sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

beton-vidalar-alt-siv-vida-baglanti-tum-urun-cesitleri-koli-dolphin-5127-64-O.webp (27 KB)

Beton Vidası 

Beton vidası, genel olarak betona sabitlenmesi istenen dikme, ayak vb metal ürünler için montaj vidası olarak kullanılmaktadır. Örneğin zeminde bir ankraj demiri sabitlemek, raf sabitlemek için kullanılmaktadır. Kimyasal dübel kullanmaksızın matkap yardımı ile beton montajı yapılmasını sağlamaktadır. Beton vidası kullanımı kolay olduğu için bu montaj vidası çeşidine talep oldukça fazladır. 

Beton vidası kullanımı sırasında montajı yapılmak istenen yüzeye önceden beton delici matkap ucu yardımı ile delik açılmalıdır. Açılan delik beton vidasının hasar görmeden, deforme olmaksızın sabitleme işlemini yapmasını kolaylaştırır. Beton vidasının kalitesi, çapı ve kalınlığı gibi özellikleri vidanın yük kaldırmasını arttırır. Böylece yüksek mukavemet ile istenilen ağırlıktaki ürünleri betona sabitler.

Beton vidası karbür uçlu darbeli matkap yardımı ile beton, tuğla ve duvara montaj yapmaktadır. Beton vidasında bulunan pul, beton vidasının yüzeye montajı esnasında çok fazla güç alıp yüzeyde hasar görmüş bir görüntü olmasını engellemek için bulunmaktadır. Beton vidası yüksek mukavemet sağlarken kullanıldığı yüzeye pul sayesinde zarar vermemiş olmaktadır. Beton vidası özellikleri;

  • Toz çıkarmadan delme işlemi sağlar. Beton vidasının diş aralığı ne kadar geniş olursa vidaya zarar vermeden yüzeye parçalar atılır.
  • Beton vidası yüzeye sıfır seviyede montaj sağlar. Yüzeyde herhangi bir çıkıntı oluşmaz. 
  • Beton vidası kademeli derinlik sağlar ve farklı sıkıştırma imkanı sunar.
  • Çeşitli kalınlık ölçüleri sayesinde son derece esnek kullanım sağlar.
  • Beton vidası sabitlendiği yüzeyde istenilen yükseklik de ayarlanabilir. Montaj sırasında tekrar tekrar yüksekliği değiştirilebilir.
  • Korozyona karşı galvaniz kaplıdır. Uzun ömür ve yüksek mukavemet garantisi sunar.
  • Her yüzeyde kullanılmaktadır böylece efektif ve işlevsel kullanım sunmaktadır.
  • Beton vidalarının çekme toleransı yüksektir.

Beton vidası her sektör için uygulanması ve kullanımı kolay bir üründür. Bu sebeple inşaat yapı, ev bahçe, çatı uygulamaları gibi alanlarda kullanılmaktadır. 

Beton Vidası Fiyatları 

Beton vidası ahşap kiriş montajında, duvar kontrplak yapıştırma, boru ve kanal yapılarının emniyete alınması, beton duvar tuğla yüzeylere ürün montajı yapılmasında kullanılmaktadır. Çeşitli alanlarda fonksiyonel kullanım avantajı sunan beton vidası fiyatları piyasa hareketliliğine, ürünün kalitesine, kalınlık ve çap ölçüsüne bağlı değişmektedir. Fonksiyonel kullanımı ve şık tasarımı ile beton vidaları sektörde oldukça sık tercih edilmektedir.

İnşaat yapı sektöründe sıklıkla tercih edilen beton vidası ev, asfalt, bina, çatı, alışveriş merkezi gibi çeşitli alanlarda uygulama yapılmaktadır. Beton vidasının farklı alanlara uyum sağlaması ve yüksek tutuş gücü sunması için özel ölçü seçenekleri, diş aralıkları mevcuttur. Böylelikle her yüzeyde rahatlıkla işlevsel bir şekilde kullanım sunar. İhtiyaçlarınızı karşılayacak en kaliteli beton vidası fabrikadan direkt toptan satışlarla web sitemizde mevcuttur. Siz değerli müşterilerimiz için hem zaman kaybını önleyerek kar etmenizi sağlarken hemde en kaliteli uygun fiyatlı buldex vida çeşitlerini temin etmekteyiz.

Rekabetçi piyasa koşullarında beton vidası fiyatlarında zaman zaman artış ve azalışlar gözlenmektedir. Firmamız fabrikadan direkt toptan satışlarla en uygun toptan beton vidası fiyatlarını sunmaktadır. Değişen ölçü seçenekleri ile beton vidası fiyatları da hem kutu bazlı hemde toptan koli bazlı satışlarda değişkenlik göstermektedir Web sitemizde vida çeşitlerinde koli bazlı toplu alımlar için uygulanan ÜCRETSİZ KARGO fırsatını kaçırmayın. Hızlı sorunsuz teslimat, iade garantisi ve en uygun beton vidası fiyatlarıyla hemen sipariş oluşturun ürünlerinizi ayağınıza kadar getirelim. 

Devamını Göster
Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.