x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4

Sıcak Mum Silikon

simes-mum-silikon-12mm-x-300-mm-sicak-mum-silikon-4567-11-O.png (34 KB)

Sıcak Mum silikon tek başına kullanılmayan , tabancasıyla kullanılan bir silikon türüdür. Mum silikon tabancaya yerleştirilir ve tabancayla birlikte ısınan silikon yapıştırma işlemini yapar. Sıcak mum silikon kilo bazlı satılır ve genellikle şeffaf rentedir. Sıcak mum silikon sitemizde 1 kilo şeffaf olarak satılmaktadır.Sıcak mum silikon , çubuk silikon ismiylede bilinir.

Çubuk Silikon Fiyatları

Çubuk silikonlar kilo bazlı satıldığı için tam bir fiyat vermek pek mümkün degildir.Sitemizde 1 kilo olarak satışa çıkan bu silikonların ortalama kilo fiyatı 130 TL'dir.Toptan çubuk silikon fiyatları tıklayınız.

Mum Silikon Tabancası

k100-mum-silikon-tabancasi-profesyonel-100w-silikon-ve-kimyasal-tabancalar-3694-12-O.jpeg (14 KB)

Mum silikon tabancası , sıcak silikon tabancası ve mum tabancası olarak da bilinir. Mum silikon tabancasının amacı mum silikonun sertligini giderip akışkan bir hale getirmektir. Sıcak mum silikonu tabancanın içine yerleştirip ısınması beklenir. 2 dakika içerisinde ısınan mum silikon kullanıma hazır hale gelir. Bu tabancalar koku yapmaz ve iz bırakmaz.

Sıcak Silikon Tabancası Fiyatları

Sıcak silikon tabancası fiyatları modeline göre değişmektedir. Ortalama olarak sıcak silikon tabancası fiyatları 300 TL'dir. Sitemizde modelleri ve fiyatları detaylı inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.