x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4

Kare Küpeşte Korkuluk

Kare küpeşte korkuluk, alüminyum küpeşte korkuluk sistemlerinde oldukça fazla tercih edilen korkuluk modellerinden biridir. Ergonomik yapısı ve şık tasarımı ile göz alıcı hale gelen kare küpeşte korkulukların kullanımı kolaydır. Hafif ve sağlam yapıda olması tüketicilerin kare küpeşteyi tercih etme sebebidir.

Kare küpeşte cam balkon, merdiven, teras, havuz kenarları gibi iç ve dış mekanlarda kullanılmaktadır. Küpeştenin galvaniz kaplı olması korozyona engel olmaktadır. Böylelikle uzun yıllar boyunca kare küpeşteyi kullanabilirsiniz.

Kare Küpeşte Aksesuarları

Kare küpeşte aksesuarları, bina balkon ve merdiven kenarlarımda gerekli emniyeti sağlamak için üretilmiştir. Yapılarda sıklıkla karşımıza çıkan küpeşteler yuvarlak ve kare küpeşte olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Kare küpeşteler estetik açıdan farklı ve göz alıcı bir görünüme sahiptir. Genelde cam balkon korkulukları için tercih edilir. Cam balkonlarda kare cam tutamağı gibi küpeşte aksesuarları kullanılır.

Kare küpeşte aksesuarları oldukça çeşitlidir. Kare küpeşte tapası, kare duvar flanşı, kare dönüş, kare dirsek, kare sabit mafsal, kare merdiven dönüş, kare küpeşte bileziği, kare küpeşte dikme tapası, kare yandan duvar bağlantı elemanı, 30x80 kare profil tapası, 25x60 kare profil tapası gibi aksesuarların hepsi kare küpeşte aksesuar malzemeleridir.

Kare küpeşte aksesuarları montaj esnasında kimyasal dübel ile birlikte kullanılır. Küpeşte korkuluk dikme için yere matkap yardımıyla açılan deliğe kimyasal dübel dökülerek kare küpeşte malzemesinin sabitlenmesi sağlanır. Kare küpeşte aksesuarları duvara ya da birbirlerine monte edilecek ise buldeks montaj vidaları, dübel vida setleri ile kullanılmaktadır.

Kare Küpeşte Aksesuar Fiyatları

Günlük hayatımızın bir parçası olan küpeşte korkuluklar estetik ve mimari tasarımıyla neredeyse her bina balkon sistemlerinde, merdivenlerde, iç dış mekanlarda yerini almakta. Oldukça fazla tercih edilen bu küpeşte korkuluk aksesuarları çeşitli küpeşte profillerine göre üretilmektedir. Profil yapısı, korkuluk tasarımı, profil ölçülerine göre değişiklik gösteren kare küpeşte aksesuar fiyatları da bu özelliklerden dolayı etkilenmektedir. 

Kare küpeşte aksesuarlarının imal edildikleri malzemeleri, renkleri, ölçüleri kimi zaman kare küpeşte aksesuar fiyatlarını arttırmaktadır. Firmamız değişkenlik gösteren bu fiyatlar için müşterilerimize özel fabrikadan direk ürün temini yaparak en uygun toptan fiyatları sunuyor. Web sitemizden en uygun kare küpeşte toptan fiyatlarını öğrenip iade garantisi ve hızlı sorunsuz teslimat ile sipariş oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.