sadsad x
asdasd
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Abc Silikon

Abc silikon çeşitleri birçok alanda sıkça kullanılan ürünlerdir. Cam yüzeylerde ve gene yapıştırma uygulamalarında, alüminyum, ahşap ve pvc çerçeve, pencerelerin montajlarında abc silikon kullanılabilir. Abc silikonlar -50 ile +150 derece arasında ısı mukavemeti sağlamaktadır. UV ışınlarına karşı da dayanıklıdırlar. Yüksek renk stabilitesi sağlayan abc silikonlar kuruduktan sonra da sürekli elastikiyetini muhafaza eder. Abc silikon renk çeşitleri; beyaz, siyah, krem, gri, simli gri, kahverengi, altınmeşe, antrasit gri, şeffaf şeklindedir ve tüm çeşitleri stoklarımızda bulunmaktadır. İhityacınız olan yüksek ısı silikonu, üniversal silikon, nötr silikon, akvaryum silikonu gibi tüm silikon çeşitlerini web sitemizden kolayca sipariş edebilir, hızlı kargo ve en uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 

Akrilik Mastik

Akrilik mastik sızdırmazlık malzemesi olarak kullanılmakta, temel olarak su bazlı akrilik reçinelerinden elde edilmektedir. Boyanabilir olması akrilik mastik kullanımının avantajı arasında bulunsa da akrilik mastik uygulanacak bölge doğrudan suya maruz kalmamalıdır. Akrilik mastik doğa dostudur, kolay uygulanır, uygulandıktan kısa süre sonra sertleşir, oluşan boşlukları kapatmada sıkça tercih edilir. Duvar boşlukları gibi oluşan boşluklardan gelebilecek haşere, toz gibi durumları ortadan kaldırır. Yüksek ya da düşük sıcaklıklara karşı oldukça dayanıklı olduğundan iç ve dış dekorasyonlarda tercih edilmektedir.

Tüm çatlak ya da boşlukların kapatılmasında tercih edilen akrilik mastik çeşitleri inşaatlarda, prefabrik yapılarda, PVC, demir, ahşap, alüminyum doğramaların montajında, doğramanların sıvama, derz birleşimlerinde, çatı ve cephe kaplama plakalarının birleşimlerinde kullanılmaktadır. İhtiyacınız olan abc silikon çeşitleri, mastik, sosis mastik, akrilik mastik ve tüm izolasyon ürünleri çeşitleri hızlı kargo gönderimi, en uygun fiyat avatanjıyla Kobibest.com’da.

akrilik mastik.jpg (9 KB)

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.