sadsad x
asdasd
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Alüminyum Profil

Alüminyum profil çeşitleri, kullanımı gün geçtikçe artan, inşaat sektörünün vazgeçilmez malzemeleri arasında ilk sıralardadır. Geçmişte daha çok çelik profil tercih edilirken, sektörde artan maliyetler ve kullanım alanlarının çoğalmasıyla birlikte alüminyum profiller artık daha çok tercih edilmektedir. Maliyet avantajı ve kalitesiyle çeliği aratmayan alüminyum profil çeşitleri aynı zamanda oldukça dayanıklı malzemelerdir. Alüminyum profillerin yüzeyi koruyucu eloksal ile kaplanmış olması nedeniyle korozyona karşı dayanıklıdır, bu özelliği ile alüminyum profil çeşitlerinde çelik konstrüksisyonda olduğu gibi taşlama ve boyama işlemlerine gerek duyulmamaktadır. Alüminyum profiller statik ve dinamik yüklemelere karşı da oldukça dayanıklı ve sağlam malzemelerdir.

 

Farklı şekillerde ve yapısı itibariyle güzel bir görüntü ortaya çıkaran alüminyum profiller, birçok projede dayanıklı olması nedeniyle tercih edilmektedir. Paslanmaz yapısı ve ağır yükleri taşıyabilen gövdesi ile sayesinde kullanıldığı projelerde güven sağlamaktadır. Dekorasyon ve nitelikle mekan oluşturma projelerinde, alüminyum profil çeşitleri sağlıklı malzemeler olması nedeniyle de oldukça çok tercih edilmektedir. Alüminyum profil çeşitleri kendine has hassas ve kusursuz yapısıyla farklı şekillerde, farklı boyutlarda üretilmekte, inşaat sektörünün birçok farklı alanında rahatlıkla kullanılmaktadır. Oldukça çok fazla çeşidi bulunan alüminyum profillerin her bir çeşidi kendi yapısında güvenilir bir sistemin parçasıdır ve en iyi sonucu garanti eder. Kullanım alanı bakımından çelik profillerle yarışan alüminyum profiller maliyet olarak çok daha uygun fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır.

 

Alüminyum profil çeşitlerinin tercih edilmesinin en önemli nedenlerine değenecek olursak ilk olarak seri montaj imkanı sağlamasıdır. Tasarım çeşidinin fazla olması ve dayanıklılığının yüksek olmasının yanı sıra alüminyum profiller çeşitlerinin hafif olması sevikiyat işlemlerinde oldukça kolaylık sağlamaktadır. Özel kanalları sayesinde her alanda rahatlıkla kullanılabilmesi için tasarlanmış malzemelerdir.

Alüminyum Profil Fiyatları

Alüminyum profil fiyatları bilindiği maliyet açısından oldukça avantajlıdır. Günümüzde yapı teknolojeilerinin gelişmesiyle birlikte kullanımı oldukça yaygınlaşan alüminyum profil çeşitleri yüksek performans sağlamanın yanı sıra oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Yapı sektöründeki tüm malzemelerde olduğu gibi alüminyum profil fiyatlarını etkileyen bazı etkenler mevcuttur. Alüminyum profil fiyatları, kullanılan malzemenin kalitesine, alüminyum profilin boyutuna, kullanım alanına ve ürünün menşeine göre değişiklik gösterebilmektedir. Web sitemizde bulunan alüminyum profiller kategorimizde satışa sunulan ürünlerin çeşitlerine ve fiyatlarına göz atabilir, ihtiyacınız olan alüminyum profil çeşitlerini, orijinal ürün garantisi, hızlı kargo gönderimi, en uygun fiyat avantajıyla Kobibest.com’dan güvenle satın alabilirsiniz.

  

Alüminyum Kutu Profil

Alüminyum kutu profil çeşitleri ısıya dayanıklı olması ve dayanıklı olması özellikleri sayesinde inşaat sektöründe, mimari yapılarda, özel makine ekipmanlarında oldukça sık kullanılmaktadır. Alüminyum kutu profillerin kaynak yapımına elverişli olması ve korozyona dayanıklılığı da tercih edilmesinde etkili özelliklerdir. Sağlamlığı, dayanıklılığı ve uzun ömürlü olması özellikleri sayesinde alüminyum kutu profiller çeşitli yapıların farklı aşalamalarında güvenle kullanılabilir.

alüminyum profil.jpg (22 KB)

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.