sadsad x
asdasd
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Silikon Tabancası

Silikon tabancası oldukça sık tercih edilen el aletleri arasında bulunmaktadır. Silikon tabancası çeşitlerini dolgu yapmak ya da bazı mazemeleri birbirine yapıştırmak için kullanabilirsiniz. Oldukça pratik bir kullanım sunan silikon tabancıları ile evinizdeki çatlakları ya da su sızdıran yerleri kolayca kapatabilir, onarabilirsiniz. Evlerde ya da hobi işlerinde kullanımının yanı sıra silikon tabancaları cam üretiminde, marangoz atölyelerinde, pvc montajlarında, kablo sabitleme işlemlerinde ve yapı yapımı süreçlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.
 
Silikon tabancası kullanım alanına göre farklılık gösterir. Silikon tabancaları, sıcak silikon tabancası ve soğuk silikon tabancası şeklinde iki farklı çeşitte üretilmektedir. Sıcak silikon tabancaları hobi ya da üretim işlerinde yapıştırma amaçlı kullanılırken, soğuk silikon tabancaları ise daha genel işlerde kullanılmaktadır. Soğuk silikon tabancalarını lavabo, duşakabin, pencere kenarları gibi alanlarda ya da tamirat işlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Soğuk silikon tabancaları yalıtım işlerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Soğuk silikon uygulaması yapılmadan önce uygulanacak olan alanın titizlikle temizlenmesi doğru uygulama için önem teşkil etmektedir. Silikon tabancası seçiminde uygulama yapılacak olan alanın özellikleri ya da hangi amaçla kullanılacağı göz önünde bulundurulmalı ve silikon tabancası seçiminizi bu doğrultuda gerçekleştirmelisiniz.

Silikon Tabancası Fiyatları

Silikon tabancası fiyatları, silikon tabancasının modeline göre değişiklik göstermektedir. Silikon tabancası fiyatlarını etkileyen diğer özellikler arasında silikon tabancasının üretildiği malzeme, silikon tabancasının boyutu, markası ve menşei de silikon tabancası fiyatlarının belirlenmesinde rol oynamaktadır. Tomax silikon tabancası, kimyasal dübel tabancası, köpük tabancası, standart silikon tabancası ve ihtiyacınız olan izolasyon ürünleri çeşitlerine web sitemizden ulaşabilir, uygun fiyat avantajı ve güvenle satın alabilirsiniz.

silikon tabancası.jpg (5 KB)

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.