x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Baskı Takozu Clip-in

Ürün Kodu : 1287
1,61 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Öne Çıkan Bilgiler

Baskı Takozu Clip-in Ürünlerinde Nakliye Bedeli Alıcıya Aittir

Seçiniz
1,61 TL + KDV

Baskı Takozu Clip-in Profil Aksesuarı Baskı Takozu, Adetleri, Özellikleri

Baskı takozu, kenar baskının yayı olarak da geçer. Clip-in profil aksesuarları kategorisinde yer alan baskı yayı, kenar profilin alçıpana tutunmasını sağlar.

Baskı takozu, Clip-in profil aksesuarıdır. Clip-in ve T24 profil aksesuarları arasında da yer almaktadır.

Ana profilin bağlı olduğu yardımcı mekanizma ve alçıpan arasındaki gerginliği ve teması sağlayan baskı takozu modelleri; kenar profilin malzemeye sıkıca tutunması için kullanılır. İhtiyaca uygun olarak 600×600 mm ve 300×300 mm ölçülerinde satışa sunulan ürün, panellerin birbirinden bağımsız olarak ulaşılabilir olmasını sağlar.

Sürekli Değişen Taleplere Uygun Ürün Tedariği

Değişen piyasa taleplerine uygun olarak yenilenen asma tavan baskı takozu, çok sık tercih edilen bir gizli taşıyıcıdır. Dünya standartlarına göre üretilen inşaat aksesuar malzemeleri, hayatın kolaylaşmasını ve projelerin istenen sürede teslim edilmesini sağlar.

Müşterilerine yenilikçi ve çözüm odaklı önerilerde bulunan firmamız; yerli ve yabancı talepleri en kısa sürede, en uygun maliyetlerle ve kaliteli ürünlerle tedarik eder.

Binli ambalajda satılan baskı takoz ürünümüz, mimari ve teknolojinin aynı anda buluştuğu özel bir kullanım alanına sahiptir. Alçıpan uygulamalarının kısa zaman içinde ve son derece kolay şekilde tamamlanmasının temel sebebi sahip olduğu çok çeşitli yardımcı malzemeler olmasıdır. Taşıyıcı sistemlerin görünmediği uygulamada sade ve estetik bir tasarımın yanı sıra istenen fonksiyonel özellikler de sağlanabilir.

Duvar ve Tavanlar Yenilenirken Alçıpan Tercihi

Kolay kullanımı ve hızlı sonuç vermesiyle tercih edilen alçıpan uygulamaları, mekanın havasını değiştirmekle kalmaz uygun maliyetiyle de kolay çözüm oluşturur. Isı ve ses yalıtımı yaparak ev ve iş yerlerinde de tercih edilen sistemler hafif olmaları sebebiyle de güvenle kullanılabilir. Farklı model ve ölçülerdeki alçıpanlar istenen yeri yardımcı aksesuarlar sayesinde kısa süre içerisinde monte edilebilir.

En çok kullanılan inşaat malzemeleri arasında yer alan alçıpan tavan uygulamaları, ekonomik ve dekoratiftir. Montaj aşamasında kullanılan profil baskı takozu yardımıyla gerçekleştirilen sistem, hemen her mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Hem müşteri hem de uygulayıcı firma tarafından tercih edilen alçıpan sistemler; aydınlatma malzemelerinin, hava bakım kapaklarının ve her türlü kablonun gözle görülmeden kolay ulaşılabilir olmasını sağlar.

Kolay ve hızlı montaj, ekonomik çözüm, ısı ve ses yalıtımı, temiz uygulama, tesisat yerleştirme imkanı, kolay yer kazanma, onarımda kolaylık; hafiflik ve düzgün yüzey elde etmek için alçıpan uygulaması tercih edilen alanlarda baskı takozu ihtiyacı için firmamızla iletişime geçilebilir.

İhtiyacınız olan tüm alçıpan profil ve aksesuarları peşin fiyatına taksit imkanıyla Kobibest.com'da.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.