sadsad x
asdasd

Blog

Vida Çeşitleri Nelerdir ? Dübel nedir ? Civata Vida Farkı Nedir ?

09 Eylül 2022

Vida Çeşitleri Nelerdir ? Dübel nedir ? Civata Vida Farkı Nedir ?

Silikon ve Mastik Arasındaki Farklar

22 Şubat 2022

Silikon ve Mastik Arasındaki Farklar

İzolasyon yalıtım uygulamalarında kullanılan mastik ve silikon ürünlerinin işlevleri hemen hemen benzer olduğu için birbirleri ile karıştırılmaktadır. Ancak kullanım amacı, kullanım alanları, kürlenme süresi gibi özellikleri farklılık göstermektedir. Yaşam alanlarımızda sıklıkla kullanılan silikon ve mastik genel olarak yalıtım uygulamalarında kullanılmaktadır. Silikon mastiğin en temel farkı izolasyon uygulamalarında silikon daha çok yapıştırma uygulamalarında, mastik ise derz dolgu uygulamalarında kullanılmaktadır. 

Kimyasal Dübel

22 Şubat 2022

Kimyasal Dübel Nedir? Kimyasal Dübel Kullanım Alanları Nelerdir?

Mimari sistemleri için oldukça kullanışlı olan kimyasal dübel, beton ve benzeri yüzeylerin sert yüzeylerle sabitlenmesini sağlamaktadır. Genellikle beton, mermer yüzeylere dikey demirler ve küpeşte korkuluklarda boş ankraj dikmek için kullanılmaktadır. Günlük hayatımızda bulunduğumuz mimari sistemlerde oldukça sık kullanılır. 

Aydınlatma

10 Şubat 2022

Aydınlatma Nasıl Seçilmeli ve Nasıl Konumlandırılmalıdır?

Aydınlatma her yaşam alanında olması gereken vazgeçilmez ürün çeşitlerinden biridir. Ev, ofis, atölye, park bahçe, alışveriş merkezi gibi çeşitli alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. İşlevsel ve şık tasarımlar oluşturan aydınlatma ürünleri yaşam alanlarımızın daha estetik görünmesini sağlar. 

Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.