sadsad x
asdasd
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Poliüretan Köpük

Poliüretan bir tür köpüktür, havadaki nem ile kürleşir ve genleşir. Poliüretan köpük derz goldu ve özellikle ısı yalıtımında sıklıkla kullanılmaktadır. Esnek poliüretan köpük çeşitleri her türlü boşluk doldurmada, kapı montajında, pencere montajında, su geçirmez bariyerlerde, yangına karşı izolasyon uygulamalarında kullanılmaktadır. Uygulandığı yüzeye üstün yapıştırma kuvveti sayesinde güçlü bir şekilde tutunur.

Poliüretan köpük, elektrik tesisatlarında, içerisinden sıcak ya da soğuk su geçen boruların izolasyonunda, soğuk hava depolarının kurulmasında, buzhanelerin kurulumunda, gemi ve yatların güvertelerinde, endüstriyel çatı yalıtımında, sızdırmazlık için teraslarda, çatı kiremitlerinin yapıştırılmasında, binaların perde betonlarında kullanılmaktadır. Oldukça geniş bir kullanım alanı olan poliüretan köpük tüm depolarda boşluk doldurma işlemlerinde ve izolasyon çalışmalarında da oldukça sık tercih edilmektedir.

Ülkemizde poliüretan köpük değişik isimlerle de adlandırılmaktadır. Poliüretan köpüğün en çok anıldığı isimler; inşaat köpüğü, sprey köpük, izolasyon köpüğü, montaj köpüğü, kapı ve pencere köpüğü, ısı yalıtım köpüğü, kapı ve pencere köpüğü, tek komponentli köpük, boşluk doldurma köpüğü, şişen köpük, ses yalıtım köpüğü gibi isimler poliüretan köpüğün en çok adlandırıldığı isimlerdendir.

 

Sprey Poliüretan Köpük

Poliüretan köpük çeşitleri arasında bulunan sprey poliüretan köpük özel uygulama aparatı ile yüzeylere sıkılarak kolayca kullanılabilen bir üründür. Sprey poliüretan köpük oldukça nitelikli bir ısı ve ses yalıtımı sağlar. Tek komponentli, poliüretan esaslı bir üründür. Dış cephelerde, çatılarda, tavan aralarında, kilerlerde, balkonlarda sprey poliüretan köpük kullanılabildiği gibi düzensiz tüm yüzeylerde de sprey poliüretan köpük rahatlıkla kullanılabilmektedir. Güçlü bir ses yalıtım özelliği sağlaması ve uzun süre sorunsuz kullanımı ile sprey poliüretan köpük araç römorklarında, konteyner taşıyıcılarda, teknelerde, yatlarda da kullanılmaktadır. Ülkemizde ısı yalıtım köpüğü, 2 komponentli sprey köpük, ısı ve ses yalıtım köpüğü olarak da isimlendirilmektedir.

Poliüretan Köpük Fiyat


Poliüretan köpük fiyat, ürünün çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Oldukça farkı çeşitleri bulunan poliüretan köpüklerin fiyatarı da ürünün menşei, markası ve içeriğine göre değişiklik göstermektedir. İhtiyacınız olan poliüretan köpük çeşitleri ve tüm izolasyon ürünleri çeşitlerine Kobibest.com’dan kolayca ulaşabilir, hızlı kargo gönderimi, en uygun fiyat avantajından yararlanarak güvenle satın alabilirsiniz.

  

 poliüretan köpük.jpg (16 KB) 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.