sadsad x
asdasd
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

Alüminyum Kapı ve Pencere Menteşesi

Alüminyum doğrama kapı ve pencere sistemlerinde kullanılan kapı ve pencere menteşesi,  kapı ve pencerelerin kolayca açılmasını sağlar. Genellikle alüminyum malzemeden üretilmektedir. Alüminyum aksesuarlar ile uyum sağlar, dayanıklı ve sağlamdır.Kapı ve pencere menteşesi çeşitli alanlarda hem şık bir tasarım için hemde ergonomik işlevsel özelliği için sıkça tercih edilmektedir.Alüminyum kapı ve pencere menteşeleri kimi sektörlerde kapazlama olarak da adlandırılmaktadır.

Kapı ve pencere menteşesi pvc doğrama sistemleri, alüminyum doğrama ve ahşap sistemler için farklı çeşitlerde üretilmektedir. Firmamız pvc doğrama menteşelerini ve alüminyum doğrama kapı pencere menteşelerini istenilen renk, ölçü, profil özelliklerine göre temin etmektedir. Alüminyum menteşeler kapı ve pencereler olmak üzere iki ayrı grup için üretilmektedir. Alüminyum pencere menteşesi tek ve çift açılım pencerelerde kullanılmaktadır. Alüminyum kapı menteşeleri bahçe kapıları, düşme kapakları, alüminyum profiller ve mobilya kapakları gibi çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. 

Alüminyum Kapı ve Pencere Menteşesi Çeşitleri

Alüminyum doğrama kapı ve pencere menteşeleri, yaşam alanlarımız için en gerekli alüminyum aksesuar çeşitlerinden biridir. Kapı ve pencerelerin açılıp kapanmasına yardımcı olan kapı pencere menteşeleri, bina yapısı ve mimari tasarımları önemseyerek kapı pencere sistemleri uygulayan üreticilerin ihtiyaçlarını karşılamak için istenilen ölçü, renk, tasarım gibi özelliklerde çok çeşitte üretilmiştir. Kullanılacağı yere uyum sağlayacak hammadde de, uzunluk ve ağırlıkta üretilmiş oldukça fazla menteşe çeşidi mevcuttur.

Alüminyum kapı ve pencere çeşitleri;

 • C60 Menteşe İkili                                                                                     

      c60_menteşe_ikili.png (7 KB) c60_menteşe_ikili_.png (9 KB)

 • C60 Menteşe Üçlü

      c60_menteşe3lü.png (6 KB)

 • Fugalı Aldoks Menteşe 

     Fugalı_Aldoks_Menteşe.png (5 KB)      Fugalı_Aldoks_Menteşe_2.png (7 KB)

      Düz_Aldoks_Menteşe.png (6 KB) Düz_Aldoks_Menteşe_2.png (5 KB)

      

      Aldoks_Geçme_Menteşe-.png (7 KB) Aldoks_Geçme_Menteşe.png (7 KB)

 • Düz Aldoks Binme Menteşe

       Düz_Aldoks_Binme_Menteşe.png (4 KB) Düz_Aldoks_Binme_Menteşe_2.png (6 KB)

 • Fugalı Aldoks Binme Menteşe

      Fugalı_Aldoks_Binme_Menteşe.png (4 KB) Fugalı_Aldoks_Binme_Menteşe2.png (5 KB)

 • EU Line Menteşe Hinge Üçlü   / Euro Menteşe               

      EU_Line_Menteşe_Hinge_Üçlü.png (6 KB)

 • EU Line Menteşe Hinge İkili  / Euro Menteşe   

       EU_Line_Menteşe_Hinge_İkili.png (10 KB)EU_Line_Menteşe_Hinge_İkili_.png (7 KB) 

      Sistem_Seri_Menteşe.png (9 KB)

      yunan_menteşe.png (7 KB)

Alüminyum Kapı Menteşesi

Alüminyum doğrama kapı menteşesi, alüminyum açılır sistemler için kullanılmaktadır. Evlerimizde, işyerlerimizde, ofislerimizde, atölyelerimiz de, iç ve dış mekanlarımız da sıklıkla kullandığımız kapıların basitçe açılıp kapanmasını sağlayarak kapılara zarar gelmesini engellemektedir. 

Alüminyum kapı menteşesi birbirinden farklı onlarca kapı için kullanılmaktadır. Kullanıldığı alanların farklı ve fazla olması alüminyum kapı menteşesinin çeşitlerinin artmasına sebep olmuştur. 

 1. Aldoks Baba Menteşe, 
 2. Aldoks Yaprak Menteşe,
 3. C60 Takozlu Menteşe,
 4. Aldoks Üstten Basmalı Menteşe, 
 5. Isı Yalıtımlı Menteşe
 6. Sistem Menteşe
 7. Binme Menteşe
 8. Üçgen Pivot Menteşe,
 9. Ayarlı Sistem Kapı Menteşesi 
 10. Düz Aldoks Menteşe
 11. Yaylı Menteşe
 12. Çarpma Kapı Menteşesi gibi oldukça fazla kapı menteşesi çeşidi mevcuttur.

Alüminyum kapı menteşeleri alüminyum malzemeden üretildikleri için uzun ömürlü ve sağlamdır. Yıllar içerisinde tahrip olan, değişime ihtiyacı olan kapı menteşelerini kullanıldığı alanın özelliklerine ve imal edilirken kullanılan alaşımına dikkat ederek tercih etmelisiniz. Kapı uzunluğuna, ağırlığına göre de kullanacağınız kapı menteşesi adedi değişmektedir. Oldukça uzun ve ağır bir kapı için iki adet kapı menteşesi kullanmaktan ziyade üç adet vs kapı menteşesi tercih etmeniz daha doğru bir kullanım deneyimi sunacaktır. 

Alüminyum Doğrama Kapı Menteşesi Fiyatları

Alüminyum kapı menteşeleri, farklı kullanım alanı ve amaçlarına sahiptir. Çeşitli sektör ve kullanım alanında tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. Kapı menteşeleri adet bazlı veya kutu bazlı şatışa sunulmaktadır. Kapı menteşeleri takım halinde içerisinde kapı menteşesi montajı için gerekli vidaları ile birlikte temin edilmektedir. Kapı menteşesi fiyatları, adet, takım veya kutu bazlı satışlarda farklılık göstermektedir. 

Firmamız alüminyum kapı menteşesi çeşitlerini takım olarak montaja hazır şekilde temin etmektedir. Siz değerli müşterilerimiz için ulaşılabilir, kolay kullanıma sahip olan kapı menteşelerini en uygun fiyatlarla web sitemizde satışa sunmaktayız. Alüminyum kapı ve pencere menteşesi için fabrikadan direk toptan satış yapmaktayız böylece sizlere en uygun kapı menteşesi fiyatlarını sunmaktayız. Kapı menteşesi ile ilgili sorularınızı cevaplandırmak ve iade garantili ürünlerimizi sipariş etmek için whatsapp iletişim hattımızla iletişime geçebilirsiniz. 

Alüminyum Pencere Menteşesi

Alüminyum pencere menteşesi, tek ve çift açılım pencerelerde kullanılmaktadır. Alüminyum malzemeden üretilen pencere menteşeleri pencerelerin yüksek mukavemet sağlaması için önemlidir. Isı yalıtımlı sistemlerde de iç mekan ve dış mekan arasındaki ısı dengesinin sağlanmasına destek olmaktadır. Pencere uzunluğuna göre alüminyum pencere menteşesi ölçü ve adetleri değişmektedir. Kimi zaman kısa pencerelerde iki adet pencere menteşesi kullanılırken kimi zamanda dört adet pencere menteşesi dahi kullanılmaktadır. Pencerelerin zarar görmemesi için pencerelerin kullanım amacına uygun pencere menteşesi tercih edilmelidir. Örneğin pvc doğrama sistemleri için kullanılacak pencere menteşesi pvc pimapen doğrama pencere menteşesi olmalıdır. Pvc doğramalarda alüminyum pencere menteşesi veya çelik metal pencere menteşesi kullanılmaz. Aksi takdirde pencere zarar görür ve işlevini kaybedebilir.

Web sitemizde her kullanım alanına uygun pencere menteşesi çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Pvc doğrama pencere menteşesi ve alüminyum doğrama pencere menteşeleri en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ürün görsellerimizi inceleyip istediğiniz ürün için whatsapp iletişim hattından sipariş oluşturabilir pencere menteşesi fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Rescara Asaş Kapı ve Pencere Menteşesi

Rescara asaş kapı ve pencere menteşeleri sektörde sıklıkla tercih edilen dayanıklı menteşe çeşitleridir. Rescara menteşeler her kullanım alanına özel ölçü, ağırlık, renk ve uzunluklarda üretilmiştir. Tüm menteşe gereksinimlerini karşılamaktadır. Rescara kapı ve pencere menteşeleri alüminyum doğrama kapı pencere sistemleri için uyumludur. 

Rescara kapı ve pencere menteşeleri ergonomik yapısı, kolay montaj özelliği ve ürün çeşitliliği açısından çok fazla tercih edilmektedir. Rescara menteşe fiyatları bu yoğun talep ve adet veya kutu bazlı satışları sebebiyle farklılık göstermektedir. Ürünler istenilen renk, ölçü ve uzunluk gibi standartları sağladığı için rescara menteşe fiyatları artmaktadır. Firmamız fabrikadan direk satışlarla en uygun rescara kapı ve pencere fiyatlarını sunmaktadır. Web sitemiz üzerinden en uygun fiyatlarla rescara kapı ve pencere menteşelerini temin edebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.