sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

karavan-kompoziti.webp (603 KB)

Alüminyum Kompozit Karavan

Karavan kaplama özellikle son yıllarda dünyada yaşanan pandemi krizinden sonra hayatımıza daha çok girmiş bir kelime. İnsanların kendini izole etmesi gerektiğinden beri birçok insanı karavan merakı sarmış durumda. Peki nedir bu karavan derseniz aslında karavanı taşınabilir ev diye nitelendirsek yalnış olmaz.Karavanlar insanın barınma ihtiyacını minumum düzeyde karşılayan içerisinde banyosu mutfağı yatağı bulunan yaşam mekanıdır. Çekme karavan ve moto karavan olarak iki çeşidi vardır. Çekme karavanlar motorlu taşıtlarla demirle bağlantı kurarak hareket edebilen karavan modelidir. Moto karavan ise motorlu taşıtların içini yaşam alanına dönüştürülmesiyle oluşan taşıtlara denmektedir. Bu karavanlar sayesinde kendinizi evinizde gibi hissederek birçok tatil bölgesine seyahet etmeniz mümkün.

Karavan Dış Cephe Malzemeleri

Karavan malzemesi için öncelik verilen şeylerin başında karavan kaplaması gelmektedir. Dış etkenlere karşı dayanıklı olması karavan için çok önemlidir. Kompozit paneller renklerinden , sağladığı ses ve ısı yalıtımlarından , sert ve darbelere karşı dayanıklılığından dolayı karavan kaplamada çok tercih edilmektedir. Özellikle amatörlerin karavan alma isteği ve karavan yapımına merak salmasıyla son zamanlarda alüminyum kompozit karavan satışlarında büyük artış yaşanmıştır. Karavan dış cephe malzemesi olan karavan kompozitleri diğer karavan dış cephe malzemesi ürünlerine göre çok daha avantajlı olduğu için tercih edilmektedir. Karavan kompozit bir çok renge sahip olsada genellikle tercih edilen renk beyazdır. Karavan yapımı dış cephe kaplama kompozitleri istenilen ebat ve kalınlıklarda temin edilebilmektedir. Karavan dış kaplama için kompozit kullanıldığında estetik açından pürüzsüz bir görünüş sağlar.Alüminyum kompozit derz bıçakları yardımıyla kolayca kesilmektedir.Bunların yanı sıra karavan dış kaplama fiyatları ortalamanın üstünde değildir. Uygun fiyata yüksek performans sağlar.

Karavan Kaplama İçin Karavan Kompozit Avantajları

  • Karavan Kompozitleri yüksek ağırlık taşıyabilmektedir. Mukavemeti Yüksektir.
  • Karavan kaplama malzemesi olarak oldukça estetiktir.
  • Karavan dış kaplama malzemesi olan karavan kompoziti oldukça dayanıklıdır. Hava koşullarında olumsuz sonuçlar vermez.
  • Isı ve ses yalıtımı vardır.Yaz kış rahatlıkla kullanılabilir.
  • Alüminyum kompozit karavan için ekonomiktir.
  • Hafiftir . Kurulumu oldukça kolaydır.
  • Geri dönüştürülebilir ve çevre dostudur.

Karavan Dış Kaplama Fiyatları

Karavan dış cephe kaplama malzemelesi için karavan kompoziti kullanımı güzel görüntüsünün dışında oldukça uygun fiyatlıdır. Güncel olarak karavan kaplama için satın alcağınız karavan kompoziti ortalama fiyatları için m2'si 300 tl diyebiliriz. Sitemizde 3mm ve 4mm karavan kompozitler 8 m2 olarak satılmaktadır. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Karavan kompozitlerimizde 200 m2 üstü özel iskonto fırsatından yararlanmak ve dış cephe kaplama hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Devamını Göster
Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.