sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 228 ürün görüntüleniyor.
Toplam 228 ürün görüntüleniyor.

kapı pencere.jpeg (76 KB)

PVC Aksesuar

Pvc aksesuarlar, pvc doğrama profillerini kullanarak elde edilen pvc kapı  pencerelerin kolaylıkla açılıp kapanmasını sağlayan, ısı iletkenliği ve güvenliği sağlayan çeşitli pvc parçalara denir. Evlerimizde, işyerlerimizde çeşitli mekanlarda karşımıza çıkan pvc aksesuar malzemeleri imal edilirken petrol ve tuzdan yararlanılmaktadır. Bu ürünlerin kullanımı sonucu oluşan pvc aksesuarları maliyet olarak alüminyum ve ahşap aksesuarlara kıyasla daha uygun fiyatlara satışa sunulmaktadır. 

Pvc aksesuarlar kapı ve pencere sistemlerinin işlevsel hale gelmesini sağlayan en temel ürünlerdir. Pvc kapı kolları, menteşeler, pvc zamaklar, ispanyoletler, kıl fitiller, contalar vb gibi birçok ürün pvc aksesuar ürünleri arasındadır. Pvc doğrama aksesuarları yalıtım değeri en yüksek aksesuar çeşitlerindendir. Bakımı oldukça az olan pvc aksesuarları ergonomik yapısı sayesinde kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır. Her türlü hava koşullarına karşı dayanıklıdır ve dışarıdan içeriye soğuk hava, yağmur girmesini engeller. Pvc aksesuarlar imal edilirken yüksek klordan üretildiği için yangın güvenliği özelliğine sahiptir.

Kapı aksesuarları ve pencere aksesuarları, kapı ve pencere sistemlerinde kullanılan aksesuar çeşitlerini barındırır. Kapı pencere sistemleri her alanda ihtiyaç duyulan sistemlerdir. Alüminyum kapı pencere sistemleri ve pvc kapı pencere sistemleri olmak üzere birçok sistem mevcuttur. Maliyet ve ergonomik kullanım için sıklıkla bu iki kapı pencere sistemi kullanılmaktadır. Farklı hammaddelerden üretilen sistemlerin gerekli kapı pencere aksesuarları pvc, alüminyum hammaddelerden üretilmektedir.

Kullanım alanı oldukça fazla olan kapı pencere sistemleri çeşitli gereksinimler için farklı aksesuarlara ihtiyaç duymaktadır. Sistem gereksinimlerini karşılamak için özenle  kapı pencere aksesuarları üretilmektedir. Kapı pencere aksesuarları dayanıklı, uzun ömürlü ve işlevseldir. Dekorasyon gereksinimlerini farklı tasarımlarla sağlamaktadır.

Alüminyum Doğrama Aksesuarları

Alüminyum doğramalar, alüminyum profillerin işlenmesiyle elde edilen kapı, pencere ve katlanır cam sistemlerine dönüştürülmesi için kullanılmaktadır. Alüminyum doğramalar, farklı alanlarda kullanıldığı için  birden çok doğrama çeşidi mevcuttur. Isı yalıtımlı, yalıtımsız, c60 yalıtımsız, aldoks yalıtımsız alüminyum doğrama çeşitleri mevcuttur. Alüminyum doğrama aksesuarlar, alüminyum hammaddeden  üretildiği için oldukça dayanıklı ve sağlamdır. 

Alüminyum aksesuarlar evlerde, iş yerlerinde, alışveriş merkezlerinde, kongre salonlarında kullanılmaktadır. Ülkemizde alüminyum maliyetinin fazla olması sebebiyle pvc doğrama aksesuarları da tercih edilmektedir.Pvc aksesuar fiyat listesi  için tıklayınız.

Alüminyum doğrama aksesuarları giydirme cephe, açılır sistem, sürme sistem ve küpeşte korkuluklarda kullanılır. Her iklim koşuluna karşı dayanıklıdır. Alüminyum aksesuarları kapı pencere kolları, cephe makasları, kapı pencere menteşeleri, kilit çeşitleri gibi aksesuarlardır. Alüminyum doğrama aksesuarları korozyona karşı dayanıklı, güneş altında çatlamayan uzun ömürlü, paslanmayan, dayanıklı,hafif ürünlerdir. Alüminyum doğrama aksesuarları genel olarak gümüş renkte imal edilmektedir ancak istenilen renklerde de boyanmaktadır.  

Web sitemizde alüminyum doğrama aksesuarları, alüminyum profiller, alüminyum kompozit paneller satışa sunulmaktadır. Ürünler hakkında bilgi almak ve teknik destek için whatsapp iletişim hattımızla irtibata geçebilirsiniz. Web sitemizde satışa sunulan ürünlerimiz fabrikadan direkt toptan satış fiyatlarıyla sizler için ürün temin etmekteyiz. Alüminyum aksesuarları için toptan veya adet satışlarımız da mevcuttur. Kampanyalarımızı da inceleyerek en uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. 

Alüminyum Aksesuarlar

Alüminyum aksesuar ürünleri oldukça hafif malzemeler olmasına rağmen estetik görünümü ve dayanıklılığı ile birçok alanda tercih edilmektedir. Evlerde tercih edilen alüminyum aksesuar çeşitleri ev içerisinde birçok alanda kullanılmaktadır. Genellikle çerçeve ve kapak bölümlerinde set halinde kullanımının yanında alüminyum aksesuarlar sürgülü alanlarda da tercih edilmektedir. Alüminyum aksesuar çeşitleri kaliteli malzemelerden üretilmekte ve uzun ömürlü, sorunsuz bir kullanım sunmaktadır.

 Kullanım kolaylığı sağlayan, farklı boyutlarda, farklı özelliklerde giydirme cephe aksesuarları, açılır sistem aksesuarları, sürme sistem aksesuarları gibi alüminyum aksesuar çeşitleri oldukça fazladır. Alüminyum alaşımından üretilen tüm aksesuarlar alüminyum aksesuar olarak nitelendirilmektedir. Korkuluk, merdiven kenarlarında kullanılan alüminyum aksesuarlardan bina dış cephe giydirme sistemlerinde kullanılan aksesuarlara, kapı ve pencere sistemlerinde kullanılan kollara kadar kullanılan aksesuarlar alüminyum aksesuar çeşididir. 

Oldukça fazla kullanım alanı olan alüminyum aksesuarlar kendi içerisinde de farklı alanlara ayrılmaktadır. Onlarca ürün ve alt ürün çeşitleri mevcuttur.

Adsız tasarım.jpeg (33 KB)

İÇİNDEKİLER : 

Alüminyum Aksesuar Çeşitleri Nelerdir ? 

- Alüminyum Giydirme Cephe Aksesuarları

- Alüminyum Açılır Sistem Aksesuarları

- Alüminyum Açılır Sürme Sistem Aksesuarları 

- Alüminyum Küpeşte Korkuluk Aksesuarları 

- Alüminyum Aksesuar Fiyatları 

Pvc Aksesuarları

- Pvc Aksesuar Fiyatları

Pvc Doğrama Aksesuarları

Pvc Doğrama Aksesuar Çeşitleri Nelerdir ? 

Pimapen Aksesuarları Nelerdir ? 

Pvc Pencere Aksesuarları Nelerdir? 

Pencere Aksesuarları Nelerdir ?

Pvc Kapı Aksesuarları Nelerdir ? 

Sıkça Sorulan Sorular

Alüminyum aksesuar çeşitleri;

 Alüminyum Giydirme Cephe Aksesuarları

Alüminyum cephe aksesuarları bina dış cephe giydirme sistemleri uygulandıktan sonra dış cephenin daha dayanıklı ve bina dışından içeriye herhangi bir şey girmesini engelleyen, ısı yalıtımını sağlayan aksesuar çeşitleridir. 

Alüminyum Açılır Sistem Aksesuarları

Alüminyum açılır sistem aksesuarları genel olarak kapı ve pencere gibi açılır kapanır alanlar için üretilmiştir. Evlerimizde, işyerlerimizde, iç ve dış mekanlarda kimi zaman ahşap ürünlerde ergonomik yapısıyla çeşitli alanların açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Alüminyum açılır sistem aksesuarları kapı ve pencerelerin tutma kollarında, menteşelerde, dış ve iç kapılarda vb alanlarda oldukça fazla karşımıza çıkmaktadır. 

Alüminyum Sürme Sistem Aksesuarları

Alüminyum sürme sistem aksesuarları, katlanır cam gibi sürme sistem uygulanan alanlarda gömme kol, alüminyum sabit rulman, çekme kollar,kilitler gibi farklı farklı tercih edilen aksesuarlardır. Isı yalıtımlı sürme sistemler, ısı yalıtımsız sürme sistemler ve yalıtımsız sürme sistemler olmak üzere alüminyum sürme sistemler üçe ayrılmaktadır.Yalıtımsız sürme sistemler ısıcam takılmaya uygun olan sürme sistem çeşididir. 

Dekorasyonlardaki hızlı gelişimlerle birlikte sürme sistemleri mimaride bir hayli önem kazandı. Buna bağlı olarak sürme sistem aksesuarları da gün geçtikçe önem kazanmaya başladı. Sürme sistemlerinde sıkça adından söz ettiren ve bu sayede yaygın olarak kullanılmaya başlanan alüminyum sürme aksesuarları birçok farklı seçenek de sunmakta. Alüminyum sürme kapı kilitlerindeki yaygın olarak kullanılan aksesuarlar rulmanlardır. Alüminyum sürme aksesuarlardan olan rulmanlar, kayma sürtünmesinden yararlanmak yerine yuvarlanma sürtünmesine odaklanırlar ki bu parçanın bir diğer adı da yuvarlanma elemanıdır. Gürültüyü azaltmak veya absorbe etmek için kullanılmalarının yanı sıra yüksek ve güçlü tutunma sağlarlar. Sabit rulmanlar, tek sabit rulmanlar veya çift sabit rulmanlar olarak iki ayrı seçenek sunuyorlar. Tuba sürme rulman ise dış kasasının materyaline göre çeşitlenmektedir ve bunlar pirinç makara ve metal rulmandan oluşmaktadır. Alüminyum sürme rulmanlar 70lik ve 100lük olarak ikiye ayrılırlar. Tuba sürme rulmanlar alüminyum sürme sistemlerinde, pencere veya kapının kasanın üstünde hareketine olanak sağlar. Derlin Makaraya nazaran daha dayanıklıdırlar. Ses yapmama özelliği bulunmaktadır. Saç gövdeye sahip olmasıyla yüksek ve güçlü tutunmaya da olanak sağlar. Ayarlı Sürme çiftli kasa yalıtımlı sürme sistemlerinde kullanılmaktadır. Doğrama kapı kanadının yukarı aşağı ayarlı olmasını sağlar ve kasaya oturmasına ve hareket etmesine olanak tanır. Sürme sineklikli çiftli kasa modeli de bulunmaktadır.

Alüminyum Küpeşte Korkuluk Aksesuarları

Modern yapılarda alüminyum küpeşte aksesuarları oldukça sık tercih edilmekle birlikte balkon, merdiven gibi alanlarda da şık bir görünüm sağlar. Aynı zamanda yapıların güvenli olmasını sağlayan alüminyum küpeşte aksesuarları uzun süreli kullanım sağlamasıyla ekonomik bir özellik sunmaktadır. 

Alüminyum Aksesuar Fiyatları

Alüminyum aksesuar fiyatları çeşitli sektörlerde kullanılan alüminyum aksesuarların üretimini de etkilemektedir. Alüminyum aksesuarlar için gösterilen talebin artması, aksesuar ölçü, uzunluk, renk ve kaliteli alaşımlardan üretilmesi önemlidir. Alüminyum aksesuar fiyatları için en uygun fiyat aralığını fabrikalar ile sağlanan özel görüşmeler sonucunda web sitemizde sizlere sunmaktayız. Alüminyum aksesuar üreticileri ile nihai müşteri arasında bir köprü görevi sağlayan firmamız en uygun toptan alüminyum aksesuar fiyatlarıyla en kaliteli ve dayanıklı alüminyum aksesuarları temin etmektedir.

2890943483167341440.jpeg (138 KB)

PVC Aksesuar Fiyatları

Pvc aksesuar fiyat listesi dönem dönem degişiklik göstermektedir. Bunun dışında pvc kapı pencere aksesuarlarının ürün çeşitliliği oldukça fazladır.Pvc kapı aksesurları ve pvc pencere aksesuarları kendi içinde de birçok alt ürüne ayrılmaktadır. Örnek vermek gerekirse menteşeler 100 m , 90 mm  , 74 mm gibi çeşitlere ayrılır. Pvc aksesuarlar ( pencere aparatları , kapı aparatları ) sitemizde güncel fiyatlar ,le mevuttur. Pvc aksesuar fiyatları web sitemizde en uygun toptan fiyatlarla satılmaktadır. Firmamız fabrikan direk satışlarla siz değerli müşterilerimiz için pvc aksesuarlarını toptan temin etmektedir. Pvc aksesuar ürünlerimiz isteğe göre adet bazlı ve toptan koli bazlı satışa sunulmaktadır. Pvc aksesuar çeşitlerinin kalitesi, ürün hacmi, adet veya koli bazlı siparişi vb etmenler pvc aksesuar fiyatlarını etkilemektedir. Fabrikadan direkt ürün satışı imkanı sunduğumuz için en ucuz pvc aksesuar fiyatlarını web sitemizde bulabilirsiniz. Pvc aksesuar parçaları ile ilgili soru ve görüşlerinizi whatsapp iletişim hattımıza ileterek görüş bildirebilir, pvc aksesuarları siparişi oluşturabilirsiniz.

Pvc Doğrama Aksesuarları

Pvc doğrama aksesuarları özellikle pencerelerin iskeletini oluşturan elemanlarındandır. Pvc doğrama aksesuarları pencere ya da kapılarda bulunan kanadın açılıp kapanmasını, sağa sola ya da ileriye geriye hareket etmesini sağlarken sağlamlığını da arttırmaktadır. Pvc doğrama aksesuarları yapılan temizliklerde kullanılan kimyasallarla, hava şartlarından etkilenerek ya da uzun süre kullanım sonrasında eskiyebilirler. Zamanla dayanıksız hale gelen bu önemli elemanları yenileriyle değiştirmeniz güvenliğiniz için oldukça önemlidir. Ayrıca yeni takılmış olsa dahi montajı yapılan pvc aksesuarlarını uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmak için yılda bir kez bakımını yapmayı unutmamalısınız. Pvc doğrama aksesuarları arasında bulunan menteşeler, bağlantı takozları, kapı kolu rozetleri gibi ihtiyacınız olan pvc doğrama aksesuar çeşitlerini web sitemizde bulabilmeniz mümkündür.

PVC Doğrama Aksesuar Çeşitleri

Pvc doğrama aksesuarları genellikle pimapen sisteminin hareketli ve mekanik kısımlarını oluşturur.Kollar, menteşeler , ispanyoletler gibi parçalardan oluşur. Web sitemizde bulunan pvc doğrama aksesuarları kategorimizde ihtiyacınız olan tüm pvc doğrama aksesuarlarını görüntüleyebilir, ihtiyacınıza uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Pvc doğrama aksesuarları kategorisinin altında bulunan sürme sistem aksesuarları sayfamızda; rulmanlar, kilitler, kollar, köşe takozları ve bağlantı elemanları, HBSB aksesuarları, Volkswagen paralel sürme aksesuarları ve çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Pvc doğrama aksesuarları kategorimizin içerisinde bulunan bir diğer sayfa da açılır sistem aksesuarları sayfasıdır. Açılır sistem aksesuarları sayfamızda; pivot açılım, kollar, menteşe çeşitleri, köşe takozları ve bağlantı elemanları, tek açılımlar, çift açılımlar, ispanyolet ve kilit karşılığı, katlanır kapılar ve kaya pen ürün çeşitlerine kolayca ulaşabilir, orijinal ürün garantisi ile satın alabilirsiniz.Pvc kapı pencere aksesuarları fiyatları için tıklayınız.

Pimapen Aksesuarları

Pimapen aksesuarları, pvc aksesuarlarının halk dilinde kullanılan isimlerindendir. Pvc aksesuarlar ve pimapen aksesuarlar temel olarak aynı ürünlerdir. Pimapen aksesuarları polivinil klorür madden üretilmektedir. Pvc kısaltması da imal edildiği ürünlerden gelmektedir. Pvc doğrama profiller için iskelet görevindedirler. Pimapen kapı ve pencere kolları için kullanım kolaylığı sağlayan pimapen aksesuarları sektörde sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle pimapen kapı kolları en çok aranan ürünlerden biridir. Pimapen kapı kolları  ev ve ofis gibi her türlü mekanda  kapıların kapanıp açılması ve kilitlenmesi için kullanılmaktadır. Bu kapı aparatları birçok çeşitli modele sahiptir. Pimapen pencere aksesuarları da pencere için üretilmiş pvc parçalardır. Bu pencere aparatları güvenlik , ısı iletkenligi gibi özellikler sunar. Özetle kapı ve pencere aksesuarlarının hayatımızda önemi büyüktür.Toptan pimapen malzemelerini sitemizden temin edebilir , pvc aksesuar fiyat listesine göz atabilirsiniz.

PVC Pencere Aksesuarları

Pvc pencere aksesuarları, sürme sistem pencereler ve açılır sistem pencereler için tercih edilen pvc aparatlarıdır. Pvc pencere aksesuarları pencere kolları , pencere menteşesi gibi birçok ürünü barındırır. Tüm pvc pencereler için uyumlu olarak üretilen pvc pencere aksesuarları istenilen renk ve ölçülerde temin edilmektedir. Web sitemizde pvc aksesuar olarak satışa sunulan 3d menteşe zamak, pencere menteşesi, destek saçlı menteşeler ve alüminyum pencere kolları koli kargo ücretsiz kampanyasına dahildir. Pvc aksesuar fiyatları için ve en uygun fiyatlara yüksek kaliteye satın almak için sitemizi inceleyebilirsiniz. Pvc aksesuar toptan alışveriş için tıklayınız.

PENCERE AKSESUARLARI NELERDİR ? 

1 ) Silikonlar 

2 ) Vida Bağlantı Elemanları

3 ) Bareller (kilit göbegi)

4 ) Kapı Kolları

5 ) Sineklik Tülü

6 ) Gömme Kilit

7 ) Menfezler 

8 ) Menteşeler

Tüm pvc pencere aparatları fiyatlarını ögrenmek ve kolayca satın alma yapmak için tıklayınız

Pvc aksesuar fiyat listesi dönem dönem değişiklik göstermektedir. Bunun dışında pvc kapı pencere  aksesuarlarının ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Pvc kapı aksesuarları ve pvc pencere aksesuarları kendi içinde de  birçok ürüne ayrılmaktadır. Örnek vermek gerekirse menteşeler 100mm , 90 mm ,74mm gibi çeşitlere ayrılır.Pvc aksesuarlar ( pencere aparatları , kapı aparatları ) sitemizde güncel fiyatlar ile mevcuttur. 

Pvc Kapı Aksesuarları

Pvc kapı aksesuarları, pvc kapılar için gerekli olan pvc aksesuar çeşitleridir. Genel olarak pimapen wc kapılarında pvc aksesuarı olan pvc kapı kolları tercih edilmektedir. Pvc kapı aksesuarlarının yaygın olarak kullanıldığı alan pvc kapılardır. Toptan satışlarda pvc kapı aksesuarları için ücretsiz kargo imkanımız mevcuttur. Firmamız fabrikadan direkt satışlarla pvc aksesuar ürünlerini temin ederken toptan pvc aksesuar malzemeleri satışlarına da imkan tanımaktadır.Pvc doğrama aksesuarları ve fiyatları için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Pimapen kapı aparatları için tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular : 

Kapı Pencere Aksesuar Kategoriniz Nelerdir ? 

1- Menteşeler 

2- Kollar

3- Kilit Sistemleri

4- Rulmanlar

5- Tek ve Çift Açılımlar

6- Kapı Kapatıcı ( Kapı Hidroliği ) 

7- Cephe Makasları

8- Kıl Fitiller

9- Cephe Ankrajları

10- Cam Takozu

11- Cam Kapı Aksesuarları

Pvc Aksesuar Toptan Fiyatları Nedir ? 
Sitemizde pvc aksesuarları fabrika sevk toptan koli bazlı satılmaktadır. Fiyatları makul fiyatlar olup günden güne güncellenmektedir. 
Pvc Aksesuar Fiyat Listesine Nereden Ulaşabilirim ? 
Pvc aksesuar fistesine sitemizdeki kapı pencere aksesuarları kategorimizden ulaşabilirsiniz.
Pvc Pencere Parçaları İsimleri Nelerdir ? 
Pvc pencere aksesuarları : 

Silikonlar  , Vida Bağlantı Elemanları , Bareller (kilit göbegi)  , Kapı Kolları , Sineklik Tülü , Gömme Kilit , Menfezler  , Menteşeler Pvc Pencere Parçalarındandır. 

Pimapen Kilit Fiyatları Nedir  ? 

Pimapen kilit fiyatları sitemizde oldukça uygundur . Birçok kilit bulunan kapı Pencere aksesuarları kategorimizden kilit fiyatlarını detaylı bir şekilde  inceleyebilirsiniz.

Pvc Çift Açılım Takım Fiyatları Nedir ?

Pvc çift açılım seti , pvc pencere yarım açma aparatı yada pimapen üstten açma aparatı olarak da bilinir. Pvc pencere yarım açma aparatı ;  Rescara marka pvc çift açılım takım olarak sitemizde ortalama 600 tl 'den satılmaktadır. Bu fiyata kol dahildir. 

Pimapen Kilit Karşılığı ve Pimapen Pencere Kilit sistemi sitenizde satılmaktamıdır ? 

Evet. Pimapen Kilit Karşılığı ve Pimapen Pencere Kilit sistemi sitemizde kapı pencere aksesuarları kategorisi altında satışa sunulmaktadır .

Pimapen Kapı Kolları Neledir ? 

Sitemizde pimapen kapı kollarının eksen yaylı , plastik yaylı , gömme kol gibi modelleri bulunmaktadır

Pimapen Kilit sistemleri nelerdir ? 

İspanyoletler , menteşeler , kapı kolları kilit sistemlerini  olarak kullanabiliriz.

Devamını Göster
Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.