x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4

Cam Balkon Aksesuarları

Cam balkonlar teras, dış veranda, kış bahçesi gibi alanlar için kullanılmaktadır.  Bu alanlar ailemiz ve yakın çevremiz ile keyifli vakit geçirdiğimiz alanlardır. Dört mevsim olumsuz bir hava koşuluyla karşılaşmadan kolaylıkla katlanır cam balkonu kullanabiliriz.Cam balkon aksesuarları ise, cam balkon uygulamaların sorunsuz bir şekilde kullanmamızı sağlayan parçalardır. Genel itibariyle cam balkon yapımı için gerekli birden çok cam balkon aksesuar aparatından oluşur. Cam balkon aksesuarları, teras, veranda gibi alanları kullanırken;

 • Hava sirkülasyonunun sağlanmasında yardımcı olur.
 • Yazın bunaltıcı havanın kışın ise soğuk havanın ortama nüfuz etmesini engeller.
 • Yağmur, kar, dolu gibi olumsuz hava koşullarında güvenliği sağlar.
 • Su ve toz geçişin engeller.
 • Haşere, böcek gibi varlıkların içeriye girmesini önler.
 • İç dış mekan arasında geçiş sunar ve aydınlık, ferah bir ortam sağlar.
 • Şık ve ergonomik tasarımı ile dikkat çekici bir tasarım sunar.

 

Cam balkon aksesuarları, katlanır cam balkon sistemini kullanılır. Katlanır cam balkon rayları üzerine konulan camların rahatlıkla açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Katlanır cam balkon profilleri ile uygulanan cam küpeştelerin yüksek mukavemetli olmasını sağlar.  Böylelikle balkon, teras gibi alanlarımızı hem sorunsuz kullanıp hem de şık bir görünüm elde etmesini sağlamış oluruz.

Cam balkon malzemeleri konforlu bir ortam yaratmaya olanak sağlar. Dışarıdan gelen aşırı soğuk veya aşırı sıcak havanın içeriye girmesini engeller. Isı yalıtımlı profiller ya da ısıcamlı cam balkon aksesuarları sayesinde ortamın ısı yalıtımını da sağlar. Böylelikle katlanır cam balkonlarda uzun zaman boyunca keyifli vakit geçirebilirsiniz.Gün içerisinde kolay bakım ve temizliğe sahip ürünler işlerimizi kolaylaştırır. Kaliteli, uzun ömürlü, pratik cam balkon malzemeleri ise oldukça fazla avantaj sağlamaktadır.   Cam balkon uygulamalarında da özenle üretilen, seçilen kaliteli cam balkon malzemeleri kullanılması önemlidir.

 

Cam balkon aksesuarları;

 • Katlanır Cam Profilleri,
 • Isı Yalıtımlı Sürme Cam Profilleri,
 • Ayarlı Kasa Cam Profilleri ile uyumlu olmalıdır.

Cam balkon uygulaması için tasarlanan özel cam balkon aksesuarları kullanılmalıdır. Farklı tasarımları bulunan cam balkon çeşitleri için farklı aksesuar çeşitleri mevcuttur. Uygun cam balkon profili yapısına göre cam balkon malzemeleri seçilmelidir. Böylelikle cam balkon sistemleri fonksiyonel olarak olumsuz bir sonuç çıkarmaz. Uzun yıllar boyunca ergonomik ve dayanıklı bir cam balkon uygulamasına sahip olursunuz.

 

Kaliteli ve farklı tasarımlar sunan cam balkon çeşitleri bina ve mimari yapılarda sıklıkla kullanılmaktadır. Hem şık bir görünüm elde edip hem de uzun yıllar boyunca ısı dengesini sağlar. Kullanışlı cam balkon sistemleri için en iyi cam balkon aksesuarları tercih edilmelidir. Cam balkon yapımında kullanılan malzemeler kullanıcı için ergonomik ve işlevsellik sağlamalıdır. Apartman, teras, veranda gibi çeşitli alanlarda kullanıldığında olumlu etki sunmalıdır. Cam balkon yapımında en önemli malzemeler hiç şüphesiz cam balkon aksesuarları ve çeşitleridir. Kullanılan cam balkon aksesuarları cam balkonunuzun kalitesini belirleyecektir.

 

Cam Balkon Aksesuarları Çeşitleri 

 

Cam balkon sistemlerinin tasarımları yapılara ve kişilerin zevklerine göre farklılaşmaktadır. Değişen tasarımlar için birden çok cam balkon aksesuarı mevcuttur. Farklı tasarımları ortaya koyan aksesuarlar cam balkon uygulamalarının çeşitliliğini arttırmaktadır.

Cam balkon uygulamaları;

Temel amacı aynı olan cam balkon aksesuarları, farklı uygulamalar için farklı cam balkon aksesuar çeşitleri sunmaktadır. Cam balkon aksesuarları, cam balkon profili ve cam balkon malzemelerinin birbirleri ile uyumlu çalışmasını sağlar.

Firmamız Asaş cam balkon aksesuarlarının satışını sağlamaktadır. Asaş cam balkon aksesuarlarında bazı ürünler tüm cam balkon uygulamalarında kullanılır. Bazı cam balkon aksesuarları ise belirli cam balkon profiller ile kullanılmaktadır. Bu durumlar da yapmanız gereken cam balkon tasarımınız ve aksesuar seçiminiz uygun olmasıdır.

 

Seçiminiz sonrasında yapmanız gereken cam balkon malzemelerini ve cam balkon profillerini, detaylı bilgiye sahip bir ustayla uygulamanız. Bu uygulamayı yapacağınız alan için doğru alan belirleyip, ölçüleri, cam balkon profillerine uygun seçmelisiniz. Uygun cam balkon aksesuarları da onlara uyum sağlayarak dayanıklı bir hizmet sunar. Cam balkon aksesuarları çeşitleri ise;

 

 • Sürme Cam Balkon Aksesuarları;  Sürme cam balkon aksesuarları sürme cam balkon profilleriyle kullanılır. Çelik ray, kilit adaptörü, yalıtım adaptörü, birleşim adaptörü, stoper, kanat sabitleyici, sızdırmazlık parçası, köşe çavuşu ve pvc kapak çeşitlerinden oluşmaktadır.  Bu sürgülü cam balkon malzemeleri sıklıkla kullanılmaktadır.

 

 • Katlanır Cam Balkon Aksesuarları; Katlanır cam balkon,  yapılarda sıklıkla tercih edilen cam balkon uygulamasıdır. Katlanır cam balkonlar uygulamaları için pimli menteşe, güvenlik kilitleri, lük boynuz, cam balkon zinciri, stoplama, fren çeşitleri, kıl fitiller, mafsallı gönye, kapak çeşitleri kullanılmaktadır. Katlanır cam balkon malzemeleri  dışarıdan içeriye girebilecek olumsuz hava koşullarını engeller, yalıtım sağlar.

 

 • Isıcamlı Cam Balkon Aksesuarları; Isıcamlı cam balkon uygulaması, diğer cam balkon uygulamalarından farklı olarak cam seçeneği ısıcamlıdır. Isıcam ortamdaki hava sirkülasyonunu sağlayarak ısı dengesini kurar. Rulman, alt üst menteşe, deve boynu, kapak, kıl fitil gibi ürünler ısıcamlı cam balkon malzemeleridir.

 

 • Sabit Cam Balkon Aksesuarları olmak üzere 4 ana gruba ayrılmaktadır. 

 

Cam balkon aksesuarları kıl fiiller, cam balkon boynuz, cam balkon pimli fren menteşe, cam balkon kapak, cam balkon tekeri, mafsallı gönye, cam balkon alt üst fren, emniyet kilitleri ile kullaılmaktadır. 

 

Cam Balkon Aksesuarları Fiyatları

 

Cam balkon aksesuarları genel olarak adet bazlı satılmaktadır. Firmamız cam balkon malzemeleri toptan satışını da sağlamaktayız. Balkon aksesuarları ürün kalitesine, niteliklerine göre cam balkon fiyatlarını da etkilemektedir. Cam balkon aksesuar fiyatları toptan satışlarda ve cam balkon profilleri ile birlikte alım yapıldığında oldukça uygun olmaktadır. Cam balkon malzemeleri hem uzun ömürlü hem işlevsel olduğu için çok sık tercih edilen ürünlerdir. 

Firmamız cam balkon aksesuarlarını fabrikadan direkt toptan satışlara siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Cam balkon kapak, pimli menteşe gibi ürünleri çoklu satışa sunmaktayız. Kobi ve atölyelerin sürekli kullandığı cam balkon aksesuarlarını en uygun fiyatlarla satın alması için toptan alımlarda size özel teklifler sunmaktayız. Whatsapp iletişim hattımız ile irtibata geçerek cam balkon aksesuarları fiyatlarını öğrenip size özel teklifle sipariş oluşturabilirsiniz. 

 

Asaş Cam Balkon Aksesuarları

 

Asaş cam balkon aksesuarları, cam balkon uygulamaları için üretilen kalite standartlarına uygun, uzun ömürlü dayanıklı cam balkon ürünleridir. Asaş firması cam balkon profilleri için en uygun cam balkon aksesuarlarını üretirken cam balkon uygulamaları için gerekli olan katlanır cam profillerini, ısı yalıtımlı sürme profiller ve daha birçok alüminyum cam balkon profillerini üretmektedir.

Asaş cam balkon sistemlerinin kusursuz çalışması, hava koşullarına karşı dayanıklı olması ve işlevsel olması için cam balkon profilleri ve aksesuarlarının birbirleri ile uyumlu olması gereklidir. Asaş cam balkon aksesuarları her profil için özel tasarlanmıştır böylelikle cam balkon sistemlerinin kullanıldığı alanlarda daha da konforlu bir yaşam sürebilmenize imkan tanımaktadır. 

Çok çeşitli asaş cam balkon malzemeleri bulunmaktadır. Her cam balkon tasarımına uygun özel olarak şık ve ergonomik bir yapıda üretilmiştir. Şık bir görünüm sağlarken cam balkon ısı sorununa da çözüm sunmuştur. Isı yalıtım ve hava sirkülasyonunu en iyi şekilde sağlamak için asaş cam balkon profilleri ile asaş cam balkon malzemeleri uyumludur. Uzun yıllar sorunsuz bir cam balkon uygulaması sağlar. Asaş cam balkon malzemelerinin fiyatları ise tasarruf etmenize imkan tanır.

 

Cam Balkon Malzemeleri

Cam balkon yapımında kullanılan en önemli malzemeler cam balkon aksesuarlarıdır. Kurulan mekanizmanın çalışmasını sağlayan cam balkon aksesuarları aynı zamanda estetik açıdan da cam balkonlarınıza şık bir görünüm sağlar. Teras, balkon gibi alanları 4 mevsim boyunca olumsuz hava koşullarından koruyan, ısı yalıtımını sağlar.  Cam balkon malzemeleri iç mekan tasarımlarınızı tamamlamanızı sağlayacaktır.

Cam balkon malzemeleri arasında bulunan zincir, kıl fitil, boynuz, kapaklar, tekerlekler, frenler gibi ihtiyacınız olan tüm cam balkon malzemeleri ve cam balkon aksesuarları çeşitlerine hızlı kargo gönderimi, uygun fiyat avantajıyla Kobibest.com’dan kolayca ulaşabilir, güvenle satın alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.