sadsad x
asdasd
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Buldex Vida

Bağlantı elemanlarından birisi olan buldex vida, piyasada beton vidası olarak da bilinmektedir. Her vida çeşidinde olduğu gibi buldex vidanın da çeşitli kullanım alanları ve kendine has özellikleri bulunmaktadır. Buldex vida, Pvc, alüminyum ve ağaç malzemelerin, beton gibi malzemelerle bağlantılarında kullanılır. Piyasada beton vidası olarak binmesinin sebebi aslında budur. Pvc, alüminyum, ahşap pençere ve kapı gibi malzemelerin buldex vida kullanılarak beton, gaz beton, taş, tuğla ve benzeri malzemelerle montajlanmasında dübele ihtiyaç duyulmaması, buldex vidanın sahip olduğu en büyük artılarından birisidir. Buldex vidayla gerçekleştirilen montajlama işlemi oldukça hızlı ve güvenilirdir. Özel diş yapısına sahip olmasından dolayı buldex vidalar, derin toz kanalına sahiptirler. Bu özelliğiyle buldex vidalar, delikte biriken tozu dışarı atabilir ve içerde oluşabilecek sıkışmaları önler. Sahip olduğu özel diş yapısı aynı zamanda keskindir ve bu sayede önceden açılan delik olsa da kendi deliğini açarak ilerleme avantajına sahiptir. Buldex vidanın kullanımı T30 uçla gerçekleştirilir, montajlama işleminden önce 06 mm uçlu matkapla ön delme uygulanır. Bu işlemde tok ayarlı elektrikli tornovida kullanılması gerekmektedir. Delim işlemi gerçekleşecek malzemenin, vidanın içerde kalacak uzunluğundan 10 mm daha fazla delinmesi önerilir. Yine de vidalamanın derinliği, malzemenin cinsine göre değişkenlik gösterebilmekte olup bu derinlik 25 mm ile 60 mm arasında olmalıdır.

Buldex Vida Özellikleri

Buldex vida bir bağlantı elemanı olup dübelsiz bir şekilde kullanım şansı sunmaktadır. Özel kullanım alanları pvc, alüminyum, ahşap pencere ve kapıdır. Buldex vida, pvc, alüminyum, ve ahşap malzemelerin beton, gaz beton, taş ve tuğla gibi malzemelerle montajlanmasında dübelsiz görev almasıyla bilinir. Buldex vidayla sabitleme işlemi oldukça hızlı gerçekleşir ve bu sayede zamandan, iş gücünden ve maliyetten kâr ettirir. Buldex vida, özel diş yapısına sahiptir. Sahip olduğu bu özel diş yapısı, derin toz kanalı alanı yaratır ve bu sayede tozu dışarı atma özelliğini barındırır. Buldex vida kullanımıyla içerde toz sıkışması gibi sorunlar ortadan kalkmış olur. Buldex vida, aynı zamanda keskin bir diş yapısına sahiptir. Sahip olduğu keskin diş yapısı, önceden ön delme işlemi uygulanan malzemede kendi dişini açarak ilerleme imkânı sağlar. Kafa altında durduruculara sahiptir ve bu özellik buldex vidaya duruş imkânı tanımaktadır. Buldex vida sertleştirilmiştir ve dayanaklılığını çinko kaplamadan almaktadır. Birçok farklı yapı malzemeden oluşan profil ve kasa sabitlemelerinde kullanımı mevcuttur. Buldex vida özellikleri ile sıklıkla tercih edilmektedir, piyasada birçok farklı ölçüde bulunabilmektedir ve ölçüleri mm cinsinden çap ve boy şeklinden verilir.

Buldex Vida Fiyatları

Buldex vidanın kendine has özellikleri, piyasada birçok farklı markada ihtiyaca yönelik farklı boyutlarda satışa sunulmasına olanak sağlıyor. Özellikle pvc, alüminyum ve ahşap pencere ve kapı gibi ağaç ürünlerinde kullanımı, vida pazarında buldex vidayı önemli bir konuma getiriyor. Sadece uygulanmasının kısa sürede sürmesi bile mali açıdan kâr ettirebilirken, dübelsiz kullanma şansı tanıması, buldex vidayı fiyat performans ürünü olarak tanınmasına olanak sağlıyor. Piyasada ihtiyaca yönelik farklı boyutlarda satışa sunulan buldex vida fiyatları, ihtiyacınız olan boyuta göre (7,5 X 60, 7,5 x 80, 7,5 X 100, 7,5 X 120, 7,5 X 150, 7,5 X 180, 7,5 X 200 mm) farklı alternatiflerde değişkenlik gösterebilmektedir. Yine piyasada toplu satışı bulunan buldex vida çeşitleri, ihtiyacınıza göre 500, 600, 1000, 1200, 1500, 1600 gibi toplu satışlarla alıcıların beğenisine sunulmuş durumda. Siz de ihtiyacınız olan buldex vidaya en uygun fiyatlarla erişim sağlamak için web sitemize göz atabilirsiniz.

buldex vida.jpg (19 KB)

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.