sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Streç Film

17-mikron-strec-film.png (6 KB)

Streç film polietilen maddeden üretilen gerilebilir, çok işlevli bir üründür. Ev ve işyerlerimizde sıklıkla kullanılmaktadır. Evlerimizde gıdalarımızı hijyenik bir şekilde muhafaza edebilmek için kullanılır. Streç film endüstriyel anlamda firmaların nakliye işlemlerinde palet üzerine yerleştirilen koli ve kutuların sabitlenmesinde kullanılır. Böylelikle nakliye sırasında kutu ve kolilerin devrilmemesi ile iş kazalarının önüne geçilmektedir. Yüksek verim sağlayan streç film sargı ve mukavemet gücü açısından oldukça etkilidir. 

Streç film yumuşak plastik yapısı sayesinde kolay koparılabilir. Günlük işlerimizde rahatlıkla kullanılabilir. Ancak sevkiyat, nakliye gibi işlerde streç film kullandığınızda streç film kesme makinesi ile birlikte kullanmanız tavsiye edilir. Streç film kesme makinesi size kaplama ve paketleme işleminizde hız kazandırır. Günlük hayatta sebzelerimizi dolaba yerleştirirken en iyi streç film ile sarıp yerleştirebiliriz, fazla kalan yemeklerin buzdolabı içerisinde kokmaması için yemek kaplarını paketleyebiliriz. Streç film gıda ile teması sonucunda sağlığa zararlı herhangi bir problem oluşturmaz. Bu sebeple sebze, meyve ve yemeklerinizi rahatlıkla streç film ile muhafaza edebilirsiniz. Mikrodalga gibi mutfak aletleri ile birlikte kullanılabilir. Streç film yumuşak plastik yapısı ve üretildiği polietilen madde sayesinde doğada geri dönüşebilir.

Streç film gerilebilir esnek yapısı ile kendinin 300 katı kadar esneyebilir. Bu esnek yapı çeşitli alanlarda farklı amaçlar için kullanılmasını sağlamaktadır. Nakliye, sağlık,gıda gibi birbirinden çok farklı nişlerde oldukça sık kullanılmaktadır. Streç film kullanımını en çok  gıda ve nakliye sektörleri tercih etmektedir. Streç film farklı ebat ve farklı mikron ölçülerini sağlayarak çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır. Farklı boyutlardaki streç filmler kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Streç film 12 cm, 24 cm ve 50 cm gibi farklı ölçülere sahiptir. Mutfakta ve gıda firmalarında özellikle küçük ölçüler besin ölçülerine oranla kullanılmaktadır. Ancak sevkiyat ve nakliye işlemlerinde  kolilerin sağlam bir şekilde sabitlenmesi için oldukça uzun ölçüler tercih edilmektedir.

Streç Film Çeşitleri

Streç film oldukça geniş bir kullanım alanına sahip ergonomik bir yardımcı üründür. Streç film paketlenmesinde yardımcı olduğu ürünleri neme, toza, kire ve deformasyonlara karşı korumaktadır. Gıda ve besinlerde daha çok ürünlerin besin değerlerinin düşmemesi, küflenip bayatlamasını önlemek için kullanılmaktadır. Mutfaklarda kimi zaman mikrodalga ve suda pişirme için de besinler streç filmle kaplanır. Farklı amaçlar için kullanılan streç film gıda streç film ve palet streç film olmak üzere iki çeşittir. Gıda Streç Film

gida-strec-film-fiyatlari.png (10 KB)

Gıda streç film, evlerimizde besinlerimizi saklamak için kullandığımız streç film çeşididir. Gıda firmaları da besinlerin zarar görmemesi, hava ile temasını azaltarak bayatlamaması, küflenip, bozulmaması için gıda streç filmi kullanır. Firmalar hem ürün paketleme de hemde sevkiyat nakliye işlemlerinde streç film ile koli bandı kullanmaktadır. Firmalarda kullanılan streç film çeşitleri farklıdır. Gıda firmaları, besinleri korumak için gıda streç film kullanırken besinlerin sevkiyatı içinde kolileri palet streç film ile paketlerler.  

Gıda streç film farklı besinlerle kullanıldığı için ihtiyaca uygun olarak 17 mikron veya 25 mikron olarak üretilmiştir. Streç film boyutları ise genel olarak 12 cm - 50 cm arasındadır. Evlerimizde besinlerimiz bozulmasın ya da ekmek gibi gıdaların bayatlamasını önlemek için kullanırken yumuşak plastik yapısı sayesinde streç filmi kullanmak oldukça kolaydır. Evde streç film kullanımı için streç film kesim aparatı ile de satılmaktadır. Gıda streç film içeriğinde bulunan polietilen sayesinde besinlere zarar vermez. Çevre dostu ve sağlık koşullarına uygun üretilmişlerdir.

Gıda streç film standart streç film, dilimli streç film, yapışkanlı streç film, jumbo streç film gibi seçeneklere sahiptir. Gıda streç film esnek ve gerilen yapısıyla kaplandığı gıdanın formunu kolaylıkla alabilir. Hava, toz ile temasını keser ve besinlerin taze kalmasını sağlar.

Gıda streç film birçok açıdan hem firmalara hemde tüketicilere oldukça fazla avantaj sağlamaktadır. Esnek yapısı, ergonomik ve işlevselliği sebebiyle de en çok tercih edilen streç film çeşididir. Her ihtiyaca özel çözüm sunan gıda streç film fiyatları sağladığı avantajlar sebebiyle değişmektedir. Her streç film farklı ebat, uzunluk ve mikron özelliklerine sahiptir. Streç film çeşitlerindeki bu farklılık streç film fiyatlarını kimi zaman arttırmaktadır. Gıda streç filmleri evlerimizde de kullanıldığı için gıda streç film fiyatları diğer streç film fiyatlarına oranla daha uygundur. Gıda streç film fiyatlarının uygun olması onu daha ulaşılabilir kılmaktadır. Bu sebeple gıda streç film en çok tercih edilen streç film çeşididir. 

Palet Streç Film    

palet-ambalaj-strec-film.png (9 KB)

Palet streç film, endüstriyel streç film veya sanayi tipi streç film olarak da bilinmektedir. Ambalaj işlemlerinde, nakliye ve sevkiyatta sıklıkla kullanılmaktadır. Ürünlerin bir yerden başka bir yere sevkiyatı sırasında zarar görmemesi ve herhangi bir iş kazasına sebep olmaması için palet streç film kullanılmaktadır. Tüm eşya ve ürünlerinizi güvenle taşımanızı sağlar. 

Palet streç film olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Sevkiyat kolilerinde deforme olmaması için palet streç film ile kaplanmaktadır. Palet streç film koli ve kartonların zarar görmemesi için yağmur, toz, kir gibi olumsuz durumları engeller. Palet streç film 8 mikron, 9 mikron, 17 mikron ve 23 mikron ölçülerine sahiptir. Ürünlerin zarar görmemesi için daha çok 17 micron palet streç film ve 23 micron palet streç film kullanılmaktadır. Streç filmin kalın yüzeyi sayesinde koli kutular daha sağlam sabitlemektedir. İstenilen renk ve uzunlukta palet streç film üretilmektedir. 

Eşya sarmak için palet streç film kullanılan alternatif bir üründür. Beyaz eşyalarınız, elektronik eşyalarınız ve cam eşyalarınızın kırılmaması, çizilip, deforme olmasını engellemektedir. Hem koli içerisine yerleştireceğiniz eşyalar için hemde eşyaların koli bandı ile paketlendikten sonra sağlamlaştırmak için streç filme ihtiyaç duyabilirsiniz. Farklı alanlarda kullanılan palet streç film ihtiyaçlara özel boyutlandırılmaktadır. 100 metre streç film ve 300 metre streç film uzunlukları mevcuttur. Firmalar ve kişiler nakliye sevkiyat işlemlerinde istedikleri uzunlukta palet streç film kullanmaktadır. Kurum ve kuruluşların sevkiyat için palet streç film ile streç film kesici makinesi kullanması tavsiye edilir. Böylelikle streç film kaplama işlemi daha hızlı ve ivedi olmaktadır. 

Sevk kolilerinin boyutlarına uygun olarak en ucuz palet streç film çeşitlerini web sitemizde bulabilirsiniz. İstediğiniz ölçü ve micron kalınlıklarına göre toptan streç film temin etmekteyiz. Fabrikadan direkt toptan satışlarla en kaliteli streç film çeşitlerini en uygun streç film fiyatlarıyla size ulaştırmaktayız. Ekonomik çözümler sunmak adına streç film markaları ile irtibata geçerek fabrikadan sevkiyat yapmaktayız. Uygun palet streç fiyatlarını kaçırmamak için hemen whatsapp iletişim hattımız ile irtibata geçin. 

Devamını Göster
Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.