sadsad x
asdasd
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

Cam Balkon Aksesuarları

Cam balkon aksesuarları, genel itibariyle cam balkon yapımı için gerekli birden çok cam balkon aksesuar parçalarından oluşur. Cam balkon aksesuarları, cam balkon sistemini kullanılırken cam balkon rayları üzerine konulan camların rahatlıkla açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Böylelikle balkon, teras gibi alanlarımızı hem efektif kullanıp hem de şık bir görünüm elde etmesini sağlamış oluruz. Cam balkon aksesuarları konforlu bir ortam yaratmaya olanak sağlarken dışarıdan gelen aşırı soğuk veya aşırı sıcak havanın içeriye girmesini engeller, ısı yalıtımlı profiller ya da ısıcamlı cam balkon aksesuarları sayesinde ortamın ısı yalıtımını da sağlar.

Cam balkonlar günümüzde oldukça sık tercih edilen mekanlar haline geldi. Özellikle evde uzun süreler geçirmeye başladığımız bu dönemlerde dört mevsim balkonlarından faydalanmak adına sıkça katlanır cam balkon tercih edilmektedir. Cam balkonlar aksesuarları ise katlanır cam balkon yapımında kullanılan ürünlerdir ve hem kullanılan alanın ısı yalıtımı hem de görsel açıdan estetik olması için kullanılan malzemelerdir. Her bir cam balkon malzemesinin özenle üretilip, seçildiği ve uygulandığı alanlarda cam balkon aksesuarlarının kalitesi çok önemlidir. Kaliteli, uzun ömürlü, temizlik ve bakımı kolay, pratik cam balkon malzemeleri oldukça fazla avantaj sağlamaktadır. 

Cam balkon aksesuarları, katlanır cam profilleri, ısı yalıtımlı sürme cam profilleri, ayarlı kasa cam profilleri ile uyumlu olmalıdır. Tasarlanacak cam balkon sistemlerine uygun seçilen cam balkon profili için özel tasarlanmış cam balkon aksesuarları seçilmelidir. Böylelikle cam balkon sistemlerinizi uzun yıllar boyunca tahribata uğramadan fonksiyonel olarak kullanabilirsiniz. Cam balkon aksesuarları ergonomik ve şık tasarımı ile göz dolduran bir yapıya sahiptir. Hem şık bir görünüm elde edip hemde uzun yıllar boyunca ısı dengesini sağlayan sorunsuz kullanışlı cam balkon sistemleri için en iyi kalite cam balkon aksesuarları tercih edilmelidir. Cam balkon yapımında kullanılan malzemeler apartmanlar, ofisler, teraslar vb alanlarda ergonomik bir işlev sunmalıdır. 

Cam balkon yapımında en önemli malzemeler hiç şüphesiz cam balkon aksesuarları ve çeşitleridir. Kullanılan cam balkon aksesuarları cam balkonunuzun kalitesini belirleyecektir. Evinizde oluşturacağınız bu konforlu alanın uzun süre sorunsuz ve bakımsız çalışabilmesi için kaliteli malzemelerden yapılmış cam balkon aksesuarlarını tercih etmeniz geleceğe yapacağınız bir yatırımdır.

Cam Balkon Aksesuarları Çeşitleri 

Cam balkon sistemlerinin tasarımları yapılara ve kişilerin zevklerine göre farklılaşmaktadır. Bu sebeple cam balkon uygulamalarında kullanılan cam balkon aksesuarları da farklılık ve çeşitlilik sunmaktadır. Cam balkon uygulamaları tasarım olarak sürme cam balkon sistemleri, katlanır cam balkon sistemleri, ısıcamlı cam balkon sistemleri, sabit cam balkon sistemleri gibi bir çok çeşide sahiptir. Farklı uygulama alanları bulunan cam balkonlar için birbirinden farklı tasarımlara sahip ama temel amacı aynı olan cam balkon aksesuar çeşitleri üretilmiştir. Cam balkon aksesuarları, profil ve cam ürünlerinin birbirleri ile uyumlu çalışmasına aracılık eden malzemelerdir.  Kimi ürünler tüm cam balkon uygulamalarında kullanılırken kimi cam balkon aksesuarları da sadece belirlenen profiller ve cam balkon sistem uygulamaları için kullanılmaktadır. Bu durumlar da önemli olan cam balkon tasarımınız ve uygulamanızdır. Bu tasarım uygulamayı yapacağınız alan için doğru seçilip ölçüleri, cam balkon profilleri birbirine uygun seçilirse diğer cam balkon aksesuarları da onlara uyum sağlayarak kaliteli bir işlem sunar. Cam balkon aksesuarları çeşitleri ise;

  • Sürme Cam Balkon Aksesuarları; Sürme cam balkon malzemeleri balkon tasarımlarınızda sürme profiller kullanılarak elde edilen sürme sistem cam balkon uygulamaları için önemlidir. Çelik ray, kilit adaptörü, yalıtım adaptörü, birleşim adaptörü, stoper, kanat sabitleyici, sızdırmazlık parçası, köşe çavuşu ve pvc kapak çeşitlerinden oluşmaktadır.
  • Katlanır Cam Balkon Aksesuarları; Katlanır cam balkon,  yapılarda sıklıkla tercih edilen cam balkon uygulamasıdır. Katlanır cam balkonlar uygulamaları için pimli menteşe, güvenlik kilitleri, lük boynuz, cam balkon zinciri, stoplama, fren çeşitleri, kıl fitiller, mafsallı gönye, kapak çeşitleri kullanılmaktadır. Bu katlanır cam balkon malzemeleri balkon uygulamasının sonucunda dışarıdan içeriye girebilecek olumsuz hava koşullarını engeller, yalıtım sağlar.
  • Isıcamlı Cam Balkon Aksesuarları; Isıcamlı cam balkon uygulaması, diğer cam balkon uygulamalarından farklı olarak cam seçeneği ısıcamlıdır. Isıcam ortamdaki hava sirkülasyonunu sağlayarak ısı dengesini kurar. Rulman, alt üst menteşe, deve boynu, kapak, kıl fitil gibi ürünler ısıcamlı cam balkon malzemeleridir.
  • Sabit Cam Balkon Aksesuarları olmak üzere 4 ana gruba ayrılmaktadır. 

Cam balkon aksesuarları kıl fiiller, cam balkon boynuz, cam balkon pimli fren menteşe, cam balkon kapak, cam balkon tekeri, mafsallı gönye, cam balkon alt üst fren, emniyet kilitleri, basit kilitler gibi cam balkon uygulamalarında kullanılan ürünlerdir. 

Cam Balkon Aksesuarları Fiyatları

Cam balkon aksesuarları fiyatları, cam balkon aksesuarlarının küçük ve işlevsel oluşundan dolayı adet bazlı satışlarda birim fiyatları yüksek ürünlerdir. Cam balkon aksesuarları fiyatları toptan satışlarda ve cam balkon profilleri ile birlikte alım yapıldığında oldukça uygun olmaktadır. Cam balkon malzemeleri hem uzun ömürlü hem işlevsel olduğu için çok sık tercih edilen ürünlerdir.  Firmamız cam balkon aksesuarlarını fabrikadan direkt toptan satışlara siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Cam balkon kapak, pimli menteşe gibi ürünleri çoklu satışa sunmaktayız. Kobi ve atölyelerin sürekli kullandığı cam balkon aksesuarlarını en uygun fiyatlarla satın alması için toptan alımlarda size özel teklifler sunmaktayız. Whatsapp iletişim hattımız ile irtibata geçerek cam balkon aksesuarları fiyatlarını öğrenip size özel teklifle sipariş oluşturabilirsiniz. 

Asaş Cam Balkon Aksesuarları

Asaş cam balkon aksesuarları, cam balkon uygulamaları için üretilen kalite standartlarına uygun, uzun ömürlü dayanıklı cam balkon ürünleridir. Asaş firması cam balkon profilleri için en uygun cam balkon aksesuarlarını üretirken cam balkon uygulamaları için gerekli olan katlanır cam profillerini, ısı yalıtımlı sürme profiller ve daha birçok alüminyum cam balkon profillerini üretmektedir. Asaş cam balkon sistemlerinin kusursuz çalışması, hava koşullarına karşı dayanıklı olması ve işlevsel olması için cam balkon profilleri ve aksesuarlarının birbirleri ile uyumlu olması gereklidir. Asaş cam balkon aksesuarları her profil için özel tasarlanmıştır böylelikle cam balkon sistemlerinin kullanıldığı alanlarda daha da konforlu bir yaşam sürebilmenize imkan tanımaktadır. 

Çok çeşitli asaş cam balkon malzemeleri bulunmaktadır. Her cam balkon tasarımına uygun özel olarak şık ve ergonomik bir yapıda üretilmiştir. Şık bir görünüm sağlarken cam balkon ısı sorununa da çözüm sunmuştur. Isı yalıtım ve hava sirkülasyonunu en iyi şekilde sağlamak için asaş cam balkon profilleri ile asaş cam balkon malzemeleri uyumludur. Bu uyum uzun yıllar sorunsuz bir cam balkon sağlarken asaş cam balkon malzemelerinin fiyatları ile de tasarruf etmenize imkan tanır.

Cam Balkon Malzemeleri

Cam balkon yapımında kullanılan en önemli malzemeler cam balkon aksesuarlarıdır. Kurulan mekanizmanın çalışmasını sağlayan cam balkon aksesuarları aynı zamanda estetik açıdan da cam balkonlarınıza şık bir görünüm sağlar. Teras, balkon gibi alanları 4 mevsim boyunca olumsuz hava koşullarından koruyan, ısı yalıtımını sağlayan cam balkon malzemeleri iç mekan tasarımlarınızı tamamlamanızı sağlayacaktır.  Cam balkon malzemeleri arasında bulunan zincir, kıl fitil, boynuz, kapaklar, tekerlekler, frenler gibi ihtiyacınız olan tüm cam balkon malzemeleri ve cam balkon aksesuarları çeşitlerine hızlı kargo gönderimi, uygun fiyat avantajıyla Kobibest.com’dan kolayca ulaşabilir, güvenle satın alabilirsiniz.Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.