sadsad x
asdasd
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

Alüminyum Giydirme Cephe Aksesuarları

Giydirme cephe sistemlerinde birçok aksesuara ihtiyaç duyulmaktadır. Kapı ve pencere kolları yine bu ihtiyaç duyulan giydirme cephe aksesuarları arasındadır. Tüm alüminyum sistemlerin parçası olan aksesuarlar belirli testlere tabi tutularak üretimi sağlanır. Uzun yıllar dayanma süreleri, belirli kalite standartlarına sahip olmaları ve kaliteli malzemelerden üretilmeleri sebebiyle alüminyum aksesuar çeşitleri piyasada oldukça tercih edilirler. Alüminyum aksesuarlar hafif olmalarının yanında yüksek sertlik özelliği bulundurmaları ile hırsızlığa ve sert maddelere karşı koruma sağlar. Uzun yıllar boyunca çatlama ve kırılma problemi yaşatmazlar. Yüksek yapıların yapımına olanak sağlayan alüminyum giydirme cephe aksesuarları modern binalarda yaygınca kullanılmaktadırlar. Giydirme cephenin sunduğu avantajlar bir hayli fazladır. Bu avantajlar;

  • Binaları güneş ışınlarından, rutubetten ve gürültüden koruması, 
  • Yalıtım kullanılmasına olanak sağlayarak enerjiden tasarruf edilmesini sağlaması, 
  • Renk ve doku bozukluklarını indirgemesi ve çevre dostu olması bu avantajlardan bazılarıdır.


Giydirme cephe aksesuarları ve kapı ve pencere aksesuarları birbirinden bir noktada ayrılmaktadırlar. Giydirme cephe aksesuarları dış cephe kaplama yani bina kaplamada kullanılırken alüminyum pencere kolları ve alüminyum kapı kolları giydirme cephe aksesuarlarını tamamlayan aksesuarlardandır.  Giydirme cephe aksesuarlardan birisi ankrajlardır. Ankraj sistemi yapılarda iki ayrı elemanı birbirine bağlama görevini üstlenir. Kaplama malzemesine ve yüzeye tutturma yöntemine göre ankrajların şekli ve boyutları değişkenlik göstermektedirler. Bunlardan birisi Alüminyum cephe U tipi ankraj demiridir. Alüminyum kapaklı giydirme cephe ve cam cephe uygulamalarında kullanılırlar. İstenilen ölçülere göre farklı boyutlarda seçenekler sunulmaktadır. Korozyona ve neme karşı dayanıklıdır. Giydirme cephe aksesuarlarından bir diğeri cephe kaset kaldırma takozudur. Fil takozu olarak da bilinen bu aksesuar giydirme aksesuarları, cephe pencerelerinde doğrama ile cam arasında kullanılır ve bu sayede cam kasaya oturur. Yine bir diğer aksesuar cephe kayıt takozudur. Zamaktan üretilirler ve orta kayıt bağlantı ile görevlendirilmişlerdir. Cephe makasları ise ağır yükler için seçenekler bulundurur. Sorunsuz ve kolay montajlamayı sağlar. Her bir ürünün kendine özel taşıma kapasiteleri vardır. 

Giydirme cephe uygulamaları doğru yapıldığında giydirme cephe aksesuarları ile birlikte ortaya şık bir tasarım sunar. Eğer gereken standartlarda giydirme cephe sistemleri uygulanmaz ve giydirme cephe aksesuarları eksik veya yanlış kullanılırsa yazın soğutma kışın ısıtma maliyetleri tavan yaparak sorunlu bir sistem uygulaması,  sorunlu uygulama firmasının yanlış uygulaması; telafisi zor durumlarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Giydirme cephe aksesuarları dış cephe ve iç mekan arasındaki ısı yalıtımını destekler. Bu sebeple giydirme cephe sistemlerinde kullanılacak alüminyum giydirme cephe aksesuarları çok önemlidir. Şık ve ergonomik tasarımlarıyla cephe aksesuarları sektörde sıklıkla tercih edilmektedir.  

Alüminyum Giydirme Cephe Aksesuar Çeşitleri

Binalar ve çeşitli alanlarda ısı yalıtımı, bina güçlendirme için uygulanan alüminyum cephe giydirme sistemleri için kullanılan oldukça fazla alüminyum cephe aksesuar çeşitleri mevcuttur. Bu giydirme cephe aksesuarları kollar, cephe makasları, çelik dübeller gibi çeşitli aksesuarlardır. Giydirme cephe aksesuarı kollar, kapı ve pencere kolu olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu kolların içerisinde genellikle ithal kollar, kıvrık kol ve mafsal kol tercih edilmektedir. 

Alüminyum Giydirme Cephe Aksesuar Çeşitleri şunlardır;

  • Cephe Ankraj Demiri
  • Alüminyum Cephe Pencere Kolu
  • Alüminyum Cephe Kapı Kolu
  • Çelik Dübeller
  • Köşe Takozları
  • Cephe Makasları

Alüminyum Giydirme Cephe Aksesuar Fiyatları

Alüminyum giydirme cephe sistemleri sektörde oldukça fazla uygulanan bir cephe uygulamasıdır. Bu uygulama için gerekli olan ürünlerin temini kimi zaman zorlaşmaktadır. Kimi zaman maliyet yönünden kimi zaman da ithal ürünlerin yurt dışından temini kısmında sorunlar yaşanmaktadır. Firmamız alüminyum giydirme cephe aksesuarlarını siz değerli müşterilerimiz için fabrikadan direkt temin etmektedir. Giydirme cephe aksesuar fiyatları ithal ürünler için kur farkına uğramaktadır. Ürünlerin kalitesi, dayanıklılığı, uzunluğu, rengi gibi birçok etmen giydirme cephe aksesuar fiyatlarını etkilemektedir. Fabrikadan direkt satışlar yapan firmamız en uygun giydirme cephe aksesuar fiyatlarını web sitemizde sunmaktadır. Ürünlerimizde adet bazlı veya toptan alımlar mevcuttur. İstediğiniz renk, ölçü ve özelliklerle giydirme cephe aksesuarlarını sipariş vermek için whatsapp iletişim hattımız ile irtibata geçebilirsiniz. Uygun fiyatlı giydirme cephe aksesuarlarını ve tüm giydirme cephe kompozit panel ihtiyacınızı güvenle, iade garantisi ve sorunsuz teslimatla alabilirsiniz.

Alüminyum Kapı Kolu 

Alüminyum kapı kolları farklı alanlarda kullanılan çok çeşitli bir üründür. Alüminyum alaşımından üretilen alüminyum kapı kolu galvaniz kaplıdır ve korozyona sebep olmaz. Sert hammaddesi sayesinde oldukça fazla dayanıklıdır. Alüminyum kapı kolları hafif ve şık bir tasarıma sahiptir. Cephe kolları farklı tasarımlara sahiptir. Alüminyum doğrama cephe sistem aksesuarlarından olan alüminyum kapı kolu farklı özellikler bulundurması ile aslında birçok farklı seçenekler sunarlar. Birçok farklı çeşit cephe kolu bulunsa da içlerinde en farklı olanı mafsallı cephe koludur. Klasik çekme kollardan ziyade yatay uzunluğa sahip olan alüminyum kapı kolları, tutuşu ile birlikte açıp kapamayı kolaylaştırmaktadır. Cephe kol bağlantı parçalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Pim karşılıkları ile birlikte kullanılan cephe kolları böylelikle yüksek mukavemet sağlar. 

Alüminyum Kapı Kolu Fiyatları

Giydirme cephe uygulamalarında kullanılan alüminyum kapı kolları şık tasarımlarıyla en çok tercih edilen alüminyum kol çeşitlerindendir. Alüminyum kapı kolları dayanıklı yapısı, kaliteli üretimi, yüksek mukavemet gücüyle alüminyum kapı kolu fiyatlarını değiştirmektedir. Ergonomik tasarımlarıyla alüminyum kapı kolları en uygun fiyatlarla web sitemizde satışa sunulmaktadır. İthal kapı kolları ve alüminyum cephe kollarını sizlere fabrikadan direkt toptan fiyatlarla temin etmekteyiz. 

Alüminyum Pencere Kolu

Alüminyum pencere kolları farklı çeşitleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu alüminyum pencere kolları dış cepheden görünmeyecek şekilde tasarlanmışlardır. Bezault tipi kolların ana gövdesi ve sapı alüminyum malzemedendir. Küçük kanat pencereyi tek yönde açıp kapamayı sağlar. Kıvrık cephe kolları çeşitlerinden çatallı, tek dilli ve çift dilli seçenekler bulunmaktadır. Tek dilliler tek noktada, çift dilliler çift noktada kilitleme sağlarken çatallı dilli pencere kolları çoklu noktada kilitleme sağlar. Gizli kanat kolları da alüminyum gizli kanat pencere kolu çeşitlerindendir. Alüminyum pencere cephe kollarının farklı tasarımlara sahip olmasının yanı sıra oldukça fazla renk seçeneklerine sahiptir. Beyaz, naturel, Ral 7016 Antrasit gri, Ral 8003 açık kahve, Ral 9005 siyah, eloksal gibi çeşitli renklerde alüminyum pencere cephe kolları mevcuttur.

Alüminyum Pencere Kolu Fiyatları

Alüminyum pencere kolu giydirme cephe uygulamaları için özel tasarlanan farklı niteliklerdeki kol çeşitlerindendir. Çeşitli ihtiyaçları karşılamak, şık bir tasarım sunmak için üretilen alüminyum pencere kolları ergonomik yapısı, dayanıklılığı, kalite standartlarında üretilmesi, farklı renk çeşitleri gibi özellikleriyle pencere kolu fiyatları artmaktadır. En uygun alüminyum pencere kolu fiyatları web sitemizde satışa sunulmaktadır. Alüminyum pencere kolu teknik özellikleri hakkında bilgi alıp sipariş vermek için whatsapp iletişim hattımız ile irtibata geçebilirsiniz. Alüminyum pencere kollarını iade garantisi, güvenli alışveriş hizmeti ve sorunsuz hızlı teslimatla almak için web sitemizi inceleyiniz.

Giydirme Cephe Takozları

Giydirme cephe takozları, cephe uygulamalarında kullanılan alüminyum profillerin içerisinde görünmeyecek şekilde yerleştirilip alüminyum profillerin birleştirilmesini sağlar. Giydirme cephe takozları yatay cephe kaset köşe takozu ve cephe kayıt takozu olarak ikiye ayrılmaktadır. Köşe takozları iki ayrı alüminyum profilin köşe kesim yerlerinin birleştirilmesi için pres yardımıyla kullanılan cephe takozu çeşididir. Giydirme cephede uygulanan sistemin sağlam ve estetik bir görünüme sahip olması için kullanılan cephe giydirme takozları neredeyse her alüminyum profil için ayrı ayrı üretilmektedir.

Cephe Ankraj Demiri

Cephe ankraj demiri, binalarda iki ayrı elemanın yani betonarme ürünlerle çelik donatıları birleştirilip sabitlenmesi işleminde kullanılmaktadır. Beton yüzey ile inşaatta kullanılan demir, çelik malzemenin sabitlenmesi ile yüksek mukavemet sağlanmak istemektedir. Bu sebeple cephe ankraj demirleri kullanılmaktadır. Giydirme cephe uygulamasında kullanılacak kaplama malzemesinin çeşidine göre cephe ankraj demirleri de ebat ve şekil olarak da değişmektedir. U tipi ankraj demiri ve L tipi ankraj demiri olmak üzere iki çeşidi mevcuttur.

U tipi ankraj demiri 5 cm, 8 cm, 10 cm, 12 cm, 15 cm ve 20 cm yükseklik çeşitleriyle piyasada mevcuttur. Kullanılacak yüzeyin özelliklerine ve kaplama malzemesine göre  istenilen ölçüde u tipi cephe ankraj demiri tercih edilmektedir.   

Cephe Ankraj Demiri Fiyatları

Cephe ankraj demiri fiyatları için web sitemizde en uygun fiyatları size sunmaktayız. Giydirme cephe uygulamaları için vazgeçilmez bir ürün olan cephe ankraj demiri farklı ölçü seçenekleri ve uygulama esnasında sağladığı yüksek mukavemet ile sık tercih edilmektedir. Bu tercih edilme durumu cephe ankraj demiri fiyatlarını haliyle etkilemektedir. Firmamız fabrikadan direk toptan satışlarla siz değerli müşterilerimiz için en uygun cephe ankraj demiri fiyatlarını sunmaktadır. 

Çelik Dübeller

Cephe uygulamalarında panel ve yüzeyi birleştirip sabitlemek için kullanılan çelik dübeller oldukça fazla farklı alanlarda kullanılmaktadır. m6, m8, m10, m12 gibi ölçüleri mevcuttur. Çelik alaşımdan üretilmektedir. Gömlekli çelik dübel, kancalı çelik dübel, asma tavan çelik dübeli, s tipi çelik dübeli gibi çelik dübel çeşitleri de mevcuttur. Bağlantı elemanı olarak kabul edilmektedir.  Çelik dübeller cephe uygulamaları haricinde zeminlerde, tavan, duvar ve alçıpan gibi çeşitli alanlarda da kullanılmaktadır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.