, pencere menteşesi, destek saçlı menteşeler ve alüminyum pencere kolları koli kargo ücretsiz kampanyasına dahildir. Pvc aksesuarlarını en uygun fiyatlara yüksek kaliteye satın almak için sitemizi inceleyebilirsiniz. 

Pvc Kapı Aksesuarları

Pvc kapı aksesuarları, pvc kapılar için gerekli olan pvc aksesuar çeşitleridir. Genel olarak pimapen wc kapılarında pvc aksesuarı olan pvc kapı kolları tercih edilmektedir. Pvc kapı aksesuarlarının yaygın olarak kullanıldığı alan pvc kapılardır. Toptan satışlarda pvc kapı aksesuarları için ücretsiz kargo imkanımız mevcuttur. Firmamız fabrikadan direkt satışlarla pvc aksesuar ürünlerini temin ederken toptan pvc aksesuar malzemeleri satışlarına da imkan tanımaktadır.Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.