sadsad x
asdasd
Yeni

Alçıpan Detay U Profili

0 Yorum
Yorum Ekle
9,93 TL + KDV
Kısa Ürün Açıklaması

Alçıpan Detay U Profili Ürünlerinde Nakliye Bedeli Alıcıya Aittir.

Stok Durumu: 1998 Adet Kalmıştır
Paylaş:
Kampanya
{{TITLE}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Koşulları
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Alçıpan Detay U Profili

  Detay U profili; galvaniz, alüminyum ve pvc olmak üzere 3 farklı çeşidi bulunmaktadır.

  Galvanizli, alüminyum ve pvc u profilleri asma tavan uygulamasında kullanım için uygundur.

  Dahili olarak ticari ve evsel uygulamalarda kullanıldığında, detay u profili çeşitli sistemlerde kullanılmak üzere çok yönlü ve çok amaçlıdır.

  Detay U profili ve diğer asma tavan profillerini kullanmanın faydaları nelerdir?

  Bir asma tavan, bir oda ya da bina içindeki asıl tavan yapısının altına asılan; bir eğitim ortamı, perakende ve ticaret, sağlık, spor ve eğlence, öğrenci konaklama veya endüstriyel bina olsun her türlü ortamda kullanılabilir.

  Asma tavan, çekici olması için boruları, kanalları ve elektrik kablolarını gizleyebilir. Bakım için gerekirse boruların ve tellerin hala erişilebilir olmasını sağlar. Yapısal çerçeveler ve profiller, uygun bir ağır hizmet desteği sağlamak için profillerin dayandığı süspansiyon için kullanılır.

  Asma tavanlar mevcut ahşap çerçevelere, çelik bağlantılara, alçıpan ve mevcut kiremit sistemlerine monte edilebilir. Böyle bir sistemi herhangi bir ortama monte etmenin yararları ve avantajları, diğer tüm tavan yapılarına göre daha ağır basar. Asma tavan ile gerçek tavan arasındaki boşluk havalandırma için bir hava boşluğu işlevi görür.

  Asma tavan karo ızgarası sistemi uygun maliyetli ve hızlı bir şekilde monte edilebilir, bu da herhangi bir yenileme projesinin tesliminde ulaşılabilir kilometre taşlarına yol açar.

  Üretimini yapmış olduğumuz 12,80 mm x 32 mm boyutlarındadır.

  İhtiyacınız olan tüm alüminyum fuga ve detay profilleri hızlı kargo gönderimi ve uygun fiyat avantajıyla Kobibest.com'da.

Etbis Ticaret İmzası
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.