sadsad x
asdasd
Toplam 31 ürün görüntüleniyor.

Gömme Kilit

Güvenlik, şüphesiz ki ihtiyaç duyduğumuz yegane önceliklerden birisi. Bu bağlamda gömme kilit çeşitleri, evinize ihtiyaç duyduğunuz güvenliği sağlarken sağladığı bu güvenlikle sizi huzura erdirecek ekipmanlardan olma özelliğini de bünyesinde bulunduruyor. Birden fazla kilitleme seçeneği bulunduran gömme kilitler, uzun yıllar kullanma garantisini de beraberinde getiriyor. Her ne kadar kilit dediğimizde aklımıza kapı kilidi gelse de gömme kilit modelleri sadece giriş kapısı kilitlerinde değil, balkonunuzda, bahçe kapınızda veya ofisinizde kasalarınızda da kullanacağınız gömme kapı kilidi çeşitlerini de beğeninize sunar. Kolaylıkla kapınızla uyum sağlayabilen ve pratik bir şekilde monte edebileceğiniz gömme kilitler dayanıklılığıyla ön plana çıkıyorlar. Çelik gövdeden üretilen gömme kilitlerin galvaniz kaplamayla sağlamlıklarına sağlamlık katılır. Sağlam gövde yapısına sahip olduklarından yıpranmaz ve darbelere karşı dayanıklılık özelliklerini bünyesinde taşırlar. Gömme kilitlerin sahip olduğu bir diğer özellik ise paslanmaz oluşlarıdır. İster açık havada ister kapalı mekanda kullanabileceğiniz gömme kilit çeşitleri, anahtarınızla güvenli girişinize olanak sağlarlar. Kapınızla kolaylıkla uyum sağladığından montelemek ise oldukça basittir. Kilit haznesi boş olan kapınızdaki kilitleri yuvasına oturttuktan sonra vidalarıyla bağlantıyı tamamlamanız yeterli olacaktır. Sonunda anahtarınızla kilidin dilinin döndüğünden emin olduktan sonra gömme kilit yerleştirme işleminiz başarıyla sonuçlanacaktır.

 

Gömme Kapı Kilidi

Zamak döküm özelliğine sahip olan gömme kilitler, birçok farklı markada ve birçok farklı kalınlıklarda seçenekler sunar. Akışkan sisteme sahiplerdir ve bu sayede pratik bir şekilde kullanmanıza olanak sağlarken sessiz bir kullanım seçeneği de sunarlar. Pirinç kaplama anahtar seçenekli gömme kilitler bulunurken bir defadan daha fazla kilitleme olanağı sunar. Kapı gömme kilidi dış kapılarda kullanılabildiği gibi evin iç kapılarında da kullanıma uygundur. Geniş kullanım seçeneğiyle kapı gömme kilit, hırsızlık olaylarına karşı aradığınız güveni sağlama konusunda üst düzey koruma sağlamaktadır.

Piyasada farklı gömme kapı kilidi çeşitleri bulunmaktadır. Gömme kapı kilidi çeşitlerinden biri olan silindirli gömme kilit çeşitleri, sürme kapılarda ve düşme dili kapılarda kullanıma uygun olacaktır. Oldukça güvenilir seçenek olmanın yanı sıra silindirli gömme kilit çeşitleri, çok yönlü olma özelliği ve mekanizmasının kolay anlaşılır şekilde olmasından dolayı oldukça tercih edilen ürünler arasında.  Piyasada birçok farklı markada, farklı kalınlıklarda ve bazı ek özelliklere sahip silindirli gömme kilit çeşitleri bulunmaktadır. Silindirli gömme kilit fiyatları, marka değerine, silindirli gömme kilidin kalınlığına ve içerdiği materyal kalitesine göre değişmektedir. İhtiyacınız olan güvenliği sağlama konusunda geniş kullanım seçeneği sunan kapı gömme kilit seçeneklerine web sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

gömme kilit.jpg (16 KB)

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.