sadsad x
asdasd
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
1 2

Dış Cephe Kompozit

 
Dış cephe kompozit panel, bir çeşit plastik olan ve polietilen ismi verilen maddenin iki yüzeyinin alüminyum levhalarla kaplanması ile oluşturulan yapı malzemelerindendir. Dış cephe kompozit binaların hem iç hem de dış cephelerinde kolaylıkla kullanılabilir. Dış cephe kompozit paneller ile kaplanan alanlarda modern bir görünüm pratik şekilde elde edilebilir. Dış cephe kompozit paneller oldukça dayanıklı malzemelerden üretilmiştir, yağmur, kuvvetli rüzgar gibi olumsuz hava şartlarına dayanıklılığı özelliği ile de oldukça sık tercih edilmektedir. Dış cephe kaplamalarında kompozit kaplamaların pürüzsüz yapısı, bakımının ve temizliğinin pratik olması sıklıkla tercih edilmesinin bir diğer nedenidir. Geniş kullanım alanı ve avantajlarıyla dış cephe kompozitlerin geniş renk seçeneği sunması, ahşap desenli renkler ya da standart renk seçenekleri ile tasarımlarınızda tarzınızı yansıtabilirsiniz.

 
Dış Cephe Kompozit Kaplama

 
Dış cephe kompozit kaplama panelleri korozyona karşı son derece sağlam ve uzun süre deformasyona uğramadan dayanabilmesi için özel üretilen malzemelerdir. Diğer kaplama malzemelerine oranla daha dayanıklı olmaları sayesinde oldukça sık tercih edilirler.

 
Alüminyum kompozit panel giydirme Cephe sistemi, panelin her iki yüzü alüminyum levla ile kaplanmış olup 4mm kalığında ve istenilen ölçü ve şekillerde, cephelerde kullanılan kompozit panel levha uygulamasıdır. Bina desenlerine uyularak yapılmış çelik yada alüminyum karkas üzerine uygun ölçüde hazırlanmış kompozit levhalar. vidalı sistemle monte edilirek yapılır. Kompozit kaplamalarda geniş renk ve desen seçeneği sayesinde ile yapıya zenginlik katmaktadır. Alüminyum Kompozit Panel, iki yüzü alüminyum levhalarla kaplanmış olup yüksek kaliteli PVDF boyalı alüminyum levha ve LDPE, AL(OH) alüminyum hidroksit veya mineral dolgu kullanılarak TS EN 13501-1 standardı doğrultusunda üretilmiş kompozit levhalardır. Düz renkler dışında granik kompozit desen, ahşap desenli kompozit, ayna görünümlü kompozit seçenekleri mimari estetiğe tamamlayıcı bir unsur olarak cephe kaplamalarında kullanılmaktadır. Aynı zamanda çevre dostu olan kompozit levha, geri dönüşüm imkânı olup çevre ve doğaya zararlı bir etkisi bulunmamaktadır.

 
Kompozit kaplama İzmir firmamız müşteri istekleri doğrultusunda kaliteli malzeme politikası ile Asaş Naturalbond Alfabond Singbond markalarını piyasada duyup görebileceğiniz bir çok İzmir Alüminyum Cephe Firmaları ‘nın aksine firmamız Kompozit Kaplama Panel Fiyatlarını yapılmakta müşteri memnuniyeti esas fabrika fiyatına satışa sunmaktadır. Kompozit levhaların kolay şekillenmesi, hafif ve dayanıklı olması, iklim şartlarından ve ultraviyoleden etkilenmemesi gibi avantajlarıyla kaliteli alüminyum kompozit levha markalarından ASAŞ’ı kullanmaktayız. Bu sistemlerde kullanılan kompozit levha giydirme ve kompozit panel kaplama, dış cephe kompozit kaplama cümleleri aynı anlam ifade etmektedir. Naturalbon kompozit panel ve Alfabond kompozit panel fiyatları bir çok renk ve seçenekleri için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Dış cephe kompozit panel kaplama ve ihtiyacınız olan tüm alüminyum profil malzemelerini online mağazamız Kobibest.com’dan güvenle satın alabilirsiniz.

  

  

   kompozit panel.jpg (21 KB)

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.