sadsad x
asdasd
POPP2.jpg (226 KB)
Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Alüminyum Kapı Altı Süpürgelik 

Kapı altı süpürgelikleri günlük hayatımızın bir parçası olup en çok kullandığımız ürünlerdendir. Genellikle tozun ve hava akışının fazla olduğu oda veya bölümlerin kapı altlarında kullanılmaktadır. Kapıların altından geçen hava akışını azaltan fırçalardır. Kapı etrafındaki boşlukların kapanması ve toz ile haşerelerden korunmak amaçlı üretilmiştir. Soğuk havanın geçişini engellediği için odanın veya bulunduğu bölümün ısı dengesini sağlar.

Kapı ve pencerelerde ses yalıtımı için etkilidir. 

Alüminyum kapı altı süpürgeliği genel olarak ahşap pvc cam çelik kapı ve pencere altlarında, dönen kapılarda, yürüyen merdivenlerde, büro masalarında, askı konveyörlerde, elektrik panolarında, kablo geçiş yerlerinde, sızdırmazlık görevini yerine getirebileceği çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Kapıların iç yüzeylerine vidalanarak monte edilir. Bu alanlarda standart ölçülerde kullanılan kapı altı süpürgelikleri özel ölçülerle depo, fabrika, site bahçe ve garaj kapıları içinde üretilmektedir.

Alüminyum kapı altı süpürgelikleri, profillerin arasına ince hat, kalın hat ve plastik fitillere takılması ile meydana gelmektedir.Bant sistemi ile üretilen kapı altı fırçalarının aralıksız kıl dizimi sayesinde boşluk kalmamakta böylelikle dışarıdan toz ve hava içeriye girmemiş oluyor. Kapı altı süpürgeliğin de oldukça fazla kıl kullanıldığı için her yüzey temas ederek maksimum faydayı sağlıyor. 

Pano Fırçası

Pano Fırçaları , elektrik panoları başta olmak üzere büro mobilyalarında bilgisayar kabloları için kullanılan bir üründür. Bu fırçalar alüminyum veya plastik olarak üretilmektedir . Özel bir ölçü verilmediği sürece genellikle 2 metre olarak satılmaktadır. Genel olarak kullanım nedeni toz ve haşerelerin girişlerini kapatmaktır. Pano fırçası fiyatları metre olarak ortalama 25 TL 'ye gelmektedir

Alüminyum Kapı Altı Fırça Modelleri

Ofislerde,okullarda,fabrikalarda,plazalarda,garaj kapıları ve birden çok çeşitli alanlarda kullanılan alüminyum kapı altı fırçaları farklı model ve çeşitleri ile istediğiniz kullanım alanı için kolayca bulunabilmektedir. 3 tip kapı altı süpürgelik fırçası modeli mevcuttur.

Kapı altı süpürgeliğinin birden çok modeli bulunması büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Farklı kullanım alanları için alternatif çözüm olmaktadır. Alüminyum Kapı Altı Süpürgelik Fiyatları 

Kapı altı süpürgelikleri farklı kullanım alanlarında birbirinden farklı ihtiyacı karşıladığı için üretim kapasitesi ve hacmi değişmektedir. Farklı ölçü ve uzunluklarda, çeşitli özellikleriyle kapı altı süpürgelik fiyatları piyasaya sunulmaktadır. Alüminyum kapı altı fırçası fiyatları kendine etki eden bu özelliklerden dolayı değişkenlik göstermektedir. Firmamız müşterilerimize özel fabrikadan direkt toptan satışlarla en uygun kapı altı süpürgelik fiyatlarını web sitemizde sunmaktadır. Uygun kapı altı süpürgelik fiyatlarını kaçırmayın. Web sitemizde  bulunan iletişim numaramız ile irtibata geçip kapı altı süpürgeliği ürünümüz hakkında bilgi alıp sipariş oluşturabilirsiniz.

Devamını Göster
Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.