x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

Soudal Silikon

Soudal silikon mastik markası uzun yıllar boyunca silikon, mastik, poliüretan köpük ve hızlı yapıştırıcı imalatı yapmaktadır. Belçika menşeili olan Soudal firması faaliyetlerine Türkiyede de devam etmektedir. Silikon ve mastik üretiminde uzmanlaşmıştır. Yapı, mobilya, mimari sistemler gibi bir çok alanda kullanım imkanı bulan soudal silikon sık tercih edilen izolasyon ürünlerindendir. Tüm uygulama alanlarında özellikle yüksek performans sunan soudal şeffaf silikon çeşitleri tercih edilmektedir.

Soudal izolasyon, yapıştırma, montaj ve yalıtım uygulamalarında kullanım alanlarında özel ürünler imal etmektedir. Pvc montaj uygulamasında sızdırmazlık sağlar. Bu uygulama alanı için ise soudal markası, soudal silicone u silikon çeşidini üretmiştir. Sıhhı tesisat ve derz uygulamaları için soudal silirub s üretilmiştir. Yapı ve inşaat derzlerinde ise soudal silirub no5 silikon üretilmiştir. Uygulama alanlarının ihtiyacına yönelik üretim sağlayan soudal silikon izolasyon yalıtım malzemeleri arasında en çok tercih edilen silikon markası konumuna getirmektedir. 

Soudal silikon kapı ve çerçevelerin montaj, izolasyon aşamalarında kullanılır. Soudal silikon uygulanan bölgedeki boşlukları doldurarak hava ve su sızdırmazlığı sağlamaktadır. Uygulama tekniği açısından oldukça kolay uygulanabilir soudal silikonlar pratik çözümler sunar. Uzun ömürlü kullanım sunan soudal silikonlar güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır, rengi solmaz, elastiktir, tek bileşenli silikon bazlı soudal silikonlar asetik kokuludur. Soudal silikon çeşitlerini PVC, alüminyum, ahşap, doğramalarda, mutfak ve banyolarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan soudal silikon çeşitlerini ve ihtiyacınız olan tüm izolasyon ürünlerini hızlı kargo gönderimi, orijinal ürün garantisi, en uygun soudal silikon fiyatları ile Kobibest.com’dan satın alabilirsiniz.

 

Soudal Silikon Çeşitleri

Soudal silikon geniş uygulama alanlarına sahiptir. Bu sebeple her uygulama alanına özel bir çok soudal silikon çeşidi üretilmektedir. Kimi soudal silikon su bazlı kimi silikon ise akrilik reçine bazlı silikondur. Su bazlı soudal silikon çeşitleri duşakabin, tezgah montajı, mutfak dolabı ve banyo dolabı montajı gibi uygulamalarda kullanılmaktadır. Akrilik bazlı soudal silikon çeşitleri ise dış cephe ve iç cephe uygulamalarında kullanılmaktadır. İç mekanlardaki dekorasyon uygulamalarında sıklıkla tercih edilir. Soudal akrilik bazlı silikon çeşitleri uygulama yapıldıktan sonra hızlı kurur ve soudal akrilik silikon boyanabilir. Yüksek mukavemet sağlayan soudal silikon çeşitleri derz dolgu uygulamalarında, tamir tadilat işlerinde, sızdırmazlık uygulamalarında kullanılmaktadır. Soudal silikon çeşitleri kolay uygulanabilirliği, yüksek performans değeri ve sızdırmazlık imkanı ile diğer silikon çeşitleri arasında öne çıkmaktadır. Soudal silikon çeşitleri ve uygulama alanları aşağıda sıralanmaktadır.

Isıya Dayanıklı Soudal Silikon Çeşitleri

soudal-fire-isiya-dayanikli-silikon-min.png (12 KB)soudal-gasketseal-isiya-dayanikli-silikon-min.png (14 KB)

Soudal yüksek ısı silikonu, yüksek ısı ile teması sırasında silikon formunda herhangi bir deformasyon yaşamaz. Silikon bazlı silikon çeşididir. Derz dolgu tabancası ile kolay kullanım sağlar. +5°C +35°C arası ısı sıcaklığında uygulanır. -60°C/ +1500°C arasındaki ısılara karşı da dayanıklıdır. Soudal gasketseal ısı silikonu ve soudal calofer ısıya dayanıklı silikon çeşitlerindendir. Soudal fire silicone b1 ısıya dayanıklı silikon düşük modüllüdür. İnşaat ve sektöründe yangın durumunda olumsuz etkilenebilecek boru ve kablolarda, dilatasyon derz uygulamalarında ve cephe genleşme boşluklarında kullanılmaktadır. Yangın esnasında 4 saate kadar yüksek dayanım sağlar. Nötr, tek komponentli soudal silikon çeşididir.

Genel Amaçlı Soudal Silikon Çeşitleri

soudal-universal-genel-amacli-silikon-min.png (14 KB)

Soudal genel amaçlı silikon çeşitleri kapı pencere uygulamalarında izolasyona destek amaçlı, sıhhı tesisat ve mutfak banyo derzlerinde sızdırmazlık için ve cam yapıştırma uygulamalarında sıklıkla kullanılmaktadır. Soudal nötr silikon çeşitleri ile uygulama alanları benzemektedir. Her mevsim kolaylıkla uygulama yapılabilir. Uv ışıklarına karşı dayanıklı ve silikon rengi solmaz. Nemli ortamlarda kullanım kolaylığı sağlar. Yüksek mukavemet sunar. Soudal silicone u genel amaçlı silikon uygulama sıcaklığı 5 c ve 35 c arasındadır. Kalıcı elastikiyet sağlayan soudal silicone u gözeneksiz yüzeylere yüksek mukavemet ile yapışma sağlar. Genel amaçlı soudal silikon şeffaf 280 gr genel amaçlı silikonlar arasında en çok tercih edilen silikon çeşididir. Soudal silicone u 280 gr şeffaf ve pürüzsüz yüzeylerde sararama yapmadan kullanılabilir.

Soudal Dış Cephe Silikon Çeşitleri

soudal-silirub-s-dis-cephe-silikonu-min.png (12 KB)

Dış cephe silikonu üstün yapışma gücüne sahip boyanabilen derz dolgu ve izolasyon mastiğidir. Kolay uygulama imkanı sağlar. Sertleşme sonrası kalıcı elastikiyet sağlar. Güneş ışınlarına karşı dayanıklı dış cephe izolasyon, sızdırmazlık ve yapıştırma uygulamaları için ideal silikon çeşididir. Soudal silirub s özellikler hızlı sertleşebilen tamamen elastik tek bileşenli iso 11600 f + g 25lm standardını karşılayan silikon bazlı derz dolgu malzemesidir. 15 dakika içerisinde doku oluşumu sağlanan soudal silirub s dış cephe silikonu -60°C +180°C arası sıcaklığa maruz kalabilmektedir. Soudal silirub no5-he dış cephe silikonu hızlı kürleşen tek komponentli silikon bazlı derz dolgu malzemesidir. Dış cephe uygulamalarında olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Yüksek mukavemet uygulayarak sızdırmazlığı sağlar. Yapı ve inşaat derzlerinde, işlenmiş ahşap vecam arasındaki sızdrımazlık uygulamalarında kullanılmaktadır. Soudal sosis silikon olan silirub ws duş cephe silikon çeşitlerinden biridir. Silirub ws elastik, tek komponentli lamine cam ile uyumlu kullanımı kolay bir derz dolgu malzemesidir. Cam, lamine cam, alüminyum, galvaniz çelik, tuğla gibi ürünlerle uygulama esnasında yüksek performans sunar. Giydirme cephe ve dış cephe uygulamalarında olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklılık sağlar. Yapı ve inşaat alanlarında genleşme ve hareket derzi olarak da kullanılabilir.

Soudal Akvaryum Silikonu Çeşitleri

soudal-akvaryum-silikonu-min.png (13 KB)

Soudal akvaryum silikonu, akvaryum yapımı ve tadilatında kullanılmaktadır. Soudal silirub aq akvaryum silkonu balıklara zarar vermez. Solvent içermez içeriği %100 silikondur. Uv ışıklarına karşı dayanıklıdır. Hızlı kürlenir ve kürlendikten sonra elastikiyetini korur. Sektörde bulunan akvaryum silikonlarına kıyasla soudal akvaryum silikonu fiyat performans açısından daha avantajlıdır ve sıklıkla tercih edilir.

Soudal Duşakabin Silikon Çeşitleri

soudal-silikon-silirub-sc-min.png (11 KB)

Banyo duşakabin küvet uygulamalarında kullanılan soudal duşakabin silikonu antibakteriyel tek komponentli izolasyon yapı malzemesidir. Yüksek kalitede sızdırmazlık sağlayan duşakabin silikonları uv ışınlarına karşı dayanıklıdır. Su ile teması esnasında küflenme ve rutubet sorununa engel olmaktadır. Soudal duşakabin silikonu asetik yapıda elastik silikon çeşitlerinden biridir. Silirub sc duşakabin silikonu %100 silikondur içeriğinde solvent bulunamaktadır. İnsan sağlığına karşı duyarlıdır.

Soudal Ayna Silikonu Çeşitleri

soudal-ayna-silikonu-min.png (11 KB)

Soudal ayna silikonu çeşitleri kullanım amacı asıl ayna ve cam gibi ürünleri yapıştırmak olan soudal silikon çeşididir. Ms- polimer bazlı soudal ayna silikonu esnek yapıya sahip olup kolay uygulanabilir. Soudal ayna silikonu diğer silikon çeşitlerine göre daha farklı kürlenme şekline sahiptir. Dış cephe silikonu, duşakabin silikonu vs diğer silikonlar içten dışa doğru bir kürlenmeye sahipken ayna silikonu dıştan içe doğru kürlenme ve kuruma sağlar. Böylelikle uygulama esnasında yapıştırılacak ürün kısa bir sürede kurur ve kullanıma hazır olur. Soudal ayna silikonu düşük sıcaklıklarda bile uygulama yapabilir. Soudal mirrror silikon iç mekan tasarımlarının vazgeçilmezi olan duvar aynalarında sıklıkla kullanılmaktadır. Uygulama alanlarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarına ve küf oluşumuna karşı dayanıklıdır.

Soudal Mastik Çeşitleri

Soudal mastik su bazlı reçineden üretilen yapı sızdırmazlık malzemesidir. Genel olarak silikon çeşitleri ile karıştırılmaktadır. Ancak iki izolasyon malzemesi arasındaki en büyük fark mastikler boyanabilir silikon çeşitleri içeriği sebebiyle boya tutmamaktadır. Soudal mastik su bazlı olduğu için doğrudan su ile temasından kaçınılmalıdır. Aksi halde performans değerleri düşer ve deforme olma ihtimali yüksektir. İç ve dış mekanlarda kullanım kolaylığı sunan soudal mastik çeşitleri yapılarda oluşan çatlak, kırık onarımında, pvc, alüminyum ahşap doğramaların montajında, derz dolgu uygulamalarında, sızdırmazlık izolasyon uygulamalarında kullanılmaktadır. Mastik çeşitlerinin uygulama alanın geniş ve kapsamlı olması her uygulama alanı için farklı özellikleri sağlayan mastik üretilmesine sebep olmuştur. Böylelikle genel olarak soudal akrilik mastik, soudal poliüretan mastik, soudal silikonize mastik ve soudal ısıya dayanıklı mastik çeşitleri bulunmaktadır.

Soudal Akrilik Mastik Çeşitleri

soudal-exterior-facades-mastik-min.png (13 KB)

Soudal akrilik mastik düşük ve yüksek sıcaklığa karşı dayanıklı silikon emülasyonu ile yüksek yapışma gücü bulunan mastik çeşididir. Soudal akrilik mastik çeşitleri kuruduktan sonra elastikiyetini korur. Soudal exterıor facades mastik akrilik mastik çeşididir ve tek komponentli yüksek mukavemet gücüne sahiptir. Antibakteriyel özelliği sayesinde kararma ve sararma yapmaz küflenmeye karşı dayanıklıdır. Üstün yapışma özelliğine sahiptir. Akrilik mastik çeşitlerinde özellikle uygulama alanları için önemli lan unsur soudal mastik renkleridir. Soudal beyaz mastik ise en çok tercih edilen mastik rengidir.

Soudal Poliüretan Mastik Çeşitleri

soudal-fix-all-poliüretan-mastik-min.png (13 KB)

Soudal poliüretan mastik uygulama alanlarında yüksek genleşme ve sızdırmazlık sağlayarak izolasyona destek olmaktadır. Tek komponentli olan soudal poliüretan mastik çeşitleri ms-polimer içeren mastik çeşitlerinden biridir. Genellikle astarsız ve nemli yüzeylerde üstün yapışma sağlar. Su bazlı bir boya ile boyanabilmektedir. Derz dolgu işlemlerinde, iç ve dış mekan yapıştırma uygulamlarında kullanılmaktadır. Soudal fix all crystal mastik poliüretan mastik çeşitleri arasında sık tercih edilen derz dolgu malzemesidir. Çok düşük sıcaklıklarda bile uygulama işlemini kolaylıkla yapar. Tam kurumadan sonra bile yüksek elastikiyet sağlar. Soudal carbond 940fc poliüretan mastik ise genellikle otomotiv endüstrisinde kullanılmaktadır. Metal parçalar ile birlikte kullanımında esnek yapıştırma özelliği barındırır. Soudal carbond poliüretan mastik uv ışınlarına karşı mükemmel direnç sağlar. Kullanımı kolay yüksek performans sunan soudaş carbond porlüretan mastik yüksek kaliteye sahip sızdırmazlık malzemesidir.

Soudal Silikonize Mastik Çeşitleri

soudal-acryrub-silikonize-mastik-min.png (13 KB)

Soudal silikonize mastik, silicon emülsiyonu ile takviye edilerek üstün yapışma sağlar. Soudal acryrub silikonize tek komponentli akrilik dispersiyon esaslı soudal mastik çeşididir. Uygulama alanlarında yapışma kuvveti yüksek bir mastik çeşididir. Pvc ve alüminyum doğramalar ile birlikte kullanılmaktadır. Ses yalıtımı için destekleyicidir. Soudal acryrub silikonize mastik antibakteriyel özelliğe sahiptir. Uygulama alanlarında kararma, sararma yapmaz. Nem ve rutubete karşı dayanıklıdır. Küflenme sorununu engeller. Hızlı kürlenir ve kürlendikten sonra boyanabilir.

Soudal Isıya Dayanıklı Mastik Çeşitleri

soudal-isiya-dayanikli-silikon-min.png (10 KB) soudal-firecryl-isisya-dayanikli-mastik-min.png (13 KB)

Soudal ısıya dayanıklı mastik çeşitleri yüksek ısıya maruz kalan uygulama alanlarında kullanılmaktadır. Endüstriyel makinelerde, iç ve dış mekanlarda yangına karşı koruma amaçlı ve inşaat sektöründe bağlantı noktalarında kullanılmaktadır. Soudal firecryl fr yangına dayanıklı mastik yangın ve duman geçişini sağlar. Kuruma sonrası su geçirmez niteliktedir. Ateş ile teması halinde uygulama alanında şişer. 120° C aşan sıcaklara maruz kalabilir. Soudal calofer 1500° C mastik yüksek kaliteye sahip sızdırmazlık macunudur. Sertleştikten sonra çatlamaz ve parçalanmaz oldukça dayanıklıdır.

Soudal Silikon Fiyatları

Soudal silikon iç ve dış mekanlarda çeşitli alanlarda izolasyon sızdırmazlık için tercih edilen yapı malzemesidir. İnşaat ve mimari sistemler, endüstriyel makineler, otomotiv sanayisi, alüminyum pvc doğrama sistemleri gibi sektörlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Geniş kullanım alanına sahip olan soudal silikonlar hemen hemen her bütçeye sahip uygun fiyatları bulundurmaktadır. Soudal silikon fiyatları ürün özelliklerine, ebat, boy ve ağırlıklarına göre belirlenmektedir. Firmamız siz değerli müşterilerimiz için fabrikadan direkt toptan soudal silikon temini sağlamaktadır. Soudal silikon toptan fiyatları firmamızda diğer satıcılar ile kıyaslandığında kar ettiren oranlarla sizlere sunulmaktadır. Dilediğiniz renk, ebat ve özelliğe sahip soudal silikon çeşitlerini en uygun fiyat avantajı ile satın almak için whatsapp iletişim hattımız ile irtibata geçebilirsiniz. Toptan soudal silikon alımlarına özel iskontolar sağlamktayız. Üstelik 6 koli ve üzeri alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO imkanı sağlamaktayı

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.