x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4

Şerit Metre

Ölçüm işlerini yapmak üzere kullanılan şerit metre çeşitleri, birçok farklı alanda pratiklik sağlar. Farklı markalarda, farklı uzunluklarda bulunan şerit metrelerle istediğiniz alanı kolayca ölçme olanağına sahip olabilirsiniz. Şerit metreler, birçok iş kolunda kullanılmasının yanı sıra bireysel işler maksadıyla kullanımı da oldukça fazladır.  Piyasada en çok tercih edilen 5m şerit metre, cm ve metre aralıklarının farklı renklerde olduğu tasarımlar da sunar. Bu aralıkların canlı renklerde olması, sayıları daha kolay seçmenize yardımcı olur. Genellikle evde, çekmecelerde ya da tamirat çantasında taşınan çelik şerit metreler, hafif olmalarıyla oldukça kolay muhafaza edilirler ve az yer kaplarlar.

Farklı özelliklerde bulunan şerit metreler, dayanıklı gövdeleriyle uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlarlar. Şerit kısmının plastik ve çelik malzemeden üretilmiş alternatifleri bulunur ve bu şerit metreler farklı uzunluklarda fırsatlar sunar. Plastik malzemeden üretilmiş şerit metrelerin yanı sıra çelik şerit metrelerin daha dayanıklı olduğu bilinmektedir. Şerit metrelerde, sayıların ve şeritlerin silinme tehlikesine karşı dayanıklı baskı malzemesi kullanılır.

Piyasada en çok tercih edilen markalardan biri olan Fisco şerit metre, korunaklı gövdeye sahiptir ve sahip olduğu plastik kaplamasıyla gelebilecek darbelere karşı koruma sağlar. Fisco şerit metre, dik, sabit ve sert duran şerit yapısıyla kırılma, kopma gibi riskleri sıfırlar, ölçüm yaparken kolaylık sağlar.  Fisco şerit metre, güvenliğinize de önem verir. Kilit pimi sayesinde metre şeridinin anlık kendini geri sarmasını engeller. Çelik şerit metrenin kilit pimi özelliğiyle emniyetin keyfini çıkarırken ölçtüğünüz alanın uzunluğunu kaybetmemenize de olanak sağlayabilirsiniz. Çelik şerit metrenizi kilitli mekanizmadan kurtarmak ise oldukça kolay! Şerit metrenizin şerit kısmını ittirmenizle mekanizma tekrar eski haline gelecektir. Fisco şerit metrenin ebatları tek elle kullanmaya elverişlidir. Kolay tutumu sayesinde tek elle ölçüm yaparken diğer yandan ölçümünüzde işaretleme yapabilirsiniz. Çelik şerit metreler, ergonomik yapısının yanında suya karşı dayanıklılığını korurlar. Şerit metreler otomatik geri sarma mekanizmasına da sahiptirler. Sahip oldukları bu mekanizmayla, ölçümünüzün ardından metreyi geri sarmakla uğraştırmaz ve zaman kaybettirmez.

 

Şerit Metre Fiyatları

Uzunluk ölçme ihtiyacı, belirli meslek gruplarının duyduğu ihtiyaç olmakla birlikte aslında birçok insanın birçok alanda duyduğu da bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyaca yönelik birçok markada, farklı özelliklerde ve tasarımlarda alternatifler bulunur. Şerit metreler, piyasada birçok farklı alternatif bulundurmasıyla fiyat pazarında da belirli farklılıklar barındırırlar. Ölçüm ve hırdavat alanında özelleşmiş markalardaki alternatifler bu alana odaklandıkları için kaliteli malzemeler sunma olanakları daha yüksektir ve bu yüzden daha pahalı seçenekler sunabilirler. Piyasadaki fiyatlandırma, şerit metrenin malzemesine göre de değişkenlik gösterebilirler. Çelik şerit metreler, plastik şerit metrelerden daha yüksek fiyatlıdırlar. Bir diğer fiyat ölçütü ise şerit metrenin uzunluğudur. Piyasada 3m, 5m, ve 10m uzunluklarda değişen şerit metrelerin uzunlukları artarken şerit metre fiyatları da artış gösterebilir. 5m şerit metre fiyatları, ilk etapta ihtiyacınıza yönelik olacaktır.

şerit metre.jpg (19 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.