x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4

Sineklik Takozu

Sineklik, yaz aylarının vazgeçilmez ürünlerinden olup kapı pencerelerin mukavemetini de sağlar. Mevsim geçişlerinde ihtiyaç duyduğumuz sineklikler balkon, teras ve iç mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Sineklik çeşitleri kullanım alanlarının ihtiyacına uygun tasarımlar sunmaktadır. Çeşitli tasarım ve ölçüye sahip olan sinekliklerin genel olarak aksesuarları aynıdır. Özellikle sineklik takozu, sineklik teli, sineklik kolu, sineklik pabucu, sineklik menteşesi ve sineklik fitili gibi sineklik parçaları sıklıkla kullanılmaktadır. Her bir sineklik aksesuarının birbirinden farklı işlevi bulunmaktadır. Bu parçaların birleştirilip sabitlendirilmesiyle güvenli ve konforlu bir alana sahip olmaktayız. 

Yaşam alanlarımızın bunaltıcı ve güvenliksiz bir durumda olmasını tercih etmeyiz. Bu sebeple yaz aylarında ferahlamak için kullandığımız sinekliklerin güvenliği sağladığına emin olmalıyız. Sineklik takozu, sineklik profillerin kesim hatalarını, oradaki ince milimetrik kaymaları örten, oynama yapmayan ovalliği sineklik profilleri ile orantılı sineklik aksesuarıdır.  Sineklik takozu sinekliklerde güvenliği arttırmak için kullanılan en önemli sineklik aparatıdır. 

Sineklik Takozu Çeşitleri

Farklı tasarımlara sahip olan sineklik takozlarının birden çok çeşidi mevcuttur.Kullanım alanlarının farklılaşması ile sineklik takozlarının çeşitleri de artmıştır. Sabitleme, güvenliği attırma gibi sorunlara çözüm sunan sineklik takozları sineklik köşe takozu, sineklik orta kayıt takozu, sineklik mukavemet takozu, makaralı sineklik takozu ve makarasız sineklik takozu olmak üzere 5 farklı ürün çeşidine sahiptir. 

Sineklik çeşitleri;

 • Sineklik Köşe Takozu; Sineklik köşe takozu, sineklik profillerinin köşe birleşim yerlerinde sabitleme görevini sağlamak adına kulanılmaktadır. Profil kesim noktalarında oluşan milimetrik açıklıkları, tasarımsal sorunları saklamaktadır. Sineklik köşe takozu sinekliklerde göz alıcı ve şık tasarım sunmayı da sağlar.
 • Sineklik Orta Kayıt Takozu; Sineklik orta kayıt takozu, sineklik profillerinin yatay kayıtlarında kullanılmaktadır. 
  • Sineklik Mukavemet Takozu; Sineklik mukavemet takozu, köşe sabitlemek için kullanılmaktadır. Sineklik alt ve üst profillerin birleşim noktalarında yüksek mukavemeti sağlayarak güvenlik problemlerini ortadan kaldırmaktadır. 

  • Makaralı Sineklik Takozu; Makaralı sineklik takozları sürme sinekliklerin kanat alt profillerinde kullanılmaktadır. 

  • Makarasız Sineklik Takozu; Makarasız sineklik takozları sürme sinekliklerin kanat üst profillerinde kullanılmaktadır.   Sineklik Takozu Fiyatları

  Sineklik takozu sineklik köşe birleşim için kullanılan temel aksesuar çeşitlerinden biridir. Hemen hemen her sineklikte görebileceğiniz sineklik takozu fiyatı ürünün hammaddesi, ölçüsü ve çeşitlerine göre değişmektedir. Sinekliklerde tamamlayıcı bir unsura sahip olan sineklik takozu sektörde sıklıkla kullanılmaktadır. Çok fazla rağbet gören bu ürünün fiyatı da sektörde dikkat çekmektedir. En iyi kalite sineklik takozu fiyatı için firmamız direkt üretici firmalar ile bağ kurup siz değerli müşterilerimizin en uygun toptan fiyatlarla alışveriş yapmasını sağlamaktadır. Yüksek kaliteli sineklik köşe takozlarını uygun fiyatlarla satın almak için whatsapp iletişim hattımız ile irtibata geçip sipariş oluşturabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.