sadsad x
asdasd
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Maket Bıçağı

Maket bıçağı hem evlerimizde hem de işyerlerinde kesim işleri için oldukça sık kullanılan ürünlerdir. Kullanım alanına göre farklı markalarda ve farklı çeşitlerde üretilen maket bıçakları bulmak mümkün. Maket bıçağı çeşitleri arasında; hobi için maket bıçağı, profesyonel maket bıçağı, emniyetli maket bıçakları, katlanır maket bıçağı gibi farklı alanlarda kullanılan maket bıçağı çeşitleri bulunmaktadır. Maket bıçağı normal bıçaklara oranla daha keskin ve incedir. Genellikle maket yapmak için tercih edildiği için ismi maket bıçağı olarak anılsa da maket bıçakları birçok alanda kullanılmaktadır. Maket bıçağı halk dilinde falçata olarak da adlandırılmaktadır. Maket bıçağı en zorlu yüzeylerde bile kolayca kesim işlemini gerçekleştirmenizi sağlar. Maket bıçağının şekli parmaklarınızı korumak için özel tasarlanmıştır ve maket bıçağı kullanırken bıçağın ucunun uzunluğunu dilediğiniz gibi ayarlanabildiğiniz için kesmek istediğiniz yüzeyde rahatça çalışabilirsiniz.

Maket Bıçağı Ucu

Maket bıçağı ucu diğer bıçaklara oranla oldukça ince ve keskindir. Özellikle küçük ve hassas yüzeylerde kesme işlemi yapacaksanız ince uçlu maket bıçağı tercih etmeniz kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Geniş ve sert yüzeylerde kesim işlemi yapacaksanız ise geniş uçlu maket bıçağı tercih edebilirsiniz. Web sitemizde yedek maket bıçağı ucu çeşitleri de bulunmaktadır. Tercih ettiğiniz maket bıçağına uygun yedek maket bıçağı ucu çeşitlerini güvenle ve uygun fiyat avantajıyla satın alabilirsiniz.

Maket Bıcağı Fiyatları

Maket bıçağının uzunluğu, tasarımı ve maket bıçağında kullanılan malzemelerin değişkenliğine göre maket bıçağı fiyatları değişkenlik göstermektedir. Tomax maket bıçağı, kintex maket bıçağı, sgs alüminyum gövdeli maket bıçağı ve maket bıçağı yedeklerini web sitemizden temin edebilir, en avantajlı maket bıçağı fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

  

maket bıçağı.png (94 KB)maket bıçağı yedeği1.png (108 KB)

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.