x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4
Toplam 7 ürün bulunmaktadır.

Küpeşte Tapası

Alüminyum küpeşte korkuluk sistemleri evlerimizde, işyerlerinde, okullarda, alışveriş merkezleri gibi birçok alanda emniyeti sağlayarak şık bir tasarım sunar. Korkuluk malzemelerinin vazgeçilmez parçalarından biri olan küpeşte tapası, alüminyum küpeşte dikme ve boruların üst kısımlarından farklı cisimlerin borunun içine girmesini engeller. Küpeşte tapası, korozyona karşı dayanıklıdır,paslanmaz. 

Dikme tapası, boru tapası, kare tapa olmak üzere birçok küpeşte tapası çeşitleri mevcuttur. Dikme tapası ve boru tapası alüminyum küpeşte borular ve dikmeler için kullanılırken, kare tapa kare küpeşteler için kullanılır. Kullanım yerlerinin farklılığına göre küpeşte tapalarında ölçüleri ve çeşitleri değişmektedir. Örneğin 16 lık bir alüminyum boru için kullanılacak küpeşte boru tapası 13 milim olmalıdır. 19 luk boru için ise 15 milimlik bir boru tapası kullanılmalıdır. 

Ürünlerin montajı esnasında vida veya tercihen silikon mastik kullanılabilir. Bu ürünlerle küpeşte tapasını sabitliyebilirsiniz. Web sitemizde küpeşte montajı için gerekli tüm aksesuar ve yardımcı malzemeleri müşterilerimize özel fabrikadan direk toptan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ürünler ile ilgili sorularınızı cevaplamak, kampanyalarımız hakkında bilgi almak ve sipariş oluşturmak için whatsapp iletişim hattımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Küpeşte Boru Tapası Fiyatları

Küpeşte korkuluk malzemeleri istenilen mimari tasarımı karşılamak için renk, model ve tasarımlarıyla çeşitlilik göstermektedir. Küpeşte tapaları genel olarak eloksal ve bronz renklerde üretilmektedir. Paslanmaz, küflenme yapmaz temizliği oldukça kolaydır. Ergonomik ve şık tasarımlı küpeşte tapalar sağladığı şık görünüm ile fiyatları da etkilemektedir. Küpeşte tapası fiyatları en uygun toptan fiyatlar ile Kobibest.com’da. Web sitemizde kobi ve atölyelere özel indirimlerle küpeşte tapası satışa sunulmaktadır. Tüm alüminyum korkuluk küpeşte bağlantı elemanlarını sitemizden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Küpeşte tapası montajı için kullanılan vida ve silikon ürünlerinde bulunan kampanyalarımız ile küpeşte montajını daha uygun fiyatlarla sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.