sadsad x
asdasd
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Sunta Vidası

Kullandığımız mobilyaların sağlam olmasını isteriz. Sağlam mobilyalarımız, bizi birkaç yıl yeni mobilya masrafına sokmaktan kurtarabilir. Sadece satın alırken değil, satın aldıktan sonra da mobilyalarımıza iyi bakmamız gerekir. Evimizde ve iş yerlerimizde kullandığımız ağaç, mdf ve sunta malzemeden üretilmiş olan mobilyalarımızı sağlama almak için sunta vidası imdadımıza yetişebilir. Sunta vidaları, keskin dişlere sahip olmalarından kaynaklı ahşap, mdf ve suntada kılavuzluk görevi görürler. Sunta vidaların mdf, ahşap ve suntalarda özellikle kullanılmasının sebebi ise hatveleri ve diş yüksekliklerinin diğer vidalara göre farklı olmasından kaynaklanır. Sağlamlık sağlayan sunta vidalar, sivri uç yapısıyla kolayca monte işlemini sağlayabilirler. Sahip olduğu sivri uç sayesinde şarjlı matkap ya da tornavida kullanımıyla kolaylıkla kullanılabilirler. Farklı boy ve ölçüde karşımıza çıkan sunta vidası çeşitleri piyasada farklı adetlerde satışa sunulurlar. Sunta vidaları, kolayca takılabildikleri gibi kolaylıkla da sökülebilirler. Bu aşamada sunta vidası, herhangi bir deformasyona sebep olmaz.

Sunta vidaları, mobilya sağlamlaştırmada kullanılmalarının yanı sıra sundurmalar, balkonlar ve çeşitli destek yapılarının sağlamlığının artırılmasında da sıklıkla kullanılırlar. Suntaların bağlantısını sağlamakla görevlendirildikleri için isimleri sunta vidası olarak geçer. Sunta vidasının, yaygın olarak donanım tesisatlarında ve ahşap döşemelerinde yine dayanıklılığı artırmak maksadıyla kullanımı da mevcuttur. Oldukça kaliteli aksesuarlardan birisi olan sunta vidası, üretim aşamasında birinci kalitede olmasına özen gösterilir. Tamiratı gerçekleştirilen yere uzun süre dayanma garantisi veren bu ürünler, kaliteli işler çıkarmak için ilk tercihiniz olmalı.

 

Sunta Vidası Çeşitleri

Sunta vidaları, genellikle suntaların bağlantısının kurulduğu araçlardır. Sağlamlık sağladığı gibi kendisi de sağlam bir üründür. Sunta vidası çeşitleri yapıları gereği diğer vida çeşitlerinden hatveleri ve dış yüksekliklerinin farklılığıyla ayrılırlar. Sunta vida çeşitlerinin sahip olduğu bu farklılık, onlara mdf, ahşap ve sunta montelerinde özel bir alan oluşturur. Genellikle çinkodan üretilirler ancak piyasada pirinç çeşitlerini de bulabilmek mümkündür. Kullanıldıkları alanda deformasyona neden olmamaları için belirli standartlara uygun olmalıdırlar: Sunda vidası çeşitleri sertleştirilmiş ve temperleşmiş olmalıdır, çekirdek sertliği, yüzey sertliği, kırılma eğilmesi gibi faktörlerin belirli bir aralıkta olması beklenmektedir.

Sunta vidası çeşitleri genellikle boyutlarıyla birbirlerinden ayrılmaktadırlar. Kullanacağınız alana göre ihtiyacınızı belirleyeceğiniz sunta vidaları birçok farklı boyutta farklı adetlerle satışa sunulmaktadırlar: 3.5x30 sunta vidası, 4x50 sunta vidası, 5x100 sunta vidası, 3.5x25 sunta vidası, 3.5X35 sunta vidası, 3.5 x50 sunta vidası, 4x30 sunta vidası, 4x40 sunta vidası, 5x50 sunta vidası, 3 5x18 sunta vidası, 3 5x50 sunta vidası, 3.5 x18 sunta vidası, 4x35 sunta vidası, 4x45 sunta vidası, 4x50 sunta vidası, 4x50 sunta vidası, 4x60 sunta vidası vb. Bu verilen örnekler dışında ihtiyacınıza yönelik farklı boyutlarda sunta vidaları olabileceği gibi, bu sunta vidaları tek tek satılmalarının yanında çoklu adetlerde satışı yapılmaktadır. Toplu almak hem hesaplıya gelebileceği gibi hem de uzun bir zaman kullanmanıza olanak sağlayacaklardır. İhtiyacınıza göre 250, 500, 1000’lik paketler halinde satışları olduğu gibi 30.000’e kadar toplu satışı da mevcuttur.

 

Sunta Vidası Fiyatları

Piyasada sunta vidaları, birçok farklı markada farklı alternatifler bulundurmaktadırlar. Farklı alternatifler bulunduğu gibi, farklı fiyatlandırmalar da karşımıza çıkabilmektedir. Sunta vidası fiyatları, vidanın üretildiği malzemenin çeşidine, sunta vidasının boyutuna ve adedine göre değişkenlik göstermektedir. Piyasada 3.5x30, 4x50, 5x100, 3.5x25, 3.5 50, 4x30, 4x40, 5x50, 3.5x18, 3 5x50, 3.5x18, 4x35, 4x44, 4x50, 4x50, 4x60 gibi farklı boyutlarda bulunabilen sunta vidaları, bu değişkenlikle fiyatlandırmada fark yaratabilirler. Yine bu farklı boyutlardaki sunta vidaları, farklı adetlerde satışa sunulabilir. Sunta vida fıyatlandırmasında, ürün ne kadar toptan alınırsa, tek adet fiyatı o kadar uygun olacaktır. Örnek vermek gerekirse 4X50 sunta vidası 500 adet sipariş verdiğinizde hem uzun zaman kullanma şansınız olacak hem de daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Toplu alımlarla oldukça uygun fiyatlara alınabilen, fiyat performans ürünü sunta vidası çeşitlerine web sitemizden erişim sağlayabilirsiniz. Sunta vidalar her ne kadar genellikle çinkodan üretilse de piyasada pirinç alternatifler de bulunmaktadır. Üretimdeki materyal farklılığı da sunta vidası fiyatlandırmasında değişkenlik yaratabilir.

sunta-vida-ahsap-sunta-vidalar-selectron-koli.jpg (29 KB)

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.