sadsad x
asdasd

Asaş Naturalbond Kompozit Panel

Devamını Göster
Sıralama seçin
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Asaş Alüminyum Kompozit Panel

Asaş alüminyum kompozit panel, bina ve mimari sistemler için hem dış cephe giydirme uygulamalarında hemde iç mekan tasarımlarında kullanılmaktadır. Kimi zaman reklam panolarında, kimi zaman bir fuar alanında kimi zamanda bir dış cephe siluetinde alüminyum kompozit paneller karşımıza çıkmaktadır. 

Estetik ve şık görünümü ile Asaş kompozit paneller mimari sistemlerin, binaların hava koşullarından etkilenmemesini sağlar ve alüminyum panelin hafifliğinden kaynaklı hem kullanım kolaylığı sunar hem de modern bir görünüm elde etmenize olanak tanımaktadır.

Asaş alüminyum kompozit paneller kolayca kesilip şekil verilebilen bir dış cephe giydirme malzemesidir. Bu kompozit paneller üzerinde kesme, delme, vidalama, yapıştırma, perçinleme gibi pek çok işlem uygulanabilir. Böylelikle Asaş kompozit paneller oldukça işlevsel hale gelmektedir. Bu sebeple asaş kompozit paneller bina ve mimari sistemlerde düz olarak kullanmak yerine kompozit paneli şekillendirmek, estetik tasarımlar oluşturmak içinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Asaş Kompozit Panel Çeşitleri

Asaş kompozit paneller çeşitli alanlarda farklı amaçlar için kullanılmaktadır. İç mekan, dış mekan, fuar alanları, sergiler, havaalanları, tavan kaplamaları,reklam panoları gibi farklı alanlarda estetik ve şık görünüm sağlayarak ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Birden farklı alanda kullanılan aşas kompozit paneller farklı alanların çeşitliliğine ve ihtiyaçlarına göre ürünlerinin özellikleri geliştirilip çeşitlendirilmiştir. Dış cephe kaplama uygulamaları ve reklam panoları için iki ayrı ana grup oluşturup bu ana gruplar altında düz renk kompozit paneller, ahşap kompozit paneller, metalik kompozit paneller olmak üzere ürünler imal edilmiştir. 

Ürünler kullanım alanlarına, renklerine göre gruplandırılırken kompozit panel içerisinde bulunan alüminyum levhanın kalınlığı ile de birbirinden ayrılmaya başlanmıştır. Reklam panoları için tercih edilen kompozit panellerin alüminyum levha kalınlığının fazla olması sebebiyle maliyetleri artınca bu soruna çözüm üretmek adına levha kalınlığı azaltılmıştır. Bu durum kompozit panellerde 30+30, 40+40 ve 50+50 alüminyum kompozit levha kalınlığı ibarelerini oluşturmuştur. 

Asaş Alüminyum Kompozit Panel Çeşitleri;

  • Asaş Naturalbond 30+30 Metalik Renk Kompozit Paneller
  • Asaş Naturalbond 40+40 Metalik Renk Kompozit Paneller
  • Asaş Naturalbond 40+40 Ahşap Renk Kompozit Paneller 
  • Asaş Signbond Düz Renk Reklam Kompozit Panelleri
  • Asaş Signbond Ahşap Desenli Reklam Kompozit Panelleri

Asaş kompozit panel levhalar belirli standartlara bağlı kalınarak imal edilmiştir. Ancak  yine de renk ve kompozit levha ebatlarında değişiklik yaparak hem kaliteli hem de her kullanım alanının ihtiyacını karşılayan ürünler olarak sektörün öncüsü kompozit panel çeşitleridir. Ürünlerdeki renk çeşitliliği oldukça fazladır. Asaş kompozit panel renk kartelası için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Whatsapp iletişim hattımız ile irtibata geçerek sorularınızı cevaplandırıp sipariş oluşturabilirsiniz. 

Asaş Alfabond Kompozit Fiyatları

Alüminyum kompozit panel üretimini sağlayan firmaların öncü firması niteliğinde olan Asaş Alüminyum mimari yapılar, endüstriyel tasarımlar, iç ve dış cephe tasarımları için çeşitli kalite ve özelliklerde kompozit levha panel üretimi sağlamaktadır. Dış cephe tasarımları için Naturalbond 30+30, Naturalbond 40+40 ve Naturalbond 50+50 niteliklerinde imalat yaparken reklam tabelası kompozitleri içinde Signbond serisini imal etmektedir. Kompozit panellerin iki yüzeyinde bulunan alüminyum levhaların 30+30, 40+40, 50+50 kalınlıkları kompozit panellerin isimlendirilmesini de etkilemektedir. Öyleki kompozit panelin 30+30 kalınlığındaki alüminyum levhalar artık Asaş tarafından Alfabond olarak isimlendirmek yerine  Naturalbond 30+30 olarak isimlendirilmektedir. 

Asaş, bu iki ayrı nitelikteki kompozit panelleri farklı amaçlara hizmet etmek adına üretmiştir. Ürünlerin yanmazlık seviyesindeki farklılığı, dış alüminyum levhasının kalınlıkları, kompozit panel ebat ve kalınlıklarının farklılığı iki kompozit panel arasındaki fiyat farkını oluşturmaktadır. Asaş alfabond kompozit fiyatları ve Naturalbond kompozit panel fiyatları web sitemizde fabrikadan direkt toptan uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Alfabond Kompozit Panel Katmanlarıkompozit-panel-katmanlari.png (103 KB)

Asaş Alüminyum Kompozit Panel Fiyat Listesi

Asaş alüminyum kompozit fiyatları, döviz kuru, kompozit levha kalınlığı, kompozit panel ölçüleri ve kompozit panel renklerine göre değişmektedir. Alüminyum kompozit panel metrekare fiyatları döviz kuru değişikliği sebebiyle sürekli değişiklik göstermektedir. Kura bağlı olarak en uygun kompozit panel fiyatlarını size sunmak adına fabrikadan direkt kompozit panel satışlarımız mevcuttur. Aşağıda bulunan pdf dosyalarında kompozit panel fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemizden ürünleri inceleyip iade garantisi, sorunsuz ve hızlı teslimatla Asaş alüminyum kompozit panelleri sipariş verebilirsiniz. 

     pdf.png (54 KB)                                  pdf.png (54 KB)                               pdf.png (54 KB)

  Asaş Naturalbond 30+30                Asaş Naturalbond  40+40                Asaş Signbond Reklam          

 Kompozit Panel Fiyat Listesi            Kompozit Panel Fiyat Listesi             Kompoziti Panel Fiyat Listesi              

Devamını Göster
Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.