x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Sineklik Kolu

Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4
Toplam 4 ürün bulunmaktadır.

Sineklik D Kol

Sineklik kolları sinekliğimizi itip çekmemize yarayan parçalardır. Bu sineklik kolları genellikle alüminyumdur. Bezen plastik olarak da üretilmektedir. Plastik sineklik kollarının fiyatı alüminyum sineklik kollarına göre daha uygundur. Bu sineklik kolları kendi aralarında sineklik d kol ve sineklik c kol olarak ikiye ayrılmaktadır.

Sineklik d kol 'd' harfine benzeyen yapısından dolayı bu ismi almıştır. Sineklik d kollar en çok tercih edilen sineklik kollarından birisidir. Plastik modellerinin çok uygun fiyatlı olmasından dolayı çok tercih edilen bu sineklik kolu alüminyum olarak da üretilmektedir. Sineklik d kollar birçok renk çeşidine sahip kollardandır. Açık Bronz, beyaz,antrasit gri , açık kahve , siyah bunlardan bazılarıdır.

uyar-130-sineklik-d-kol-sineklik-kolu-uyar-aksesuar-5216-18-K.webp (7 KB)

Sineklik C Kol

Sineklik c kol daha pahalı fakat daha modern bir görünüme sahip olan sineklik kolu çeşitlerindendir. Bu kollarda 'c' harfine benzetildiği için bu isim ile anılmaktadır. Sineklik c kollar genellikle beyaz , siyah , açık kahve yada antrasit gri renkte tercih edilir ve sineklik d kola göre fiyatları daha yüksektir.

uyar-131-sineklik-c-kol-sineklik-kolu-uyar-aksesuar-3262-19-K.webp (5 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.