x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4

Sineklik Fitili Takma Aparatı

Sineklik fitili takma aparatı , sinekliklerin yapıştırılmasını sağlayan sineklik fitilinin yerine takmak için kullanılan bir sineklik aksesuar çeşididir. Bu fitil takma aparatı ile fitili yerine yerleştirebilir hatta yerinde çıkmış fitili bu aparat ile yerine geri koyabilirsiniz. Sineklik fitili takma aparatı oldukça kullanışlı ve fitil takarken oldukça işe yarayan bir aparattır.Sineklik fitil takma aparatı fiyatı ise oldukça uygundur . Ortalama 27 tl 'den satışa sunulan bu fitil takma aparatı genellikle beyaz renktedir.

sineklik-takma-aparati-3lu-sineklik-takma-aparatlari-kobibest-5223-90-O-1.webp (9 KB)

Sineklik Tutma Halkası

Sineklik tutma halkası sinekliği çekip ittirmemize yarayan parçadır. Bu sineklik tutma halkası şeffaf renkte olup boyutları genellik 10 x 20 şeklindedir. Fiyatı çok uygun olan bu tutma halkası ortalama 50 kuruştan satılmaktadır. Sineklik tutma halkası , sineklik tutma halkası altı ile birlikte kullanılmaktadır. Öncelikle sineklik tutma halkası altı sabitlenir ve üstüne sineklik tutma halkası monte edilir. Sineklik tutma halkası altı da ortalam 50 kuruştan satılmaktadır .

10x20-sineklik-tutma-halkasi-100-adet-sineklik-takma-aparatlari-kobibest-5195-87-K.webp (8 KB)10x20-sineklik-tutma-halkasi-alti-100-adet-sineklik-takma-aparatlari-kobibest-5193-87-K.webp (6 KB)

Sineklik Tutamak

Sineklik tutamak kapı ve pencerelerde bulunan sineklik teli yada sineklik tülünin açılıp kapanmasını sağlayan aparattır. Sineklik tutamakları plastik malzemeden yapılır ve genellikle renkleri beyazdır. Boyut olarak 17 x 25 sineklik tutamağı en ideal olanlardandır. Çok kolay bir şekilde monte edilen bu sineklik tutamağı fiyatları da oldukça uyguna sitemizde satışa sunulmaktadır.

17x25-sineklik-tutamak-sineklik-takma-aparatlari-kobibest-5205-87-O.webp (7 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.