sadsad x
asdasd
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

PVC Menteşe

PVC menteşe, pvc kapı ve pencerelerin kanatlarının kolayca açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Pvc menteşeler farklı renk, ölçülerde birlikte kullanıldığı pimapen pencere ve kapının özelliklerine göre imal edilmektedir. PVC menteşeler plastik malzemeden üretildiği için dayanıklı ve işlevseldir. Pvc menteşeler iki lamadan oluşmaktadır. Bu lamaların biri sabit diğeri ise hareketlidir böylelikle pvc menteşe daha kolay hareket edip en iyi şekilde açılıp kapanacaktır. 

Pvc menteşeler pimapen kapı ve pencereler ile uyumludur. Kapı pencere sistemleri ile birlikte uzun yıllar kullanılabilir. Pvc menteşeler uzun yıllar kullanıldığı için kimi zaman yıpranmaktadır. Yıpranma ve aşınma sonucunda pvc menteşeyi söküp kolayca değiştirebilirsiniz. Bu pvc menteşe değişimi işlemini kendiniz de yapabilirsiniz ya da bir pimapen ustasından yardım alabilirsiniz. Pvc menteşe değişimi işleminde menteşe üzerinde bulunan vidaları tornavida ya da matkap yardımı ile çıkarınız ardından kapınızı yerinden çıkarın ve yeni aldığınız pvc menteşeyi eski menteşe pimlerinin deliklerinin bulunduğu yere dikkatlice yerleştirin. Yerleştirdiğiniz pvc menteşeyi tekrardan vida bağlantı elemanı yardımı ile vidalayın ve pimapen kapı veya pencerenizi yerine takın. Böylelikle pvc menteşeyi  kolaylıkla söküp değiştirmiş olacaksınız. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli unsur pvc menteşenizin ölçüsüdür. Eski çıkardığınız pvc menteşesi ile yeni menteşenizin ölçüleri aynı olmalıdır. 

PVC Menteşe Çeşitleri

Pvc menteşe çeşitleri farklı alanlarda kullanılan, pimapen kapı ve pencereler için vazgeçilmez pvc doğrama aksesuar çeşididir. Birbirinden farklı renk, ölçü ve tasarımlarda pvc menteşe çeşidi mevcuttur. Pvc kapı ve pencereler ile birlikte uyumu göz önünde tutulan pvc menteşelerin arzu edildiği takdirde özel üretimleri de bulunmaktadır. Ev, iş ve çeşitli alanlarda karşımıza çıkan pvc kapı pencere sistemlerinin şık görünüm, ergonomik tasarıma uygun olması firmalar için önemlidir. Pvc menteşe çeşitleri ise pvc kapı pencere katmış olduğu işlevsellik ile hem şık bir tasarım sunmakta hemde ergonomik yapısıyla kolay ve rahat kullanım imkanı tanımaktadır. Pvc kapı ve pencereler için tüm ihtiyaçları karşılayan pcv menteşe çeşitleri;

  • PVC Kapı Menteşesi; Pvc kapılarda genellikle 74 mm,100 mm, 90 mm ölçülerinde tercih edilen iki lamalı pvc menteşe çeşididir.
  • PVC Pencere Menteşesi; Pvc açılır sistemlerde kullanılan menteşe çeşididir. 
  • PVC 3D Ayarlı Menteşeler; 3d zamak menteşe ve 3d alüminyum menteşe olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.
  • PVC Sineklik Menteşesi; Pvc sineklik menteşesi, sineklik aksesuarları içerisinde en çok kullanılan aksesuar çeşididir. 10x20 profiller ve 17x25 profiller için farklı ölçüleri mevcuttur. 

PVC Menteşe Fiyatları

Sektörde pvc kapı ve pencere sistemleri oldukça fazla kullanılmaktadır. Bu sistemler üzerindeki talep pvc doğrama menteşeleri alımı için de büyük bir revaç oluşturmakta. Pvc menteşe fiyatları pvc menteşe ölçüleri, renk seçenekleri, adet veya koli bazlı toptan satış imkanı gibi çeşitli etkenlerden kaynaklı farklılık göstermektedir. Web sitemiz üzerinden güvenli alışveriş hizmeti, iade garantisi ve en uygun toptan pvc menteşe fiyat avantajıyla pvc menteşe satın alabilirsiniz.  Fabrikadan direkt toptan satış imkanı ile koli bazlı siparişlerdeki ücretsiz kargo kampanyasını kaçırmayın whatsapp iletişim hattımız ile irtibata geçip sipariş oluşturun.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.