sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Sıvı Conta

Tadilat ve tamirat işlerinde sıklıkla kullanılan sıvı conta, malzemeleri birbirine yapıştırma konusunda oldukça güçlü bir alternatiftir. Zorlu yüzeylerde bile etki göstermesini sağlayabileceğiniz sıvı contayla aynı zamanda malzemelerin formunu da bozmamış olursunuz. Sıvı contalar tadilat ve tamirat işlerinin yanı sıra doğalgaz ve su tesisatında, otomotiv ve sanayi sektöründe, elektronik ürünlerin tamirinde ve hatta hobi malzemelerin yapışmasında da kullanılabilir. Güçlü yapışkanlık sağlayan yapısıyla sıvı conta, tesisatlarda sızdırmazlık sağlama özelliğiyle birlikte eklemlerin sağlamlaştırılmasında kullanılır. Sıvı olarak sürülebilir ve damlatmaz özelliği sağlar. İki farklı materyali birbirine birleşmesine olanak sağlayan sıvı conta çeşitlerini sert yüzeylerde de kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Sıvı contalar ihtiyacınıza göre birçok farklı alternatif sunarlar. EMS FORCE, bu sıvı conta çeşitlerinden biridir. Boru sızdırmazlık elemanı olarak da geçen ems force 5543, metal - metal bağlantısında veya plastik – metal bağlantısında kullanılır. İlk kullanımda dahi 100psi basınca kadar dayanıklılığını korur. Suyun, yağın, gazların, lpg hidrokarbonların ve birçok kimyasalın geçtiği boru dişlilerinde kullanılabilir. Yine sıklıkla basınçlı kaplarda, hidrolik sistem ve tanklarda, hava kompresörlerinde ve vibrasyona mukavemet gerektiren alanlarda kullanımı vardır. Damlama özelliğiyle kirletmeye sebep olmaz ve solvent içermez. Emc Force 5543 250 ml boru sızdırmazlık elemanı, gelebilecek darbeler ve titreşimler yüzünden sızdırma özelliğini kaybetmez. Orta vizkoliziteli ve orta mukavemetlidir. Elle sökümü de kolayca yapılabilmektedir. H tipi metalik kalın vidalı bağlantılar için kullanımı uygundur. Ems Force 5543 kuruma süresi ve yüzdesi yapıştırılacak malzemelerin temizliğine, yüzey yapısına, boluğuna ve sıcaklığa da bağlıdır. Fonksiyonel mukavemetine 1 ila 3 saatte ulaşsa da yüzeylerin komple kuruması, 24 ila 36 saat arasında değişkenlik gösterir. Emc Force 5543 250 ml boru sızdırmazlık elemanı, kısa süre içinde olsa da 150 dereceye kadar dayanıklıdır.

Sıvı Conta Fiyatları

Piyasada ihtiyaca yönelik birçok farklı alternatifte sıvı conta çeşitleri vardır. Sıvı conta fiyatları değişkenlik gösterirken tutuculuk özelliklerini aktaran mukavemet özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Sıvı conta çeşitleri diş tutucu ya da sızdırmazlık sağlama gibi özellikleriyle de birbirlerinden ayrılabilir. Bulundurduğu özellikler dışında boyutu da sıvı conta fiyatlarında değişkenlikler yaratmaktadır. Buna bağlı olarak sıvı conta fiyatlarını araştırırken mukavemet gücüne ve boyutlarına dikkat etmelisiniz. Piyasada 50 ml ve 250 ml olarak satışları yapılan sıvı contaların fiyatları haliyle değişkenlik gösterecektir fakat bu noktada fiyat performans açısından güçlü olanı seçmenizde yarar var. Web sitemizde sıvı conta çeşitlerinden olan Ems Force 5543 250 ml ürününü de uygun fiyatlı olarak bulabilirsiniz.

ems-force-5543-250ml.jpg (12 KB)

Devamını Göster
Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.