x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4

Küpeşte Dönüş

Küpeşte dönüş, iki farklı açıya sahip küpeşte aksesuarlarının istenilen yöne doğru hareket etmesini sağlar. Tek yönlü dönüş, çift taraflı çok yönlü dönüş gibi dönüş çeşitleri mevcuttur. Kare küpeşte dönüş 90 derece ve 135 derece olarak imal edilmiştir. Birlikte kullanıldığı alüminyum borularla uyum sağlayan kare dönüş, genel olarak 16 lık,18 lik, 19 luk ve 50 lık olmak üzere farklı alüminyum boru ölçüsüne göre satışa sunulmaktadır. 

Kare dönüş alüminyum ham maddesinden üretilmiştir. Galvaniz kaplıdır ve paslanmaz. Ürün rengi genel olarak eloksal ve şampanya bronz olarak tedarik edilmektedir. Ürün oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Küpeşte profilleri ile birlikte kullanılan dönüşler, küpeşte korkuluk montajı yapılırken doğru seçim yapılıp kullanılmalıdır. Aksi durumda küpeşte dönüş profile oranla ya geniş kalacaktır ya da profil ile uyum sağlamayıp dar olacaktır. 

Firmamız müşterilerimize özel istenilen ölçü, renk ve tasarımlara uygun küpeşte dönüş temini sağlamaktadır. Ürünlerle ilgili teknik destek alıp, size özel fabrikadan direkt toptan fiyatları öğrenerek sipariş oluşturmak için whatsapp iletişim hattımız ile irtibata geçebilirsiniz. 


Küpeşte Dönüş Çeşitleri

Küpeşte korkuluk aksesuarlarının istenilen yöne hareketini sağlayan küpeşte dönüş, yuvarlak dönüş ve kare dönüş olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. 

  • Yuvarlak Küpeşte Dönüş; Yuvarlak dönüş, yuvarlak alüminyum borularla kullanılan hareketli küre dönüş olarakda bilinen küpeşte aksesuarıdır.
  • Kare Küpeşte Dönüş; Kare dönüş, kare küpeşte profillerle kullanılır. Çift taraflı çok yönlü, tek taraflı olmak üzere farklı yönlere hareketleri sağlar.  

Korkuluk sistemlerinin tamamlanmasını sağlayan küpeşte dönüşler küpeşte çeşitlerine göre üretilmiştir. Tasarım olarak yuvarlak küpeşte ve kare küpeştenin ihtiyaçlarını karşılayan küpeşte dönüş çeşitleri hafif ve sağlam ürünlerdir. 

Küpeşte Dönüş Fiyatları 

Alüminyum korkuluk küpeşte sistemleri günümüzde hayatımızın her alanında yer almaktadır. Bu sistemlerin parçası olan küpeşte aksesuarlarda alüminyum korkuluk sistemlerinden beklenen performansı sağlamak adına oldukça kaliteli ve çok çeşitlidir. Kare dönüş ise tüm korkuluk sistemlerinin olmazsa olmazıdır. Çok tercih edilmesi, sık kullanımı, ergonomik ve şık tasarımıyla küpeşte dönüşler sektördeki korkuluk imalatçıları için önem arz etmektedir. 

Sektör için bu denli önem arz eden küpeşte dönüş fiyatları ürünün imal edildiği maddenin kalitesinden, renk ve tasarım özelliklerinden etkilenmektedir. Küpeşte dönüş fiyatlarının uygun olması alüminyum küpeşte korkuluk üreticileri için bir avantajdır. Firmamız fabrikandan direk toptan satışlarla kobi ve atölyelere özel toptan küpeşte dönüş fiyatlarını sunmaktadır. Web sitemizden ürünleri inceleyip teknik destek alarak sipariş oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.