x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4

kapı-altı-fırcasu-.jpg (3.54 MB)
Kapı Altı Süpürgelik

Kapı altı süpürgelik günlük hayatımızın bir parçası olup en çok kullandığımız ürünlerdendir. Genellikle tozun ve hava akışının fazla olduğu oda veya bölümlerin kapı altlarında kullanılmaktadır. Kapıların altından geçen hava akışını azaltan fırçalardır. Kapı etrafındaki boşlukların kapanması ve toz ile haşerelerden korunmak amaçlı üretilmiştir. Soğuk havanın geçişini engellediği için odanın veya bulunduğu bölümün ısı dengesini sağlar.Kapı altı süpürgelikleri ; kapı altı fırçası , kapı tozluğu yada kapı altı tozluk olarak da adlandırılmaktadır. Bu kapı fırçası kapı ve pencerelerde ses yalıtımı için de etkilidir.

Alüminyum kapı altı süpürgelik genel olarak ahşap pvc cam çelik kapı ve pencere altlarında, dönen kapılarda, yürüyen merdivenlerde, büro masalarında, askı konveyörlerde, elektrik panolarında, kablo geçiş yerlerinde, sızdırmazlık görevini yerine getirebileceği çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Kapıların iç yüzeylerine vidalanarak monte edilir. Bu alanlarda standart ölçülerde kullanılan kapı süpürgeliği genellikle evlerde kapı altına süpürgelik olarak tasarlansada , özel ölçülerle depo, fabrika, site bahçe ve garaj kapıları içinde üretilmektedir.Alüminyum kapı altı süpürgelikleri, profillerin arasına ince hat, kalın hat ve plastik fitillere takılması ile meydana gelmektedir.Bant sistemi ile üretilen kapı altı fırçalarının aralıksız kıl dizimi sayesinde boşluk kalmamakta böylelikle dışarıdan toz ve hava içeriye girmemiş oluyor. Kapı süpürgeliği için oldukça fazla kıl kullanıldığından her yüzey temas ederek maksimum faydayı sağlıyor. Kapı altı fırçası montajı ise birkaç vida ile yapılabilen herkesin yapabileceği oldukça basit bir yöntemdir.

Kapı Süpürgelik Modelleri

Ofislerde,okullarda,fabrikalarda,plazalarda,garaj kapıları ve birden çok çeşitli alanlarda kullanılan alüminyum kapı altı fırçaları farklı model ve çeşitleri ile istediğiniz kullanım alanı için kolayca bulunabilmektedir. 3 tip kapı süpürgelik modeli mevcuttur.

h-tipi-kapı-alti-supurgelik.webp (3 KB)

  • T tipi Alüminyum Kapı Altı Fırçası; Bu kapı altı fırçası modelini monte edebilmek için öncelikle kapıyı sökmelisiniz.Bu yüzden H tipi kapı altı fırçası daha çok tercih edilen bir modeldir.

t-tipi-kapi-alti-fircasi.webp (3 KB)

kapi-supurgeligi.webp (4 KB)

Kapı altı süpürgeliğinin birden çok modeli bulunması büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Farklı kullanım alanları için alternatif çözüm olmaktadır. Genellikle kapı altında boşluk kapatma için kullanılan bu modeller böceklerden vb. şeylerden korunmak gibi ekstra işlevlere sahiplerdir.


Kapı Altı Süpürgelik Fiyatları 

Kapı altı süpürgelikleri farklı kullanım alanlarında birbirinden farklı ihtiyacı karşıladığı için üretim kapasitesi ve hacmi değişmektedir. Farklı ölçü ve uzunluklarda, çeşitli özellikleriyle kapı altı süpürgelik fiyatları piyasaya sunulmaktadır.Kapı altı fırçası fiyatları kendine etki eden bu özelliklerden dolayı değişkenlik göstermektedir. Firmamız müşterilerimize özel fabrikadan direkt toptan satışlarla en uygun kapı altı süpürgelik fiyatlarını web sitemizde sunmaktadır. Uygun kapı altı süpürgelik fiyatlarını kaçırmayın. Web sitemizde bulunan iletişim numaramız ile irtibata geçip kapı altı süpürgeliği ürünümüz hakkında bilgi alıp sipariş oluşturabilirsiniz.

kapıaltı fırçası.jpeg (115 KB)

Pano Fırçası Nedir ? Nerelerde Kullanılır ?

Pano Fırçası , elektrik panoları başta olmak üzere büro mobilyalarında bilgisayar kabloları için kullanılan bir üründür. Bu fırçalar alüminyum veya plastik olarak üretilmektedir . Özel bir ölçü verilmediği sürece genellikle 2 metre olarak satılmaktadır. Genel olarak kullanım nedeni toz ve haşerelerin girişlerini kapatmaktır. Pano fırçası fiyatları metre olarak ortalama 35 TL 'ye gelmektedir.

elektirik-pano-kablo-gecis-toz-fircasi-200-cm-aluminyum-kapi-alti-fircasi-kobibest-5257-82-O.jpeg (39 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.