sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 38 ürün görüntüleniyor.
Toplam 38 ürün görüntüleniyor.

Yuvarlak Küpeşte 

Yuvarlak küpeşte, formu itibari ile yuvarlak olan küpeşte aksesuarlarına denir. Alüminyum korkuluk sistemlerinde tasarım yönünden yuvarlak formlu ürünlerin kullanılmasıyla yuvarlak küpeşte tabiri oluşmuştur.

Günlük hayatımızda yer edinmiş olan yuvarlak küpeşteler estetik ve şık görünümü ile mimari sistemlerde tercih edilmektedir.Yuvarlak küpeşteler genellikle fransız balkonlarda, merdiven kenarlarında, teras ve alışveriş merkezi gibi alanlarda kullanılmaktadır. Yuvarlak küpeşte aksesuarlarının hafif olması günlük hayatımızda bulunan her yapıda kullanılmasına sebep olmuştur. Korozyona karşı dayanıklıdır. 

Yuvarlak Küpeşte Çeşitleri 

Alüminyum korkuluk sistemlerinin bize sunmuş olduğu iki çeşit korkuluk sistemi mevcuttur. Bunlar kare küpeşte korkuluk sistemleri ve yuvarlak küpeşte korkuluk sistemleridir. Bu iki seçenek mimari sistemlerde, inşaat sektöründe oldukça sık kullanılmaktadır. 

Yuvarlak küpeştenin kullanım alanları farklılık göstermektedir. Böylece yuvarlak küpeşte aksesuarlarının çeşitleri de artmaktadır. Ergonomik bir kullanım sağlayan yuvarlak küpeşte çeşitleri renk, ölçü ve tasarım yönünden birbirinden şık, hafif, sağlamdır. 

Yuvarlak küpeşte aksesuar çeşitleri, alüminyum boru tapası,hareketli küre, boru birleştirme dirseği, yuvarlak boş ankaraj demiri, yuvarlak duvar flanşı, hareketli mafsal, yuvarlak taban flanşı, yuvaarlak boru bileziği, yuvarlak boru tutamağı, alüminyum boru kurtağzı gibi küpeşte aksesuarlarından oluşmaktadır. Bu yuvarlak küpeşte malzemeleri genel olarak eloksal ve şampanya bronz rengindedir. Birlikte kullanılacağı boru veya profillin ölçülerine göre uyum sağlaması önemlidir. 

Yuvarlak küpeşte çeşitleri farklı ürün seçenekleri ile montajı yapılan küpeşte aksesuarlarını içermektedir. Bu yuvarlak küpeşte aksesuarları kimyasal dübel çeşitleri ve buldex vida çeşitleriyle monte edilmektedir. Web sitemizde bu ürünler ile toptan alım yapılacağı takdirde çeşitli kampanyalarımız mevcuttur. Koli alımlarda ücretsiz kargo fırsatını kaçırmamak için kampanyalarımıza göz atın.

Yuvarlak Küpeşte Aksesuar Fiyatları

Alüminyum küpeşte korkuluk sistemlerinin olmazsa olmazı yuvarlak küpeşte aksesuarları renk, ölçü ve tasarım olarak sektörde farklı türlerde imal edilmektedir. İmal edilen bu yuvarlak küpeşte aksesuarları fiyat açısından ürünlerin ham maddesinden, ölçüsünden, ürüne olan fazla talepten etkilenmektedir. Bu sebeple kimi zaman yuvarlak küpeşte fiyatları artmaktadır. 

Firmamız yuvarlak küşepte aksesuar fiyatlarını kobi ve atölyelere özel ulaşılabilir en uygun toptan ürün teminiyle siz müşterilerimize sunmaktadır. Web sitemizden Kobibest.com güvencesi ve  en uygun fiyatlarıyla yuvarlak küpeşte aksesuarlarını satın alabilirsiniz. Ürünlerimiz fabrikadan direk toptan satışlarla size hızlı sorunsuz kargoyla teslim edilmektedir. Çoklu ürün alımlarında sizlere özel iskontolu fiyatları öğrenmek ürün hakkındaki sorularınızı cevaplandırmak için whatsapp iletişim hattımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Devamını Göster
Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.