sadsad x
asdasd
Devamını Göster
Sıralama seçin
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Hilti Ucu

Hilti ucu beton, duvar, mermer, ahşap gibi yüzeyleri delmek için kullanılan matkap ucu çeşididir. Hilti matkap ucu her yüzey için uyumlu kesme, delme olanağı sunmaktadır. Hilti ucunun dörtlü kanalları sayesinde delme işlemi sırasında delme tozunu yüzeye taşımaktadır böylelikle yüzeyde açılan delik içerisinde tozlar hilti ucunun aşınmasını engeller. Yüksek gerilim ve ısıya dayanıklıdır. Hilti ucu gövde ve uç kısmının çelik maddeden üretilmesi sebebiyle uzun ömürlüdür. Kobalt ve titanyum alaşımlı hilti ucu çeşitleri de mevcuttur. 

Darbeli ve darbesiz matkaplar ile birlikte kullanılmaktadır. Hilti ucu başlığının dört kesici kenarı mevcuttur. Bu dört kesici başlık sahip olduğu geometrik form ve optimum delme gücü ile sıkışmayı kırılmayı önler. Hilti ucunda mevcut olan merkezleme ucu delme işlemi sağlanacak yüzeylerde sorunsuz bir şekilde başlangıçtan itibaren delme işlemine kılavuzluk eder. Böylelikle delme işleminde matkabın uyguladığı basınç sebebiyle matkap ucu sağa sola kaymadan sabit olduğu yerde düzgün bir çapla delik açmış olur. Hilti matkap uçlarının sds plus matkap ucu ve sds max hilti matkap ucu gibi çeşitleri mevcuttur. Sds plus hilti ucu, en sert malzemeler için kullanılır. Hızlı ve profesyonel çalışmalar için uygundur. 

Hilti ucu sık tercih edilen ama yanlış ürün seçiminde ve yanlış kullanımlar sonucunda çabuk aşınan ürünlerdir. Bu sebeple hilti ucu satın alırken yüzeyle teması sırasında aşınma durumu en az olan, birlikte kullanılacağı matkap ile uyumlu olan, matkabın basıncını azaltıp yavaşlatabilecek  ve delme işlemi sırasında delik kanalını tozdan arındıran tozu yüzeye çıkaran hilti uçlarını tercih edin. 

Hilti Matkap Ucu Çeşitleri

Hilti matkap ucu, duvar delme,kesme,kırma, granit, mermer,taş tuğla delme gibi çeşitli uygulamalarda darbeli ve darbesiz matkaplar ile birlikte kullanılan matkap uçlarıdır. Hilti ucu karbür kaplı yüksek ısı mukavemetine sahip, paslanmaz korozyona karşı dayanıklıdır. Sert yüzeylerde bu sağladığı özelliklerinin yanı sıra farklı alanlar için farklı özelliklere de sahiptir böylece de hilti matkap ucu çeşitleri oldukça artmaktadır. Çİft kanallı hilti ucu, döner darbeli hilti ucu, testere matkap ucu gibi kullanım işlevi farklı olan hilti matkap ucu çeşitleri de sektörde bulunmaktadır. Hilti matkap ucu çeşitleri;

  • Delici Hilti Matkap Ucu; Beton, duvar, tuğla, çelik, ahşap vb yüzeyleri matkap yardımı ile delmek için üretilen matkap ucu çeşididir.
  • Hilti Ucu Vidalama Sıkma; Matkap ile vidalama sıkma işlemi gerçekleştirirken matkap ucunun her vida çeşidi ile uyumlu olarak çalışmasını sağlayan uçlardır. Bits uçları olarak da adlandırılmaktadır.
  • Hilti Ucu Kırıcı; Hilti ucu kırıcı, inşaat sektöründe çoğunlukla beton ve duvar kırmak için tercih edilmektedir.
  • Hilti Ucu Keski; Hilti ucu keski ve hilti ucu keski genel olarak aynı işlevler için kullanılır ancak hilti ucu keski ucu fayans, kartonpiyer gibi ürünleri yüzeyden kaldırmak kazımak için kullanılır. 

Farklı alanlarda kullanılan bu hilti ucu çeşitleri web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için en uygun hilti ucu fiyatlarıyla satışa sunulmaktadır. Whatsapp iletişim hattımız ile irtibata geçerek hilti matkap ucu çeşitleri hakkında bilgi alarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Hilti Ucu Ölçüleri

Hilti ucu ölçüleri, uygulama alanları ve kullanım amaçlarına göre farklılaşmaktadır. Duvarda küçük bir pano için açılmak istenen delik için kullanılan hilti ucu ölçüsü beton zemine ankraj sabitlemek için kullanılan hilti ucu ölçüsü ile aynı olmamaktadır. Yüzeyler açılmak istenen deliklerin çapları hilti ucu ölçülerini belirlemektedir. Yere, duvara, betona, mermere ya da herhangi bir yüzeye açılacak delik sabitlenmek istenen ürünün çapından en az 2 mm büyük olmalıdır. Böylece büyük açılan delik içine istenilen çaptaki ürün kolayca yerleşitirilebilir. Hilti ucu ölçüleri genel olarak 5x120, 6x120, 10x210, 12x210, 7x160, 8x100, 10x160, 28x1000,30x1000 gibi ölçülerdir. 

Hilti Ucu Ölçüleri

Hilti Ucu Çapı

Hilti Ucu Çalışma Uzunluğu

Tomax Sds Plus Hilti Ucu

5

120

Tomax Sds Plus Hilti Ucu

6

120

Tomax Sds Plus Hilti Ucu

7

120

Tomax Sds Plus Hilti Ucu

8

120

Tomax Sds Plus Hilti Ucu

10

210

Tomax Sds Plus Hilti Ucu

12

210

Tomax Sds Plus Hilti Ucu

7

160

Tomax Sds Plus Hilti Ucu

8

160

Tomax Sds Plus Hilti Ucu

10

160

Tomax Sds Plus Hilti Ucu

12

160

Tomax Sds Plus Hilti Ucu

6

350

Tomax Sds Plus Hilti Ucu 4 Elmaslı

28

1000

Tomax Sds Plus Hilti Ucu 4 Elmaslı

30

1000Hilti Ucu Fiyatları

Yüzeylerde delme yada vidalama işlemleri için kullanılan hilti uçlarının hilti ucu markası, ölçüsü, çapları, kalınlıkları, menşei gibi bir çok özellikleri hilti ucu fiyatları için önemli etkenlerdir. Beton duvar çelik gibi sert yüzeylerde kullanılan hilti ucu ölçüleri ve matkap ısı dayanımı yüksek olan hilti uçları daha çok tercih edilmektedir. Sektördeki bu tercih sebebi fiyatlandırmaya da etki etmektedir. En iyi kaliteli ve dayanıklı hilti ucu çeşitlerini en uygun fiyatlarla satın almak için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Hilti ucu fiyatları sektörde adet bazlı ve paket bazlı set fiyatlarıyla sunulmaktadır. Firmamız istediğiniz ölçülerde en uygun hilti ucu fiyatlarını siz değerli müşterilerimiz için sunmaktadır. Whatsapp iletişim hattımız ile irtibata geçerek en uygun hilti uçlarını sipariş verebilirsiniz. İade garantisi, güvenli alışveriş hizmeti ve sorunsuz teslimat ile ürünlerinizi ayağınıza kadar getiriyoruz.Devamını Göster
Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.