x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

Kıl Fitil

Kıl fitiller, sürme sisteme sahip cam balkon gibi yerlerde, kapı ve pencerelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Kıl fitil, silikonlu iplikten imal edilir ve bu özelliği sayesinde su yüzeylerinden kaydırarak su çekmezler. Alüminyum ve pvc serilerinde kullanılan kıl fitiller, içeriye toz girmesini önler. Hava sirkülasyonunu da engelleyen kıl fitiller, kapı ve pencerelerin hareketi sırasında metalin metale, plastiğin plastiğe sürtünmesini ortadan kaldırır.

Uzun süre kullanım imkanı sunan kıl fitiller cam balkon sistemleri, panjur sistemleri, alüminyum ve pvc kapı pencere sistemleri için en çok tercih edilen yalıtım ürünüdür. Finli kıl fitil ve finsiz kıl fitil olmak üzere iki adet kıl fitil çeşidi vardır. Finli kıl fitillere, filmli kıl fitil de denilmektedir. Kıl fitiller yapısal olarak alüminyum metallere yapıştırılmış halde de üretilmektedir. Alüminyum fırçalı kıl fitiller olarak anılan bu ürün alüminyum fırça bulunması sebebiyle diğer kıl fitil çeşitlerine nazaran maliyetlidir. 

Kıl fitiller, uygulanacağı alandaki mevcut alüminyum, pvc kanallar arasına yerleştirilerek kullanılmaktadır. Bazı kıl fitil çeşitleri alüminyum gövdeye sabitlenerek montaja hazır olarak satılmaktadır. Mıknatıslı kıl fitil çeşitleri ise kıl fitilin yüzeyinde mıknatıslı bir yapı mevcuttur. Bu mıknatıslı yapı kıl fitil montajında kolaylık sağlamaktadır. 

Kıl Fitil Fiyatları

Kıl fitiller, ana gövdesinde bulunan kıllar sayesinde ısı yalıtımını sağlamaktadır. Alüminyum, pvc ve cam balkon uygulamalarında oldukça yoğun tercih edilmektedir. Kıl fitillerin uzun ömürlü olması, kullanım kolaylığı sağlaması, uv ışınlarına karşı dayanıklı olması ve kaliteli kıl fitil malzemelerinden üretilmesi sebebiyle kıl fitil fiyatları artmaktadır. Sezonsal dönemlerde oldukça sık tercih edilen kıl fitillerin zaman zaman fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Firmamız her sezon en uygun kıl fitil fiyatlarını sizler için web sitemizde sunmaktadır. Şirket misyonumuz olan her zaman en uygun fiyatı sunmak ilkesi ile siz değerli müşterilerimize fabrikadan direkt toptan satışlarla en uygun kıl fitil fiyatlarını sunmaktayız. Whatsapp iletişim hattımız ile irtibata geçip kıl fitil çeşit ve fiyatları hakkında bilgi alıp sipariş oluşturabilirsiniz. Kıl fitil toptan satışlarında ise size özel kıl fitil fiyatlardan ve ayrıcalıklı özel iskontolardan yararlanabilirsiniz. Kobi ve atölyeler için uygun fiyatlara yüksek kalite kıl fitil temin etmekteyiz. Hemen web sitemizi inceleyin ve en uygun fiyatlarla kıl fitil satın alın, keyifli alışverişler dileriz.


Cam Balkon Kıl Fitil

Kıl fitiller, alüminyum, pvc, ahşap kapı, pencereler ve cam balkonlarda kullanılmaktadır. Kıl fitiller silikonlu ham ipten imal edilmektedir. Kıl fitil çeşitleri özellikle cam balkonlarda kullanılmalıdır, tozu, suyu ve sesi geçirmez özellikleriyle kıl fitillerden yararlanılmalıdır. Isı yalıtımını sağlamak, dışarıdaki aşırı sıcak ve aşırı soğuk havanın içeri girmesini engellemek için cam balkon uygulamalarının vazgeçilmezi olan cam balkon kıl fitilleri kişilere kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Silikonlu ipten üretilen cam balkon fitilleri kolay kolay tahrip olup aşınmaz ve uzun oldukça uzun ömürlüdür.

Cam balkon uygulamaları birbirinden farklı tasarımlara ve sistemlere sahiptir. Cam balkon fitilleri de bu farklı tasarımları barındıran cam balkon uygulamalarına uyum sağlamak için çeşitli özelliklerde üretilmiştir. Sürme cam balkon uygulamaları, katlanır cam balkon uygulamaları vb. tüm cam balkon uygulamaları için özenle üretilen cam balkon kıl fitil çeşitleri;

  • Alüminyum Fırçalı Cam Balkon Kıl Fitilleri
  • Şeffaf Cam Balkon Kıl Fitilleri
  • Plastik Polikarbon Cam Balkon Kıl Fitilleri
  • Mıknatıslı Cam Balkon Kıl Fitilleri
  • Pvc Mıknatıslı Cam Balkon Kıl Fitilleri

Tüm alüminyum, pvc, sürme serileri, sineklik, cam balkon, ve panjur profillerinde kullanıma uygun kıl fitil çeşitlerini hızlı kargo gönderimi, orjinal ürün garantisi ve en uygun fiyatla Kobibest.com’dan satın alabilirsiniz.

 

Panjur Kıl Fitil Ölçüleri

Panjur kıl fitili, pvc pimapen pencere uygulamalarında, cam balkon sistemlerinde kullanılmaktadır. Yazın balkon, teras vb alanlarda daha fazla vakit geçirmekteyiz bu sebeple balkonlarımız için panjur sistemi uygulamayı tercih ediyoruz. Panjur sistemimin hem yazın hemde kışın yağmur, soğuk hava gibi olumsuz ögeleri içeriye almasını istemeyiz. Panjur kıl fitilleri panjur sistemlerinde uygulandığında ısı yalıtımını sağlayarak soğuk havayı engeller. 

Panjur sistemlerinde tercih edilen panjur kıl fitilleri istenilen panjur kıl fitil ölçülerinde sizler için temin edilmektedir. Top halinde satışa sunulan panjur kıl fitillerinin genel olarak genişliği 4,8 mm’dir. Yükseklik ve ambalajı ise 2200 metre/rulo ile 250 metre/rulo arasında balkon uzunluğuna göre değişmektedir.

Genişlik

Yüksekllik

Renk

Ambalaj

Panjur Kıl Fitil

4,8 mm

450

Gri

2200 Metre/Rulo

Panjur Kıl Fitil

4,8 mm

500

Gri

2000 Metre/Rulo

Panjur Kıl Fitil

4,8 mm

800

Gri

1100 Metre/Rulo

Panjur Kıl Fitil

4,8 mm

1000

Gri

1000 Metre/Rulo

Panjur Kıl Fitil

4,8 mm

1500

Gri

250 Metre/Rulo

Sürme Kıl Fitil Ölçüleri

Sürme kıl fitiller, genel olarak cam balkon sürme sistem uygulamalarında kullanılmaktadır. Sürme sistemler iki pvc veya alüminyum profilin üzerine yerleştirilen camların raylar sayesinde açılıp kapanmasını sağlayan sistemlere denir. Bu alüminyum ve pvc profillerin kullanıldığı ortama dışarıdan ısı geçişini engellemesi gerekmektedir. Farklı ısı yalıtım seçenekleri mevcut olsada en uygun maliyetli ve uzun ömürlü olan sürme kıl fitil kullanmak sektörde çok daha fazla tercih edilmektedir. Sürme kıl fitil ölçüleri genişlik olarak genelde 6,7 mm olup yüksekliği 1500 ve 550 arasında değişmektedir. 

Finli Kıl Fitil ÖlçüleriFinli kıl fitiller, kimi zaman filmli kıl fitil olarak da anılmaktadır. Alüminyum, pvc kapı pencere ve balkon sistemlerinde kullanılan finli kıl fitiller dışarıdan ses, toz ve su gibi maddelerin geçişini engellemektedir. Alüminyum, pvc sistemlerinde sıklıkla kullanılan finli kıl fitiller oldukça etkili bir izolasyon yalıtım ürünüdür. Finli kıl fitili ölçüleri genişlik olarak genelde 4,8 mm yükseklik olarak ise 700 ve  1000 arasında değişmektedir. Firmamız fıl fitili kullanacağınız alan için en uygun kıl fitil ölçülerini size sunmaktadır.

Genişlik

Yükseklik

Renk

Ambalaj

Sürme Kıl Fitil

6,7 mm

550

Gri

1400 Metre/Rulo

Sürme Kıl Fitil

6,7 mm

600

Gri

1300 Metre/Rulo

Sürme Kıl Fitil

6,7 mm

650

Gri

1100 Metre/Rulo

Sürme Kıl Fitil

6,7 mm

700

Gri

1100 Metre/Rulo 

Sürme Kıl Fitil

6,7 mm

800

Gri

900 Metre/Rulo

Sürme Kıl Fitil

6,7 mm

1000

Gri

500 Metre/Rulo

Sürme Kıl Fitil

6,7 mm

1500

Gri

250 Metre/Rulo

Genişlik

Yükseklik

Renk

Ambalaj

Finli Kıl Fitil

4,8 mm

1000

Gri

700 Metre/Rulo

Finli Kıl Fitil

5,1 mm

650

Gri

650 Metre/Rulo

Finli Kıl Fitil

6,7 mm

700

Gri

1000 Metre/Rulo

Finli Kıl Fitil

6,7 mm

1000

Gri

600 Metre/Rulo 

Finli Kıl Fitil

6,7 mm

1200

Gri

600 Metre/Rulo

Finli Kıl Fitil

6,9 mm

700

Gri

450 Metre/Rulo 

Finli Kıl Fitil

7,2 mm

800

Gri

750 Metre/Rulo

Finli Kıl Fitil

12,7 mm

700

Gri

500 Metre/Rulo

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.