sadsad x
asdasd
kargobedava.jpg (63 KB)
Sıralama seçin
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Buldex Vida

Bağlantı elemanlarından birisi olan buldex vida, piyasada beton vidası olarak da bilinmektedir. Her vida çeşidinde olduğu gibi buldex vidanın da çeşitli kullanım alanları ve kendine has özellikleri bulunmaktadır. Buldex vida, pvc, alüminyum ve ağaç malzemelerin, beton gibi malzemelerle bağlantılarında kullanılır. Piyasada beton vidası olarak binmesinin sebebi aslında budur. Pvc, alüminyum, ahşap pencere ve kapı gibi malzemelerin buldex vida kullanılarak beton, gaz beton, taş, tuğla ve benzeri malzemelerle montajlanmasında dübele ihtiyaç duyulmaması, buldex vidanın sahip olduğu en büyük artılarından birisidir. Buldex vida ile gerçekleştirilen montajlama işlemi oldukça hızlı ve güvenilirdir. Gelişmiş ve fonksiyonel kullanımı ile buldeks vida sektörde önemli bir satış ivmesine sahiptir. Sıklıkla tercih edilme sebebi kimyasal dübel gibi sabitleme ürünlerine ihtiyaç duymadan kendi yapısıyla yüksek tutuş sağlamasıdır. 

Özel diş yapısına sahip olmasından dolayı buldex vidalar, derin toz kanalına sahiptirler. Bu özelliğiyle buldex vidalar, delikte biriken tozu dışarı atabilir ve içerde oluşabilecek sıkışmaları önler. Darbeli matkap ile kullanılan buldeks vida dişleri arasındaki sıklığa bağlı olarak kolayca deforme olabilir. Eğer buldex vida diş aralığı sık ise dişler kanal boşluğundan tozu, betonu çıkarmakta zorlanır. Bu durumda da vida hem yüzeyde boşluk açmaya çalışıp hemde bu delik içerisinde biriken tozu atmaya zorlanacağı için buldex vidanın yüzeyi deforme olup hasar alacaktır. 

Sahip olduğu özel diş yapısı aynı zamanda keskindir ve bu sayede önceden açılan delik olsa da kendi deliğini açarak ilerleme avantajına sahiptir. Buldex vidanın kullanımı T30 uç ile gerçekleştirilir, montajlama işleminden önce 06 mm uçlu matkapla ön delme uygulanır. Bu işlemde tork ayarlı elektrikli tornavida kullanılması gerekmektedir. Delim işlemi gerçekleşecek malzemenin, vidanın içerde kalacak uzunluğundan 10 mm daha fazla delinmesi önerilir. Yine de vidalamanın derinliği, malzemenin cinsine göre değişkenlik göstermekte olup bu derinlik 25 mm ile 60 mm arasında olmalıdır.

Buldex Vida Özellikleri

Buldex vida bir bağlantı elemanı olup dübelsiz bir şekilde kullanım şansı sunmaktadır. Özel kullanım alanları pvc, alüminyum, ahşap pencere ve kapıdır. Buldex vida, pvc, alüminyum, ve ahşap malzemelerin beton, gaz beton, taş ve tuğla gibi malzemelerle montajlanmasında dübelsiz görev almasıyla bilinir. Buldeks vida bu farklı uygulama alanlarında istenilen kalınlık ve çap ölçüsünde rahatlıkla kullanılmaktadır. Betona uygulama yapıldığında darbeli matkap yardımı ile uygulama yapılmalıdır duvar veya kontrplak gibi yüzeylerde uygulama yapıldığında ise darbeli matkabın gücü düşürülmelidir. 

Buldex vidayla sabitleme işlemi oldukça hızlı gerçekleşir ve bu sayede zamandan, iş gücünden ve maliyetten kâr ettirir. Buldex vida, özel diş yapısına sahiptir. Sahip olduğu bu özel diş yapısı, derin toz kanalı alanı yaratır ve bu sayede tozu dışarı atma özelliğini barındırır. Buldex vida kullanımıyla içerde toz sıkışması gibi sorunlar ortadan kalkmış olur.

Buldex vida, aynı zamanda keskin bir diş yapısına sahiptir. Sahip olduğu keskin diş yapısı, önceden ön delme işlemi uygulanan malzemede kendi dişini açarak ilerleme imkânı sağlar. Kafa altında durduruculara sahiptir ve bu özellik buldex vidaya duruş imkânı tanımaktadır. Buldex vida sertleştirilmiştir ve dayanaklılığını çinko kaplamadan almaktadır. Birçok farklı yapı malzemeden oluşan profil ve kasa sabitlemelerinde kullanımı mevcuttur. Buldex vida özellikleri ile sıklıkla tercih edilmektedir, piyasada birçok farklı ölçüde bulunabilmektedir ve ölçüleri mm cinsinden çap ve boy şeklinden verilir. Sipariş oluştururken ve buldex vida kullanımı esnasında çapXboy ölçüsüne dikkat edilmelidir.

Buldex Vida Fiyatları

Buldex vidanın kendine has özellikleri, piyasada birçok farklı markada ihtiyaca yönelik farklı boyutlarda satışa sunulmasına olanak sağlıyor. Özellikle pvc, alüminyum ve ahşap pencere ve kapı gibi ağaç ürünlerinde kullanımı, vida pazarında buldex vidayı önemli bir konuma getiriyor. Sadece uygulanmasının kısa sürede sürmesi bile mali açıdan kâr ettirebilirken, dübelsiz kullanma şansı tanıması, buldex vidayı fiyat performans ürünü olarak tanınmasına olanak sağlıyor.

Buldex vida uygulama alanlarında sağladığı kolay kullanım, yüksek mukavemet ile vida çeşitlerinin gözde ürünü niteliğindedir. Kimyasal dübel olmaksızın herhangi ürünü sert beton, duvar gibi yüzeylere rahatlıkla matkap yardımı ile sabitlemektedir. Buldex vida fiyatları sunduğu bu çeşitli avantajlar ve ürün kalitesinden kaynaklı değişmektedir. Ürün kalitesi, buldex vida menşei, vida uzunluğu, çap ölçüsü gibi etkenlerde fiyatların değişiminde rol oynamaktadır.

Piyasada ihtiyaca yönelik farklı boyutlarda satışa sunulan buldex vida fiyatları, ihtiyacınız olan boyuta göre (7,5 X 60, 7,5 x 80, 7,5 X 100, 7,5 X 120, 7,5 X 150, 7,5 X 180, 7,5 X 200 mm) farklı alternatiflerde değişkenlik gösterebilmektedir. Yine piyasada toplu satışı bulunan buldex vida çeşitleri, ihtiyacınıza göre 500, 600, 1000, 1200, 1500, 1600 gibi toplu satışlarla alıcıların beğenisine sunulmuş durumda. Siz de ihtiyacınız olan buldex vidaya en uygun fiyatlarla erişim sağlamak için web sitemize göz atabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için fabrikadan direkt toptan buldex vida fiyatlarını en uygun fiyat aralığında sunmaktayız. Toplu koli alımlarında ÜCRETSİZ KARGO fırsatını kaçırmayın. En uygun buldex vida fiyatlarıyla en kaliteli buldex vida çeşitlerine sahip olun. 

Beton Vidası 

Beton vidası, genel olarak betona sabitlenmesi istenen dikme, ayak vb metal ürünler için montaj vidası olarak kullanılmaktadır. Örneğin zeminde bir ankraj demiri sabitlemek, raf sabitlemek için kullanılmaktadır. Kimyasal dübel kullanmaksızın matkap yardımı ile beton montajı yapılmasını sağlamaktadır. Beton vidası kullanımı kolay olduğu için bu montaj vidası çeşidine talep oldukça fazladır. 

Beton vidası kullanımı sırasında montajı yapılmak istenen yüzeye önceden beton delici matkap ucu yardımı ile delik açılmalıdır. Açılan delik beton vidasının hasar görmeden, deforme olmaksızın sabitleme işlemini yapmasını kolaylaştırır. Beton vidasının kalitesi, çapı ve kalınlığı gibi özellikleri vidanın yük kaldırmasını arttırır. Böylece yüksek mukavemet ile istenilen ağırlıktaki ürünleri betona sabitler.

Beton vidası karbür uçlu darbeli matkap yardımı ile beton, tuğla ve duvara montaj yapmaktadır. Beton vidasında bulunan pul, beton vidasının yüzeye montajı esnasında çok fazla güç alıp yüzeyde hasar görmüş bir görüntü olmasını engellemek için bulunmaktadır. Beton vidası yüksek mukavemet sağlarken kullanıldığı yüzeye pul sayesinde zarar vermemiş olmaktadır. Beton vidası özellikleri;

  • Toz çıkarmadan delme işlemi sağlar. Beton vidasının diş aralığı ne kadar geniş olursa vidaya zarar vermeden yüzeye parçalar atılır.
  • Beton vidası yüzeye sıfır seviyede montaj sağlar. Yüzeyde herhangi bir çıkıntı oluşmaz. 
  • Beton vidası kademeli derinlik sağlar ve farklı sıkıştırma imkanı sunar.
  • Çeşitli kalınlık ölçüleri sayesinde son derece esnek kullanım sağlar.
  • Beton vidası sabitlendiği yüzeyde istenilen yükseklik de ayarlanabilir. Montaj sırasında tekrar tekrar yüksekliği değiştirilebilir.
  • Korozyona karşı galvaniz kaplıdır. Uzun ömür ve yüksek mukavemet garantisi sunar.
  • Her yüzeyde kullanılmaktadır böylece efektif ve işlevsel kullanım sunmaktadır.
  • Beton vidalarının çekme toleransı yüksektir.

Beton vidası her sektör için uygulanması ve kullanımı kolay bir üründür. Bu sebeple inşaat yapı, ev bahçe, çatı uygulamaları gibi alanlarda kullanılmaktadır. 

Beton Vidası Fiyatları 

Beton vidası ahşap kiriş montajında, duvar kontrplak yapıştırma, boru ve kanal yapılarının emniyete alınması, beton duvar tuğla yüzeylere ürün montajı yapılmasında kullanılmaktadır. Çeşitli alanlarda fonksiyonel kullanım avantajı sunan beton vidası fiyatları piyasa hareketliliğine, ürünün kalitesine, kalınlık ve çap ölçüsüne bağlı değişmektedir. Fonksiyonel kullanımı ve şık tasarımı ile beton vidaları sektörde oldukça sık tercih edilmektedir.

İnşaat yapı sektöründe sıklıkla tercih edilen beton vidası ev, asfalt, bina, çatı, alışveriş merkezi gibi çeşitli alanlarda uygulama yapılmaktadır. Beton vidasının farklı alanlara uyum sağlaması ve yüksek tutuş gücü sunması için özel ölçü seçenekleri, diş aralıkları mevcuttur. Böylelikle her yüzeyde rahatlıkla işlevsel bir şekilde kullanım sunar. İhtiyaçlarınızı karşılayacak en kaliteli beton vidası fabrikadan direkt toptan satışlarla web sitemizde mevcuttur. Siz değerli müşterilerimiz için hem zaman kaybını önleyerek kar etmenizi sağlarken hemde en kaliteli uygun fiyatlı buldex vida çeşitlerini temin etmekteyiz.

Rekabetçi piyasa koşullarında beton vidası fiyatlarında zaman zaman artış ve azalışlar gözlenmektedir. Firmamız fabrikadan direkt toptan satışlarla en uygun toptan beton vidası fiyatlarını sunmaktadır. Değişen ölçü seçenekleri ile beton vidası fiyatları da hem kutu bazlı hemde toptan koli bazlı satışlarda değişkenlik göstermektedir Web sitemizde vida çeşitlerinde koli bazlı toplu alımlar için uygulanan ÜCRETSİZ KARGO fırsatını kaçırmayın. Hızlı sorunsuz teslimat, iade garantisi ve en uygun beton vidası fiyatlarıyla hemen sipariş oluşturun ürünlerinizi ayağınıza kadar getirelim. 

Devamını Göster
Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.