x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Alüminyum Doğrama Pencere Kolları

Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4

Alüminyum Pencere Kolu

Alüminyum pencere kolları farklı çeşitleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu alüminyum pencere kolları dış cepheden görünmeyecek şekilde tasarlanmışlardır. Bezault tipi kolların ana gövdesi ve sapı alüminyum malzemedendir. Küçük kanat pencereyi tek yönde açıp kapamayı sağlar. Kıvrık cephe kolları çeşitlerinden çatallı, tek dilli ve çift dilli seçenekler bulunmaktadır. Tek dilliler tek noktada, çift dilliler çift noktada kilitleme sağlarken çatallı dilli pencere kolları çoklu noktada kilitleme sağlar. Gizli kanat kolları da alüminyum gizli kanat pencere kolu çeşitlerindendir. Alüminyum pencere cephe kollarının farklı tasarımlara sahip olmasının yanı sıra oldukça fazla renk seçeneklerine sahiptir. Beyaz, naturel, Ral 7016 Antrasit gri, Ral 8003 açık kahve, Ral 9005 siyah, eloksal gibi çeşitli renklerde alüminyum pencere cephe kolları mevcuttur.

Alüminyum Pencere Kolu Fiyatları

Alüminyum pencere kolu giydirme cephe uygulamaları için özel tasarlanan farklı niteliklerdeki kol çeşitlerindendir. Çeşitli ihtiyaçları karşılamak, şık bir tasarım sunmak için üretilen alüminyum pencere kolları ergonomik yapısı, dayanıklılığı, kalite standartlarında üretilmesi, farklı renk çeşitleri gibi özellikleriyle pencere kolu fiyatları artmaktadır. En uygun alüminyum pencere kolu fiyatları web sitemizde satışa sunulmaktadır. Alüminyum pencere kolu teknik özellikleri hakkında bilgi alıp sipariş vermek için whatsapp iletişim hattımız ile irtibata geçebilirsiniz. Alüminyum pencere kollarını iade garantisi, güvenli alışveriş hizmeti ve sorunsuz hızlı teslimatla almak için web sitemizi inceleyiniz.

Alüminyum Giydirme Cephe Kolu 

Giydirme cephe uygulamalarında sıklıkla tercih edilen alüminyum giydirme cephe kolu, giydirme cephe uygulamalarının daha şık ve estetik görünüm sağlamaktadır. Cephe kolları dışarıdan görünmeyecek şekilde pencereyi açmaya yardımcı olmak için üretilmiştir. Büyük kanat pencerelerde iç cephe kolu olarak kullanılmaktadır.

Alüminyum cephe kolu tasarım olarak imal edilirken giydirme cephenin özelliklerine göre tasarlanmaktadır. Giydirme cephe pencereleri dışa doğru açılım sağladığı için genelde cephe kolları kıvrık kollu tasarlanmaktadır. Kol ile cam arasında geniş bir mesafe bırakılır böylelikle cephe kolları kolay açılmaktadır. Ergonomik tasarımıyla cephe kolları pencere açılım sistemlerinin zarar görüp kısa ömürlü olmasını da engellemektedir. Diğer alüminyum pencere kollarını kullanmak giydirme cephe uygulamaları için hem emniyet açısından sorun oluşturmaktadır hem de pencere mekanizmasına zarar vermektedir.

Cephe kolları çift dilli çoklu kilitli seçenekleri sunmaktadır. Bina giydirme cephe sistemleri için önem arz eden güvenlik kilitleme sistemleri cephe kolları ile bir sorun olmaktan çıkmıştır. Daha emniyetli ve şık görünümler için cephe kolları tercih edilmektedir. Cephe kollarının kullanımı esnasında pencere mekanizmasına cephe kolunun karşısına gelecek şekilde giydirme cephe aksesuarı olan pim karşılığı takılır böylelikle cephe kolları yüksek mukavemet sağlar. 


Giydirme Cephe Kolu Çeşitleri

Mafsallı cephe kolu,eksenel cephe kolu, ispanyolet cephe kolu, gizli kanat cephe kolu, kıvrık cephe kolu, kıvrık tek - çift dilli cephe kolu  ve bezault cephe kolu gibi birden çok cephe kolu çeşitleri mevcuttur. Kilitleme sistemi, ergonomik tasarımı ve kullanım amacına göre bu denli çok cephe kolu çeşitleri mevcuttur. Web sitemizde giydirme cephe uygulamaları için en uygun fiyatlı cephe kolu çeşitleri mevcuttur. Giesse cephe kolu çeşitleri yurtdışından temin edilmekle beraber yerli üretim cephe kolu çeşitleri de mevcuttur. Firmamız siz değerli müşterilerimiz için fabrikadan direk satışlarla cephe kolu çeşitlerini temin etmektedir. Whatsapp iletişim hattımız ile iletişime geçerek cephe kolu çeşitleri hakkında sorularınızı cevaplandırıp sipariş oluşturabilirsiniz. Toptan alüminyum cephe kolu ve tüm alüminyum kol çeşitlerimizin satışı mevcuttur. Giydirme cephe kolu fiyatları için web sitemizi inceleyip toptan alımlar için teklif alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.