sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

inox-kesici-tas.webp (19 KB)

İnox Kesici Taş

İnox kesici taş çelik , metal kesiminde kullanılan ve oldukça aranan bir kesici taş türüdür. Birçok sektörde insan gücünü azaltıp onlara yardımcı olacak alet edavatlar üretilmektir. Özellikle inşaat sektörü fayans , mermer gibi oldukça sert ama bir o kadarda narin malzemeleri sıklıkla kullanmaktadır. Bu malzemeleri kullanırken oldukça sık bir şekilde kesme vb işlemler yapılır ve buda çalışanları oldukça zorlayan konulardandır. Bu nedenle bu ürünlerin kullanımını ve kesimini kolaylaştırmak için kesici taşlar ortaya çıkmıştır. Bu kesici taşlar kesici disk olarak da adlandırılır. Bu kesici taşlar malzemelere göre türlere ayrılmaktadır.

 

İnox kesici taş cd 'ye benzer görünüme sahiptir. İnox taş ortasında sahip olduğu delik ile makineye takılır ve normal ve orta sertlikteki demir, çelik ve döküm malzemelerin kesme işleminde kullanılır. İnox ise paslanmaz çeliklere verilen addır. İnox kesici taş hızlı kesim için oldukça uygun bir üründür. İnox taş yüksek performans ve uzun ömürlü olması sebebiyle en çok tercih edilen kesici taşlardandır.İnox kesici taş özellikle inşaat gibi işlerde olmazsa olmaz malzemelerden biridir.Bu inox kesici için birçok marka rekabet halinde olsada gfb inox kesici taş en popüler ve en bilindik kesici taşlar arasındadır. Gfb inox kesici taş alüminyum oksit aşındırıcılı , hızlı kesim özellikli yüksek performans gösteren bir üründür. İnox kesici taş kolay kolay paslanmaz , kullanımı çok rahattır ve yüksek derece dayanıklı bir üründür

İnox kesici taş arayanların en çok tercih ettiği gfb inox kesici taş farklı ölçülere sahip olmasıyla da kullanıcılara ekstra avantajlar sağlamaktır. Bu ölçüler şu şekildedir ; 115 x 1.0 x 22.23 - 125 x 1,0 x 22.23 - 180 x 1.6 x 22.23 . Ayrıca inox kesici taşlar inox metal kesici olarak da bilinir . Bu inox kesme taşı dışında elmas kesici de denilen farklı malzemelerde kullanılabilen birçok elmas testere çeşitleri bulunmaktadır .

Mermer Kesici

mermer-kesici.webp (16 KB)

Mermer Kesici

Mermerler ülkemizde en doğal ve en sık kullanılan inşaat malzemelerinden. Mermerlerin kullanımı sadece inşaatlarla sınırlı değildir. Mermerler birçok yerde kullanılan önemli malzemelerdendir. Bu mermerler doğadan çıkan haliyle farklı farklı görünümlere ve boyutlara sahip olurlar. Örneğin mutfak tezgahlarını düşünelim , farklı model ve boyutlara sahip olan birçok mermer mutfak tezgahı mevcuttur. Mermerler doğadan parçalar halinde çıktığı için mermerlere kesme işlemleri yapılır ve konulacağı yere göre bir ölçüye getirilir. Fakat mermerler sert bir malzemeden oluşmaktadır ve insan gücüyle kesimi oldukça zordur. Bu neden mermer kesici ortaya çıkmıştır.

Mermer kesiciler , mermer kesici taş yada mermer kesici disk olarak da bilinir. Mermer kesici taş cd'ye benzer görünüme sahiptirler. Ortalarında bir delik bulunur. Bu taşlar sayesinde mermerler kolay bir şekilde kesilir . Mermer kesici taş oldukça kullanışlıdır ve özellikle mermer satıcıları için olmazsa olmazlardandır. Mermer kesici disk 115 mm - 180 mm - 230 mm olarak farklı boyutlara sahiptir. Buda kullanıcının işini kolaylaştırmaktadır.Mermer kesici fiyatları ise oldukça ekonomiktir. Ortalama 30 tl'den satılan mermer kesiciler düşük fiyatla büyük işler başarmaktadır.

Fayans Kesici

fayans-kesimi.webp (13 KB)

Fayans kesici günümümüzde özellikle banyo yapımlarında kullanılan önemli ürünlerden biridir. Fayans toprağın karışımının pişirilmesiyle oluşturulan ve hemen hemen her evde ve iş yerinde kullanılan bir üründür. Fayans su emme oranı yüksek olduğu için iç mekanlarda kullanır . Özellikle banyolarda sıklıkla gördüğümüz fayanslar sert bir malzemedir.

Fayans kesici inşaat sektöründe işleri kolaylaştırmak için kullanılan bir malzemedir. Özellikle banyolarda fayansların şeklini ve boyutunu ayarlamak için kullanılan bu ürün ölçü çeşitliliğinede sahip olmasıyla oldukça iş görür .Fayans kesici uzun ömürlüdür ve paslanmaz malzemelerden üretilmektedir ve kullanımı çok basittir. Fayans kesici fiyatları ise oldukça ekonomiktir.

Seramik Kesici

fayans-kesimi.webp (13 KB)

 

Seramik çok narin ve kırılgan bir yapıya sahiptir. Bu yüzden kontrolsüz bir seramik kesiminde ürün paramparça hale gelebilir. Çok dikkatli kesim yapılması gereken seramikler son zamanlarda oldukça popüler hale gelmiştir. Seramik hem şık oluşu hemde uygun fiyatlı olmasıyla hem evlerde hem iş yerlerinde sıklıkla tercih edilir.

Seramik kesici seramiklerin hassaslığına göre üretilmiş kesme aletleridir. Bu seramik kesici disk olmadan seramiği kesmek riskli olduğundan dolayı özellikle inşaatlarda ve seramik satıcıları tarafından çok kullanılmaktadır. Seramik kesici hem uzun ömürlü hemde uygun fiyatlıdır. Böylece hem seramik yüzeyler rahatlıkla kesebilmekte hemde uygun fiyatıyla avantaj sağlayan bir üründür . Seramik yüzeyleri kusursuz kesen bu ürün 115 x 1,2 mm - 125 x 1,3 mm - 180 x 1,6 mm gibi farklı ölçülere sahiptir.

Granit Kesici

surekli-turbo-elmas-mermer-granit-kesici-kesiciler-ve-taslamalar-gfb-4687-13-O.jpeg (22 KB)

Granit kayadan oluştuğu için oldukça sert bir malzemedir. Granitin bu denli sert oluşu granit kesici taş olmadan kesim işlemini neredeyse imkansız hale getirmektedir . Granit kesici çok sert malzemeleri kescek şekilde tasarlanmıştır. Bu ürün taş kesici , beton kesici , kiremit kesici olarak da kullanılır. Granit kesici 115 mm - 180 mm - 230 mm ölçülerime sahiptir. Kullanımı basit ve oldukça uzun ömürlü bir üründür.

Metal Kesici

metal-kesici.webp (14 KB)

Metaller sert ve hassas ürünlerdir. Aynı zamanda bir çok farklı metal çeşidinin bulunması metal kesicileride farklı modeller doğurmaya itmiştir.Metal kesiciler farklı kalınlıklarda hatta boyutlarda üretilmektir. Metal kesici ile birçok metal ürünü kesmek için uygundur. Bu Metal kesici diskler cd'ye benzer görünümlere sahiptir , kesim kısımları tırtıklı yada düzdür. Ayrıca kesim yerleri testere şeklinde olan metal kesicilerde mevcuttur.

Metal kesici taş çeşitleri içerisinde en çok tercih edilen atlas kesici taş metal kesmek için üretilmiş kaliteli taşlardan biridir. Atlas kesici taş demir, klor ,sülfür içermez ve keskin aşındırıcı taneciklerden oluşur . Uzun yıllar kullanıma uygun olan bu ürün metalleri kolay ve hızlı bir şekilde keserek kullanıcının işini kolaylaştırmaktadır. Paslanmaya karşı dayanıklı olan atlas metal taş uygun fiyatıylada kullanıcıyı mutlu etmektedir. Bu ürün genellikle demir, çelik ve döküm malzemelerin kesme işleminde de kullanılır.Metal kesici elmas testere ise sürekli turbo elmas metal kesici olarak da bilinir . Bu model de çok sert malzemeleri keserken tercih edilen bir modeldir.

Metal kesici disk için birçok model bulunur. Metal kesme ürünü modelleri dış çapının farklılığı , göbek çap uzunluğu, dişlerinin şekli ve adedi gibi kullanım yerine göre değişiklik göstermektedir.Kullanılcak olan metal kesici aletine göre alıncak metal kesici disk de farklılık gösterebilir. En çok tercih edilen metal kesici boyutları ise şu şekildedir ;

230 x 3,0 x 22

300 x 3,0 x 25,4

115 x 1,0 x 22,23

Flap Disk Zımpara

flap-disk-zimpara.webp (7 KB)

Flap disk zımpara çapak alma , taşlama ,yüzey temizliği için kullanılan zımpara çeşididir. Yüzeyi pürüzsüz hale getiren flap disk zımparalar hemen hemen her metal , çelik ve dökümlerde kullanıma uygundur. Flap disk zımpara yüksek aşındırma gücüne sahiptir.Flap disk zımpara çeşitleri farklı kullanım alanlarında kullanılması için oldukça fazladır. Sitemizde 60 kumdan 120 kuma ve 115 mm çapında birçok çeşit bulunmaktadır . Flap disk zımpara fiyatları ise ortalama 15 TL'den satışa sunulmaktadır.

Kesici Taş Fiyatları ve Ölçüleri

Kesici taş malzemelerin boyutlarını ayarlamak , parçalara ayırmak gibi birçok önemli işte kullanılmaktadır. Onlarca sektörde vazgeçilmez bir hırdavat ürünü olan taş kesici kullanım alanı fazlalığından kendi içinde birçok farklı çeşitlere ayrılmıştır. Bu kesici çeşitleri farklı sektörlerde kullanılsada hemen hemen her biri aynı işlevi görmektedir. Kesici türleri fazlalığıyla beraber kesici taş ürüten marka sayısıda günden güne artmaktadır. Sitemizde tomax , gfb , sonnenflex , atlas , gibi lide markaların taş kesicileri uygun fiyatlardan satışa sunulmaktadır .Kesici taş ölçüleri oldukça fazladır. Kullanım alanına göre değişen bu ölçüler markadan markaya , kullanılcak alandan alana değişiklik göstermektedir.

Çok amaçlı kesici fiyatları ise kesici taşların yaptığı bu büyük işlere göre oldukça ekonomiktir. 5 TL ' ye bile ulaşabilen bu kesici taşlar istenilen ölçü ve markaya göre 100 TL 'ye kadar çıkabilmektedir. Kesici çeşitlerini ve kesici fiyatlarını daha yakından ögrenmek için web sitemizde hırdavat kategorimizi inceletebilir ve müşteri destek hattımızı arayabilirsiniz.

Devamını Göster
Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.