sadsad x
asdasd
Devamını Göster
Sıralama seçin
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Kale Kilit

Hayatımızın büyük çoğunluğunu evimiz, işyerimiz, okul ve atölyelerimiz de geçirmekteyiz. Sıklıkla bulunduğumuz bu alanlarda her birey kendini güvende hissetmek ister. Bu sebeple yaşam alanlarımızı en iyi şekilde korumak için kilit sistemlerini tercih etmekteyiz. Kilit sistemleri arasında en güvenilir ve kolay kullanım sağlayan kale kilit sistemleri oldukça kullanışlıdır. Birbirinden farklı tasarımları, renkleri ve ölçüleri bulunan kale kilit çeşitleri tüm kapılarla uyum sağlamaktadır. 

Kale kilit sistemleri güvenliğimizi sağlamak için tercih edebileceğimiz en kaliteli kilit sistemidir. Yüksek performans sunan kale kilit çeşitleri olası hırsızlık durumlarında kilit ve kilit göbeğinin sağlam, dayanıklı yapısı sayesinde olumsuz bir durum yaşanmasına engel olur. Hırsızların yaşam alanlarımıza girmek için kullandığı yollardan biri olan kilit barellerini kırmaktır. Ancak kale kilit sistemlerinde kullanılan kilit göbeği (bareli) çelik yapısından dolayı zarar görmez ve hırsızlık ihtimalini ortadan kaldırmaktadır. Böylelikle yaşam alanlarımızda huzurlu ve konforlu bir yaşam sürmekteyiz.

Kale Kilit Göbeği (Barel)

Kale kilit sistemleri kilit, barel, silindir gibi çeşitli kilit aksesuarından oluşmaktadır. Kilit sistemleri için en önemli olan aksesuar kilit göbeğidir. Kilit bareli, kilit silindiri olarak da bilinen kilit göbekleri kapılarda kilitlerin yerleştirildiği bölmedir. Kilit göbeğinin anahtar ve kapı deliği ile uyumlu olması çok önemlidir. Bu sistemlerin birbirleri ile uyumu hırsızlık gasp gibi durumları ortadan kaldırmaktadır. Yaşam alanlarımızın güvenliği için olmazsa olmaz olan kilit sistemleri kaliteli, her kapıya uygun ölçü ve tasarımlarda olmalıdır. 

Kale kilit göbeği, her kapı ve alan için özel tasarımlarla üretilmektedir. Kale kilit göbeği çeşitleri;

 • Güvenlikli Sistem Silindir
 • Tirajlı Kilit Sistem Göbeği
 • Mandallı Silindir
 • İnşaat Silindiri
 • Blokaj Sistem Silindir
 • Bilyalı Silindir
 • Tuzaklı Sistem Silindir
 • Acil Durum Fonksiyonlu Silindir
 • Çelik Takviyeli Silindir
 • Kavrama Silindiri
 • Şifreli Mandallı Silindir
 • Yarım Tip Bilyalı Silindir
 • Alarmlı Silindir gibi bir çok kilit silindiri yani kilit göbeği mevcuttur.

Kilit göbekleri kilit sistemini uygulayacağınız kapı ile kesinlikle uyumlu olmalıdır. Aksi takdirde olası hırsızlık vakalarında olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Her kilit göbeği ve kilit çeşitlerinin kendine özgü kodları mevcuttur. Kilit göbeği tedarik etmeden önce hangi kilit çeşidinin kapınız ile uyumlu olduğunu öğrenmeniz gerekmektedir. Çelik kapı, iç mekan kapıları ve çeşitli kapı sistemlerinde kullanım kolaylığı sunan kilit göbeği çeşitleri web sitemizde mevcuttur. İstenilen ölçülerde kilit göbeği tedariği sağlamaktayız. Hem iç mekanlarınız hemde dış mekanlarınız da portatif ergonomik tasarımlar sunan kale kilit göbeği çeşitleri için whatsapp iletişim hattımız ile irtibata geçerek sipariş oluşturabilirsiniz.

Kale Kilit Çeşitleri

Kale kilit çeşitleri kilit sistemlerinde oluşabilecek bozulma, deforme olma ve kırılma gibi durumlarda kilit sisteminizi sorunsuz bir şekilde değiştirip kullanmanıza olanak sunmaktadır. Kale kilit dayanıklılık ve kolay kullanımı ile sektörde en çok kullanılan kilit mekanizmasıdır.  Sektörde emniyetli ve sağlam kilit mekanizması tedariği sağlayan kale kilit, her yaşam alanı ve kapı çeşitlerine uygun kilit çeşitleri üretmektedir. Kale kilit çeşitleri;

 • Kale Silindirli Gömme Kilitler
 • Kale Sessiz Seri Kilitler
 • Kale Gömme Emniyet Kilitleri
 • Kale Dıştan Takma Tirajlı Emniyet Kilitleri
 • Kale İç Kapı Gömme Kilitler
 • Kale Özel Kilitler
 • Kale Çelik Kapı Kilitleri kale kilit çeşitlerindendir. Yaşam alanlarımızın güvenliği için en dayanıklı ve emniyetli kilit çeşitleridir. Sektörde ise en çok kale gömme kilit, kale silindirli kilit, kale makaralı dilli kilit, kale emniyetli kilit, kale çelik kapı kilitleri gibi kilit çeşitleri kullanılmaktadır. 

Kapı silindir göbeği çeşitleri hem tasarım olarak hemde işlevsel olarak birbirinden farklı model ve çeşitleri mevcuttur. Yukarıda saydığımız kale kilit çeşitleri sağladığı blokaj sistemiyle kilit göbeklerinin kolaylıkla kırılmasını engeller. Kilit sistemlerinin içerisinde bulunan 4 adet pim takviyesi yüksek mukavemet sağlayarak olası riskleri en aza indirmektedir. 

Kale Kilit Fiyatları

Kale kilit, sektörün öncü firmalarından olup güvenlik sistemleri için en iyi ve kaliteli kilit çeşitlerini üretmektedir.Kale kilit fiyatları ise üretilen kilit çeşitlerinin kaliteli yapısı, ölçüleri, yüksek emniyet gücü gibi nitelikleri sebebiyle değişmektedir. Siz değerli müşterilerimiz için fabrikadan direkt toptan satışlarla temin ettiği kale kilit çeşitlerini en uygun fiyat avantajı ve sorunsuz hızlı kargo imkanı ile sipariş verebilirsiniz.Devamını Göster
Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.