sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 69 ürün görüntüleniyor.
Toplam 69 ürün görüntüleniyor.

Alüminyum Doğrama Kilit Sistemleri

Alüminyum doğrama kilit sistemleri kapı ve pencerelerde emniyeti sağlayan temel kapı pencere aksesuarıdır. Hayatımızın her alanında güvenliği sağlamak için kullanılan alüminyum doğrama kilit sistemleri günlük hayatımızın en önemli araçlarındandır. Ev, işyerleri, atölyeler, alışveriş merkezleri, ofisler ve daha birçok alanın güvenliğini sağlamaktadır. Kilit mekanizmaları kapı ve pencereler için özel tasarlanmıştır. Tüm kapı ve pencere çeşitleri için farklı tasarımlar sunan alüminyum doğrama kilit sistemleri maksimum seviyede koruma sağlar. Böylelikle kapı ve pencerelerimizin kolay açılımını sağlarken emniyet zafiyetini önler ve konforlu korkusuz bir ortam sunar.  

Alüminyum doğrama kilit sistemleri kapı kilitleri ve pencere kilitleri olmak üzere temel iki alana ayrılmaktadır. Alüminyum kapı kilit ve pencere kilidi kullanım alanlarının farklılıklarından dolayı farklı tasarım, hammadde farklı ağırlık ve ölçülerde üretilmiştir. Bu sebeple birçok alüminyum kilit çeşidi mevcuttur. Kapı kilit sistemleri ve pencere kilit sistemleri de kendi içerisinde kapı pencerelerin türlerine göre sınıflandırılmaktadır. 

Alüminyum doğrama kapı kilitleri gömme kilit, silindirli gömme kilit, makaralı kilit, elektrikli kilit gibi ürün çeşitleridir. Pencere kilitleri ise emniyet kilidi olarak farklı tasarımlarla ispanyolet kilit, halatlı pencere emniyet kilidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Geniş ürün yelpazesini barından alüminyum doğrama kilit sistemleri her alana ve ihtiyaca uygun tasarlanmıştır. 

Alüminyum doğrama kilit sistemlerini fonksiyel bir şekilde kullanmak için dış kapılarda, yangın çıkış kapılarında, iç mekan kapılarında kapı hidrolikleri ile kullanmak daha efektif olacaktır. Kapı hidrolikleri ve kapı bas çek, alüminyum doğrama kilit sistemleri için uygun olmalıdır. Ürün özellikleri birbirleri ile uyumlu olmalıdır. Ürünlerin birbiri ile uyumu sağlandığı zaman alüminyum doğrama kilitleri uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanabilirsiniz.

Alüminyum doğrama kilit mekanizmaları açılış sistemlerine, ölçülerine, barelli barelsiz, makaralı makarasız ve silindirli yapısına göre değişmektedir.Firmamız istediğiniz ölçü, renk ve en iyi kalitede alüminyum kilit sistemlerini web sitemizde satışa sunmaktadır. Whatsapp iletişim hattımız ile irtibata geçerek en uygun fabrika çıkışlı alüminyum kilitleri sipariş oluşturabilir güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 

Alüminyum Kapı Kilit 

Günlük yaşantımız için olmazsa olmaz diyebileceğimiz bir ürün olan alüminyum kapı kilidi çoğunlukla ev, işyeri, alışveriş merkezi, ofis, atölye gibi çeşitli alanların güvenliğini sağlamak için bir araçtır. Evlerimizde çocuklarımızın güvenliğini sağlarken en ufak detayları düşünmek ve gözden geçirmeliyiz. Bu sebeple hem çocuklarımın kolayca açamayacağı hemde hırsızlık gibi olumsuz durumlardan korunabileceğimiz emniyetli, sağlam, dayanıklı kapı kilitlerine ihtiyacımız olmaktadır. İç mekan kapı kilitleri hem estetik görünüm açısından hemde fonksiyonel kullanım açısından özenle seçilen ürünlerdir. İç mekan dekorasyonunuzu tamamlayan kapı kolları ile uyumlu kapı kilitleri tercih edilmektedir. 

Şık ve ergonomik tasarım elde etmek için birbirinden farklı tasarımlar ile üretilen kapı kilidi çeşitleri mevcuttur. Ahşap kapılar için üretilen kapı kilitlerinin rulmanlı, rozet delikli, topuzlu, gömme nikel, oval nikel gömme kapı kilidi olarak çeşitleri mevcuttur. Alüminyum kapı, endüstriyel kapıların ise silindirli, makaralı,karşılıksız, barelli gömme kapı kilidi çeşitleri mevcuttur.

Alüminyum doğrama kapılar için kullanılan kilitler genellikle çelikten üretilmektedir. Kapı kilitleri ergonomik ve işlevsel bir kullanım sunmak adına çelik ham maddeden üretilmektedir. Bu hammaddenin kapı kilitleri üzerindeki en önemli etkisi çabuk kırılmayıp uzun ömürlü olmasıdır. Evimiz, işyerlerimiz ve günlük yaşantımızı geçirdiğimiz her ortam için en kaliteli ve uzun ömürlü ürünlere ihtiyaç duyarız. Alüminyum kapı kilit sistemleri bu ihtiyacımızı fazlasıyla karşılar niteliktedir.

Alüminyum kapı kilitleri bulunduğunuz mekanın iç tasarımına farklı renk seçenekleri ile uyum sağlamaktadır. İnox, krom, nikel ve siyah renkleri sektörde sıklıkla tercih edilmektedir. Alüminyum kapı kilitleri 20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm gibi birbirinden farklı ölçülere sahiptir. Sağladığı farklı ölçü seçeneği ile kapı kilitleri hemen hemen her kapı ile uyum sağlamaktadır. 

Gömme Kilit

Güvenlik, şüphesiz ki ihtiyaç duyduğumuz yegane önceliklerden birisi. Bu bağlamda gömme kilit çeşitleri, evinize ihtiyaç duyduğunuz güvenliği sağlarken sağladığı bu güvenlikle sizi huzura erdirecek ekipmanlardan olma özelliğini de bünyesinde bulunduruyor. Birden fazla kilitleme seçeneği bulunduran gömme kilitler, uzun yıllar kullanma garantisini de beraberinde getiriyor. Her ne kadar kilit dediğimizde aklımıza kapı kilidi gelse de gömme kilit modelleri sadece giriş kapısı kilitlerinde değil, balkonunuzda, bahçe kapınızda veya ofisinizde kasalarınızda da kullanacağınız gömme kapı kilidi çeşitlerini de beğeninize sunar. Kolaylıkla kapınızla uyum sağlayabilen ve pratik bir şekilde monte edebileceğiniz gömme kilitler dayanıklılığıyla ön plana çıkıyorlar. 

Çelik gövdeden üretilen gömme kilitlerin galvaniz kaplama ile sağlamlıklarına sağlamlık katılır. Sağlam gövde yapısına sahip olduklarından yıpranmaz ve darbelere karşı dayanıklılık özelliklerini bünyesinde taşırlar. Gömme kilitlerin sahip olduğu bir diğer özellik ise paslanmaz oluşlarıdır. İster açık havada ister kapalı mekanda kullanabileceğiniz gömme kilit çeşitleri, anahtarınızla güvenli girişinize olanak sağlarlar. Kapınızla kolaylıkla uyum sağladığından montelemek ise oldukça basittir. Kilit haznesi boş olan kapınızdaki kilitleri yuvasına oturttuktan sonra vidalarıyla bağlantıyı tamamlamanız yeterli olacaktır. Sonunda anahtarınızla kilidin dilinin döndüğünden emin olduktan sonra gömme kilit yerleştirme işleminiz başarıyla sonuçlanacaktır.

Gömme Kilit Çeşitleri 

Zamak döküm özelliğine sahip olan gömme kilitler, birçok farklı markada ve birçok farklı kalınlıklarda seçenekler sunar. Akışkan sisteme sahiplerdir ve bu sayede pratik bir şekilde kullanmanıza olanak sağlarken sessiz bir kullanım seçeneği de sunarlar. Pirinç kaplama anahtar seçenekli gömme kilitler bulunurken bir defadan daha fazla kilitleme olanağı sunar. Kapı gömme kilidi dış kapılarda kullanılabildiği gibi evin iç kapılarında da kullanıma uygundur. Geniş kullanım seçeneğiyle kapı gömme kilit, hırsızlık olaylarına karşı aradığınız güveni sağlama konusunda üst düzey koruma sağlamaktadır.

Piyasada farklı gömme kapı kilidi çeşitleri bulunmaktadır. Gömme kapı kilidi çeşitlerinden biri olan silindirli gömme kilit çeşitleri, sürme kapılarda ve düşme dili kapılarda kullanıma uygun olacaktır. Oldukça güvenilir seçenek olmanın yanı sıra silindirli gömme kilit çeşitleri, çok yönlü olma özelliği ve mekanizmasının kolay anlaşılır şekilde olmasından dolayı oldukça tercih edilen ürünler arasında.  Piyasada birçok farklı markada, farklı kalınlıklarda ve bazı ek özelliklere sahip silindirli gömme kilit çeşitleri bulunmaktadır. Silindirli gömme kilit fiyatları, marka değerine, silindirli gömme kilidin kalınlığına ve içerdiği materyal kalitesine göre değişmektedir. Barelli gömme kilit alüminyum kapılarda silindir ve kapı kilidi ile birlikte kullanım sağlayan kilit sistemlerine denmektedir. Rulmanlı kapı kilitleri ahşap kapı sistemlerinin kolay açılıp kapanmasını sağlayan kollar ile birlikte uyumlu halde kullanılır. Ergonomik tasarımı ile hem güvenliği sağlamakta hemde şık bir görünüm sunmaktadır. Gömme kilit çeşitlerinde farklı kilitleme seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekler sektörde ilgi odağıdır. İhtiyacınız olan güvenliği sağlama konusunda geniş kullanım seçeneği sunan kapı gömme kilit seçeneklerine web sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Gömme Kilit Fiyatları

Gömme kilit sistemleri alüminyum, ahşap kapılarda kilit mekanizması olarak kullanılan alüminyum açılır sistem aksesuarıdır. Alüminyum ve ahşap kapılar için özel tasarlanan bu kilit mekanizması her iki kapı türü içinde sektöre farklı çeşitler sunmaktadır. Ürün gamındaki çeşitlilik, ürün kalitesi, menşei ve gömme kilit ölçüleri gömme kilit mekanizması için fiyat skalasını etkilemekte. Gömme kilit fiyatları her bir unsur için sağladığı özellikleri sebebiyle rekabetçi sektör fiyatları arasında kimi zaman fiyatlarda düşüş olurken kimi zaman fiyatlar artmaktadır. 

Gömme kilit mekanizması hammadde ve kalitesi ile uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Uygun fiyat ve uzun ömrü garantisi sunan firmamız fabrika çıkışlı gömme kilit fiyatlarını siz değerli müşterilerimiz için web sitemizde sunmaktadır. Gömme kilit teknik özellikleri, ölçüleri ile ilgili bilgi alıp sipariş oluşturmak için whatsapp iletişim hattımız ile irtibata geçebilirsiniz. Toptan alımlarda uygulanan özel iskonto fırsatını kaçırmadan sipariş oluşturabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Kilit Karşılığı

Kilit karşılığı, kapı ve pencere sistemlerinde bulunan kilit mekanizmalarının sağlıklı ve işlevsel kullanılması için üretilen alüminyum aksesuar çeşididir. Kilit mekanizmasının kapı kolu ile birlikte entegrasyon sağlamasını kolaylaştırmaktadır. Kilit karşılıkları kilit mekanizmalarının emniyeti sağlamasında daha etkili sonuç almasını sağlar. Dayanıklı ve yüksek koruma sağlayan kilit karşılıkları sektörde alüminyum aksesuar çeşitleri arasında sıklıkla tercih edilmektedir. Alüminyum kapı kolu, alüminyum kilitler ve alüminyum kapı karşılıkları birbirini tamamlayan ürünlerdir. Bu ürünlerin birbiri ile uyumu ev, işyeri ve ofis gibi ortamlarda güvenliği arttırmaktadır. Bunun dışında pimapen kilit karşılığı da kullanılmaktadır.

Kilit karşılıkları dilli kilit karşılığı ve makaralı kilit karşılığı olarak iki çeşide sahiptir. Kilit mekanizmasının silindirli, makaralı, rulmanlı olması kilit karşılıkları için de çeşit üretilmesine sebep olmuştur. Bu kilit karşılığı çeşitleri kilit mekanizmalarının sunmak istediği emniyetli ortamı sağlamaya yardımcı olmaktadır. 

kale-155-u-30-mm-silindir-gomme-kilit-585-kilit-ve-kilit-karsiligi-kale.webp (6 KB)uyar-aldoks-kilit-karsiligi-181-kilit-karsiligi-uyar-aksesuar-3114-20-O.webp (7 KB)

İspanyolet Kilit 

İspanyolet kilit ; pencere , kapı ve ayrıca bazı mobilyalarda kullanılan bir kilit sistemine denmektedir.İspanyolet kilit ile kapı ve pencereler bir kol yardımı ile kolayca açılır.İspanyolet kilit genellikle pvc malzemeyle yapılan ürünlerde kullanılır. Tek açılım ispanyolet ve çift açılım ispanyolet olarak çeşitlere ayrılır. Pvc ispanyolet ve çift açılım ispanyolet fiyatları için sitemizi incelleyebilirsiniz.

140-cmlik-tek-acilim-pencere-ispanyoleti-ispanyolet-kilit-vhs-kapi-pencere-4557-98-O.jpeg (11 KB)

Barel Kilit ve Barel Kilit Fiyatları 

Barel, kapı kilitlerinin kilitlenmesinin sağlayan mekanizmadır. Göbek olarak da bilinmektedir. Barelin orta kısmından vida geçmektedir ve  böylece sabit durmaktadır.Son zamanlarda hırsızlığın önüne geçilebilmesi için tuzaklı barel oldukça popülerdir. Tuzaklı barele bir ingiliz anahtarı yada benzeri bir cisimle müdahale edilip çekiştirmeye çalışıldıgında barel otomatik olarak kopacaktır.Buda ekstra bir güvenlik sağlamaktadır. Barel kilit fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
zamak-barel-90mm-kilit-barel-esra-4751-14-O.webp (13 KB)

Kale Kilit

1953’ten beri kilit sisteminde en güvenilir markalarından biri olan Kale Kilit birçok ürüne sahiptir. Kale markasının , Kale çelik kapı kilidi , Kale barel gibi bir çok ürününü müşterilerilerimize en uygun fiyatlara sunmaktayız. Kale kilit 164 gnc ve daha birçok modele tek tıkla ulaşabilirsiniz . Kale çelik kapı kilidi fiyatları , Kale barel ( kilit göbeği ) fiyatları için tıklayınız. Ayrıca Asaş Alüminyum Rescara kilitlerine de web sitemizden kolayca ulabilirsiniz.

kale-kilit-164-gnc-90-mm-nikel-barel-kilit-barel-kale-4537-57-O.jpeg (18 KB)

Devamını Göster
Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.