sadsad x
asdasd
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Cephe Makası

Cephe makası ve ağır yük cephe makası, yapılarda ya da yalıtımlarda, pencere sistemlerinde, kilit sistemlerinde kullanılan olmazsa olmaz ürünlerdendir. Cephe makasları ve ağır yük makası uzun süreli güvenli kullanım sunar. Korozyona karşı dayanıklıdır ve paslanmazlar.

Günümüzde oldukça gelişmiş olan yapı teknolojileri ve modern şehircilik anlayışı ile birlikte özellikle yüksek katlı ticari binaların cephelerinin camla kaplandığı sıkça görmekteyiz. Tüm dünyada yaygınlaşan bu yapılar ülkemizde de oldukça sık tercih edilmektedir. Tam da bu noktada binaların doğal havalandırmasını sağlamak adına dışa açılır kanatlar kullanımı yaygınlaşmaya, talep görmeye başladı. Dışa açılır sistemlerde cephe kanat sisteminin en önemli öğesi olan cephe makaslarına oluşan talep de günden bu doğrultuda günde güne artmakta. Yapılarda kullanılacak cephe makası çeşitlerinin seçiminde hangi tür dışar açılımın tercih edileceğine karar vermeden önce, kanadın yükseliği, kanadın ağırlığı, bina yüksek ise rüzgar yükü hesabı, kullanılan profil sistemi gibi etkenleri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Yapının özelliklerine göre cephe makası ya da ağır yük cephe makası kullanmanız gerekmektedir.

Cephe Makası Fiyatları

Cephe makası seçiminde ürünün markası, üretici firmanın menşei, ürünün garanti belgesi, uluslararası standartlara uygunluğu, ürünün paslanmazlık garantisi gibi ürün özellikleri cephe makası fiyatları için belirleyici olmaktadır. Cephe makası fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise cephe makasının balanslı çalışıp çalışmadığıdır. Yapı güvenliği bakımından oldukça önemli bir görevi olan cephe makasları çeşitlerinden giesse cephe makası ve kale atlas ağır yük cephe makasına web sitemizden ulaşabilir, orijinal ürün garantisi ve en uygun fiyat avantajıyla satın alabilirsiniz.

giesse cephe makası.jpg (30 KB)

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.