sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Reklam Kompoziti Fiyatları

Alüminyum kompozit levhaların kullanım alanı oldukça fazladır. Bu alanlardan biride reklam tabela sektörüdür. Mimarı açıdan estetik görünen alüminyum kompozit paneller,firmaların reklam tabelalarını yaparken tercih ettiği ilk yapı malzemesidir. Reklam kompozitinin bu denli fazla tercih edilmesi üretim firmalarının kalitesini arttırmasını sağlamaya zorlarken, firmaların reklam kompozitlerinin kullanımını kolaylaştırmak ve estetik açıdan daha da göz alıcı olabilmesi için çeşitli özellikler eklemesini sundu. Asaş, sektörün öncü üretim firması olup reklam kompozitlerinin uzun ömürlü ve işlevsel olmasını sağlamak için Signbond Reklam Kompoziti serisini üretmiştir. Signbond serisinin Naturalbond ve Alfabondan farkı 4 mm kalınlığında, alüminyum levha kalınlıklarının ise 0.21 mm olmasıdır.1250x3200, 1250x6000, 1500x3200, 1500x6000 cm gibi fark farklı ebatta reklam kompoziti bulunmaktadır. 

Signbond reklam kompozitlerinin zeminin bir yüzü parlak bir yüzeye, diğer yüzü ise mat bir yüzeye sahiptir. Reklam kompozitleri kesme, delme, vidalama, bükülme gibi çeşitli işlemlere imkan sağlar. İşleme kolaylığı sayesinde çeşitli tasarımları uygulamada kolaylık sağlar. Kesme, delme gibi işlemler kompozitler üzerinde reklamı yapılacak firmanın logosu, sloganı vb yazı veya şekillerin kompozit panel içerisine yerleştirilmesini sağlar. Çoğunlukla reklam kompozitlerinde firmalar logo veya sloganına uygun kesim yaptıktan sonra kompozitin içini ışıklandırarak reklam kompozitinin göz alıcı olmasını sağlar.  Hava koşullarına, güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Reklam kompozitlerinin yüzeyi PVDF yapıya sahiptir. Bu boyama sistemi reklam kompozitlerinin yüksek dayanıklılık sağlamasına olanak sunar.


Reklam kompoziti fiyatları, reklam kompozitlerinin kaliteli, uzun ömürlü ve sık tercih edilmesinden dolayı farklılık gösterir. Reklam kompozitleri ölçüleri, ebatları ve renk seçeneklerinin etkisiyle fiyatlandırmalara etki etmektedir. Web sitemizde fabrikadan direkt toptan satışlarla en uygun reklam kompoziti fiyatlarını bulabilirsiniz. Firmamız tek renkte 1 plaka (200 m2) reklam kompoziti satın alan müşterilerimiz için özel iskonto uygulayarak en uygun reklam kompoziti fiyatlarını size sunmaktadır. Sorunsuz hızlı teslimat, ödeme kolaylığı, 7/24 canlı müşteri desteği ile reklam kompozitlerini web sitemizden hemen sipariş oluşturun.

Reklam Kompoziti İşlemleri

kesme.PNG (1 KB)Kesme; Kesme işlemi alüminyum testere ya da oyma testere ile yapılabilmektedir. Oluk Açma: 90 derecelik bir köşe dönüşü için, 110 derecelik bir kertme bıçağıyla kertilmesi tavsiye edilmektedir. Kerterken dış kısımda 0.2~0.4mm ‘lik çekirdek kısmın da kalmasına dikkat edilmelidir.

matkapla delme.PNG (2 KB)Matkapla Delik Açma;Bu işlem burgulu matkapla yapılır.

kontur.PNG (1 KB) Kontur;Bu işlem oyma testere, kontur testeresi ve freze makinası ile yapılabilir.

biçme.PNG (2 KB)Biçme;Bu işlem giyotin ile yapılabilir.

delme.PNG (2 KB)Delme;Bu işlem delme makinası ile yapılabilir.

bükme.PNG (2 KB)Bükme;Bu işlem fren basınç aleti ve katlama tablası ile yapılabilir. 3mm ve 4mm için minimum bükülme yarıçapı tekli için 40mm, paralel için 50mm, 6mm için minimum bükülme yarıçapı tekli için 55mm, paralel için 80mm.

yapıştırma.PNG (2 KB)Yapıştırma;Bu işlem metal yapıştırıcısı ile yapılabilir.

perçinleme.PNG (2 KB)Perçinleme ;Bu işlem perçin ile yapılabilir.

vidalama.PNG (2 KB)Vidalama;Bu işlem metal vidalarla ile yapılabilir.

kaynaklama.PNG (2 KB)Kaynaklama; Bu işlem sıcak hava kaynağı ile yapılabilir.

kenetleme.PNG (2 KB)Kenetleme; Bu işlem köşe birleştirici profiller ile yapılabilir.

Reklam Kompoziti Teknik Özellikleri

  • Sert dış hava koşullarında asidik ve bazik dayanım performansı sağlar.
  • Reklam kompozitleri pürüzsüz, düz ve parlak yüzeylere sahiptir.
  • Akustik ses izolasyonu ve titreşim emme özellikleri bulunmaktadır.
  • Solar radyasyon karşısında bariyer görevi yapar.
  • Hafif bir yapıya sahiptir.
  • Kolay işlenebilir yapısı olup tasarımların panel üzerinde göz alıcı şekilde durmasını sağlar. 
  • Isı yalıtımı ve alev almaz özelliği bulunmaktadır. Bu özelliği ile diğer kompozit panellerden ayrılır.
  • Reklam kompozitleri darbeye karşı dayanıklılığı oldukça yüksektir.

 Reklam Kompoziti Ölçüleri

signbond-reklam-kompoziti-olçuleri (1).png (6 KB)

Devamını Göster
Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.