sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Abc Sika Silikon

Abc - sika silikon çeşitleri birçok alanda sıkça kullanılan ürünlerdir. Cam yüzeylerde ve gene yapıştırma uygulamalarında, alüminyum, ahşap ve pvc çerçeve, pencerelerin montajlarında abc silikon kullanılabilir. Abc silikonlar -50 ile +150 derece arasında ısı mukavemeti sağlamaktadır. UV ışınlarına karşı da dayanıklıdırlar. Yüksek renk stabilitesi sağlayan abc silikonlar kuruduktan sonra da sürekli elastikiyetini muhafaza eder. Abc silikon renk çeşitleri; beyaz, siyah, krem, gri, simli gri, kahverengi, altınmeşe, antrasit gri, şeffaf şeklindedir ve tüm çeşitleri stoklarımızda bulunmaktadır. İhtiyacınız olan yüksek ısı silikonu, üniversal silikon, nötr silikon, akvaryum silikonu gibi tüm silikon çeşitlerini web sitemizden kolayca sipariş edebilir, hızlı kargo ve en uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Fabrikadan direkt toptan satış imkanı ile abc silikon fiyatları oldukça uygun maliyetlerle web sitemizde mevcuttur.

ABC - Sika Silikon Çeşitleri

Abc silikon çeşitleri sızdırmazlık, derz dolgu uygulamaları, yapıştırma ve izolasyon uygulamalarında kullanılmaktadır. Olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır, kuruduktan sonra elastikiyetini korur ve kir ve leke tutmaz kirlense bile nemli bir bezle silinebilir. Soudal silikon çeşitleri kuruduktan sonra su geçirmez tabaka bir tabaka oluşturur.

Cam, fayans, metal gibi türlü yapı malzemelerinin birleşimlerinde rolu büyüktür. İnşaat ve mimari sistemlerde kapı pencere birleşimlerinde de tercih edilir. Hayli geniş bir kullanım alanı olan abc silikon çeşitleri uygulama alanlarının bütün gereksinimlerini karşılaması için birden çok çeşit üretilmiştir. ABC silikon çeşitleri abc ayna silikonu, abc nötr silikon, abc sosis silikon, abc akvaryum silikonu, abc genel amaçlı silikon, abc universal silikon, abc yüksek ısı silikonudur.

Nötr Silikon 

abc-950-notr-silikon-abc-sika-dis-cephe-silikon-kopuk-ve-mastik-abc-4498-11-O.jpeg (16 KB)

Abc nötr silikon çeşitleri pvc cam ve birleşim derzleri, ahşap, beton, fayans gibi yüzeylerde kullanılmaktadır. Uygulama alanlarının hemen hemen hepsine astarsız bir şekilde yapışabilir. İnşaat ve yapı sistemlerinde yüksek mukavemeti ve sızdırmazlık özelliği sebebiyle tercih edilir. ABC Sika nötr silikon olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Su ile temasında deforme olmaz. Oldukça az kokuya sahiptir.

Genel Amaçlı Silikon - Universal Silikon

abc-800-universal-280-silikon-abc-sika-dis-cephe-silikon-kopuk-ve-mastik-abc-3444-10-O.webp (13 KB)

ABC genel amaçlı silikon universal silikon diye de adlandırılmaktadır. İzolasyon, derz dolgu uygulamaları içi kullanılmaktadır. Cam uygulamalarında tam performans sağlar ve sızdırmazlık derecesi çok yüksektir. Abc sealants sikasil universal silikon tek komponentli düşük modüllüdür. Olumsuz hava şartlarına karşı dirençlidir. Emici olmayan sırlı yüzeyler için kullanımı idealdir. Abc universal silikon cam ve alüminyum yüzeylerde yüksek mukavemet sağlar n iyi yapışma gücüne sahiptir.

Genel Amaçlı Silikonların altınmeşe ,antrasit gri , gri , krem ,şeffaf , simli gri, kahverengi ve beyaz renkleri mevcuttur.

Akvaryum Silikonu Şeffaf

abc990_akvaryum-silikonu-min.png (13 KB)

Akvaryum silikonu şeffaf renkte olup , akvaryum tamir ve tadilatında ya da akvaryum yapımında kullanılmaktadır. ABC 990 Akvaryum Silikonu Tek Komponentli Kolay Uygulanabilen Akvaryum İçin Dizayn Edilmiş Bir Silikondur. Akvaryum silikon Cama güçlü yapışma sağlar. Akvaryum silikonu uygulaması oldukça basit ve tek komponentli abc silikon çeşididir. Genel amaçlı silikonun uygulama alanlarında yüksek yapışma gücü sebebiyle de kullanılabilmektedir. Uv ışınlarına karşı dayanıklıdır. Antibakteriyel özelliği ile balıklara zarar vermez. Suyla temasında deforme olmaz devamlı sızdırmazlık sağlar. Hızlı kürlenir özellikle akvaryum için dizayn edilmesine rağmen vitrin camlarında da kullanılmaktadır.Akvaryum silikon tek bileşenli ve uygulaması kolaydır.UV ışınlarına, güneş ışınlarına dayanır.Su içerisinde devamlı sızdırmazlık sağlar. Fungisit ve solvent içermediği için balıklara zarar vermez.Akvaryum silikonu fiyat olarak da oldukça uygun fiyattan sitemizde koli bazlı satışa sunulmaktadır.

ABC Ayna Silikonu Çeşitleri

Abc sealants silikon çeşitleri arasında diğer silikonlardan farklı olarak kürleşir. ABC ayna silikonu dıştan içe doğru bir kürlenme işlemi yapar. Korozif değildir astarsız uygulanabilir. İç mekanlarda tüm duvar ayna kaplama uygulamalarında, ahşap alüminyum yüzeylere ayna uygulamasında ve cam vitrin uygulamalarında kullanılır. Yağmur, kar gibi olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Abc şeffaf silikon ayna silikonunda en çok tercih edilen çeşittir. Pvc pencere doğrama birleşim yerlerinde de kullanılmaktadır.

ABC Duşakabin Silikonu Çeşitleri

abc-dusakabin-silikonu-min (1).png (13 KB)

ABC Duşakabin Silikonu banyo uygulamalarında, duşa kabin, küvet yapımında ve montajında , genel sıhhı tesisat uygulamalarında kullanılmaktadır. Yüksek modüllüdür. Elastikiyetini bozmaz sarar ve kararma yapmaz. Yüksek ve düşük sıcaklıklara karşı dayanıklıdır deforme olmaz. Asetoksi bazlı abc silikon çeşididir. Mastik çeşitleri boyanabilmektedir.

ABC- SİKA Mastik Çeşitleri

Mastik izolasyon uygulamalarında özellikle derz dolgu malzemesi ve yalıtım malzemesi olarak kullanılmaktadır. ABC mastik çeşitleri akrilik mastik, hibrit mastik ve poliüretan mastik olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Kullanım alanları ile yüzde yüz uyum sağlayan abc mastik çeşitleri boyanabilmektedir. Kullanımı kolay ve uygun maliyetlidir. Firmamız fabrikadan direkt satışlar sağlayarak abc mastik fiyatlarını en uygun maliyetlerle size sunmaktadır. Geniş faaliyet alanlarında abc mastik çeşitleri daha yüksek performans sunmaktadır. Derz dolgu uygulamalarında kullanımı esnasında ise pürüzsüz bir görünüm sağlayarak ısı yalıtımına katkı sağlar.

ABC-SİKA Akrilik Mastik Çeşitleri

abc-200-premium-akrilik-mastikler-abc-sika-dis-cephe-silikon-kopuk-ve-mastik-abc-4915-56-O.webp (36 KB)

Akrilik mastik sızdırmazlık malzemesi olarak kullanılmakta, temel olarak su bazlı akrilik reçinelerinden elde edilmektedir. Boyanabilir olması abc akrilik mastik kullanımının avantajı arasında bulunsa da akrilik mastik uygulanacak bölge doğrudan suya maruz kalmamalıdır. Akrilik mastik doğa dostudur, kolay uygulanır, uygulandıktan kısa süre sonra sertleşir, oluşan boşlukları kapatmada sıkça tercih edilir. Duvar boşlukları gibi oluşan boşluklardan gelebilecek haşere, toz gibi durumları ortadan kaldırır. Yüksek ya da düşük sıcaklıklara karşı oldukça dayanıklı olduğundan iç ve dış dekorasyonlarda tercih edilmektedir.

Tüm çatlak ya da boşlukların kapatılmasında tercih edilen akrilik mastik çeşitleri inşaatlarda, prefabrik yapılarda, PVC, demir, ahşap, alüminyum doğramaların montajında, doğramanların sıvama, derz birleşimlerinde, çatı ve cephe kaplama plakalarının birleşimlerinde kullanılmaktadır. İhtiyacınız olan abc silikon çeşitleri, mastik, sosis mastik, akrilik mastik ve tüm izolasyon ürünleri çeşitleri hızlı kargo gönderimi, en uygun fiyat avantajıyla Kobibest.com’da.

ABC Poliüretan Mastik Çeşitleri

abc920_poliüretan-mastik-min.png (12 KB)

Abc poliüretan mastikler ABC 930 PU oto cam yapıştırıcısı, ABC 920 poliüretan mastik ve 915 FC poliüretan mastik abc poliüretan mastik çeşitlerindendir. Abc poliüretan mastikler oto ön camlarında, karavan uygulamalarında, su, gaz, havanın uygulama alanından izole edilmesinde, metal sac birleşim yerlerinde, cephe uygulamalarında, prekast panel uygulamalarında, pencere montaj uygulamalarında kullanılmaktadır.

Tek komponentli abc poliüretan mastik çeşitleri akma yapmaz yüksek mukavemet sağlarlar. Kalıcı elastikiyet sağlar. Kuruduktan sonra da esnekliği devam eder. Yüksek modüllü ve uygulamada kanal ucunda mastik uzama yapmaz.

ABC Hibrit Mastik Çeşitleri

abc2000_hibrid-mastik-min.png (13 KB)

ABC hibrit mastik çeşitleri yüksek mukavemetli inşaat yapıştırıcısıdır. Sikaflex 118 extreme grab, sikaflex 112 crystal clear ve abc 200 mastikler hibrit mastik çeşitlerindendir. Dış mekan uygulamaları, beton, tuğla, seramik, ahşap, metal gibi yüzeylerde uygulanabilir. Abc hibrit mastik çeşitleri genellikle şeffaf rengindedir. Her mevsim olumsuz hava şartlarına uygun şekilde üretilmiştir. Solvent ve izosiyanit içermez. Abc hibrit mastik çeşitleri uygulama yapıldıktan sonra boyanabilmektedir. Derz uygulamalarında deforme olmaz. Uzun ömürlü kullanım sağlar.

High Tack Yapıştırıcı Çeşitleri

abc-ms1-high-tack1-hizli-yapistirici-min.png (12 KB)

Abc High tack yapıştırıcı çeşitleri geniş uygulama hacmi ile çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. İnşaat, otomotiv, montaj uygulamaları, izolasyon uygulamalarında sıklıkla tercih edilen abc yapıştırıcı çeşitleri tek komponentli ve yüksek ilk tutunma hacmine sahiptir. Solvent içermez. Uygulama esnasında kabarcık oluşumunu engeller pürüzsüz montaj kolaylığı sağlar.

EPDM yapıştırma uygulamalarında, montaj ve taş yapıştırma işlemlerinde, otomobil camı yapıştırmada kullanılır. Abc 930 PU, ABC MS1 High Tack, ABC 850 EPDM, ABC 444 Premium, ABC 333, ABC 222 cam balkon montaj ve ABC 910 Mantolama köpüğü abc yapıştırıcı çeşitlerindendir. İstenilen renk, ebat ve ml'ler de firmamız abc yapıştırıcı çeştlerini temin etmektedir. Fabrikadan direkt toptan satış imkanı ile en uygun abc yapıştırıcı fiyatlarını inceleyin. Web sitemizde bulunan abc yapıştırıcı çeşitleri hakkında bilgi alıp sipariş vermek için whatsapp iletişim hattımız ile irtibata geçebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

ABC SEALANTS.jpg (143 KB)

Devamını Göster
Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.