x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4

Selsil Silikon

Selsil Silikon , genel yapıştırma amaçlarında evde banyolarda ve mutfakta , camlarda , sırlı seramiklerde , hava giriş çıkış kontrolü için kısaca yapıların iç ve dış taraflarında kullanılmak için üretilmektedir. Selsil silikonların kullanılcağı alana göre farklı renkleri mevcuttur. En çok kullanılan renkler arasında selsil siyah silikon , selsil silikon şeffaf ve selsil beyaz silikon rengi bulunmaktadır.Bu genel amaçlı silikon genellik 280 gr olarak piyasada satılmaktadır. Selsil genel amaçlı silikon kullanıldıgı alanlarda uzun süre dayanıklılığını korumaktadır. Selsil silikonun genel özellikleri şu şekildedir ;

 • Çok basit ve kolay bir şekilde uygulanabilir.
 • Ambalajı kolay uygulanabilir şekilde tasarlanmıştır.
 • UV ışınlarına ve ısıya dayanıklıdır
 • Rengi zaman içerisinde değişmez.
 • Küflenmeye karşı dayanıklıdır.
 • Pürüzsüz yapışır.
 • Raf ömrü 12 aydır.

 

Selsil silikon sitemizde çok uygun fiyatlarla ve koli bazında satılmaktadır. Kolide 25 adet ürün bulunmaktadır.Ürün seçenekleri olarak ; selsil silikon genel amaçlı beyaz 280 gr ,selsil silikon genel amaçlı şeffaf 280 gr , selsil silikon genel amaçlı şiyah 280 gr mevcuttur. Selsil silikon fiyatı adet olarak ortalama 30 TL'ye denk gelmektedir. Selsil Fiyat Listesi ve Detaylı bilgi için tıklayınız.

selsil-genel-amacli-silikon-280-gr-selsil-silikon-mastik-ve-kopuk-selsil-4808-13-O.webp (6 KB)

 

Selsil Dış Cephe Silikonu

Selsil dış cephe silikonu tek komponentli tabanca ile uygulanan, nötr kürlenen bir silikon çeşididir. Düşük modüle sahiptir ve yüksek elastikiyetlidir.Raf ömrü 12 aydır ve uygulaması oldukça kolaydır. Gözenekli yada gözeneksiz yüzeylerde kullanılabilir. Dış cephe silikonu genellikle sızdırmazlık için pencere ve camlarda kullanılır .Sitemizde dış cephe silikonu antrasit gri - koli 25 adet , şeffaf - koli 25 adet olarak mevcuttur.

selsil-notr-dis-cephe-silikonu-selsil-silikon-mastik-ve-kopuk-selsil-4734-14-O.jpeg (16 KB)

 

Selsil Hızlı Yapıştırıcı

 

Selsil hızlı yapıştırıcılar hem yapı işlerinde hem de birçok sektörde ve işte kullanılmaktadır. Ev'den tekne yapımına birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Selsil hızlı yapıştırıcı 400 ml olarak satılmaktadır. Raf ömürleri 9 -12 aydır ve tüm yüzeylerde kolaylıkla kullanılabilir. Selsil mdf kit hızlı yapıştırıcı hızlı kürleşir ve çok dayanıklıdır. İki ürün set olarak satılmaktadır. Biri sprey digeri yapıştırıcısıdır. Selsil yapıştırıcı fiyatı ortalama 35 TL 'dir. Selsil hızlı yapıştırıcı 400 ml için tıklanıyız.

 

Selsil Hızlı Yapıştırıcı Kullanımı

 • Sprey çalkalanır
 • Bir tarafa sprey, diğer yüzeye yapıştırıcı sürülür
 • İki yüzey birbirine yapıştırılır ve 10 saniye beklenir
 • Selsil yapıştırıcı uygulanırken yapıştırılcak yer temiz olmalıdır ve sprey 20 cm uzaktan sıkılmalıdır.

 

selsil-mdf-kit-hizli-yapistirici-400-ml-selsil-silikon-mastik-ve-kopuk-selsil-4735-14-O.jpeg (38 KB)

 

Selsil Pu Mastik

Selsil pu mastik poliüretan mastik olarak bilinir. Selsil pu mastik birçok kullanım alanına sahiptir. İnşaat sektöründe , pvc pencere ve ahşap kapı montajlarında , çatılarda borular arası sızdırmazlık için ve bunun gibi birçok yerde kullanımı mevcuttur. Raf ömrü 12 aydır ve tek bileşenlidir. Tabanca yardımıyla uygulanır.Güçlü yapıştırma özelligine sahiptir. Selsil pu mastiğin beyaz ve siyah renkleri mevcuttur.Selsil pu 40 mastik sitemizde koli bazlı satılmaktadır. Selsil pu 40 kolisinde 25 adet ürün bulunmaktadır. Selsil pu mastik fiyat bilgisi ve detaylı bilgi için tıklayınız.

selsil-pu-mastik-40-sha-poliuretan-mastik-280-ml-selsil-silikon-mastik-ve-kopuk-selsil-4733-14-O.jpeg (18 KB)

 

Selsil Akrilik Mastik

Selsil akrilik mastik , diğerlerinden farklı olarak silikon emülisyonu sahiptir. Böylece ekstra bir elastikiyet kazanmıştır. Yapıştırma gücü çok yüksektir. Kolay uygulanır. Kuruduktan sonra su geçirmez .Tuğla, beton ve ahşap vb. gözenekli yüzeylerde sorunsuzca kullanılabilir.

500 g x 25’li koli olarak sitemizde satılmaktadır.Beyaz, Açık Gri, Açık Meşe, Koyu Kahve, Bronz renkleri mevcuttur. Selsil mastik fiyatları ve detaylı bilgisi için tıklayınız.

 selsil-silikonize-akrilik-mastik-selsil-silikon-mastik-ve-kopuk-selsil-4806-13-O.webp (6 KB)

 

Selfoam Montaj Köpüğü

 

Selfoam montaj köpüğü poliüretan bazlı bir yalıtım malzemedir.Ses ve ısı yalıtımı sağlar.bunun dışında boşlukların doldurulmasında da kullanılır .Genleşmesi çok yüksektir. Selfoam montaj köpügü havanın nemiyle sertleşir ve boyanabilir.Selfoam tabancalı köpük olarakta bilinir. Selfoam montaj köpügünün raf ömrü 12 aydır fakat 5 ila 25 derece arasında muhafaza edilmelidir.Selfoam selsil montaj köpüğü sitemizde koli bazlı satılmaktadır. Kolide 25 adet selfoam tabancalı köpük bulunmaktadır.Selfoam montaj köpüğünün adet fiyat ortalaması 50 TL'dir ve 1 adedi 750 gr'dır.

Selfoam Manuel Köpük de montaj köpüğü olarak bilinmektedir. 600gr 'dır ve rengi sarıdır. Kolide 16 adet bulunmaktadır.

 

Selsil Selfoam köpük fiyatları için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

selfoam-gri-dizayn-kopuk-750-gr-tabancali-selsil-silikon-mastik-ve-kopuk-selsil-4732-14-O.jpeg (20 KB)            

 

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.